Strana 2 od 14 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 270

Tema: Stonoga

  1. #21
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    scolopendra sp.jel ste znali da ove stonoge jedu tarantule i ptice...cak sam i svojim ocima to gledao...tarantula joj nije nista mogla...stonoga je jako velika i extra izgleda...kod nas se jako tesko moze nabaviti(mozda cak i ne moze)... zivi po sumama i ljubicaste je boje... FENOMENALNA JE
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  2. #22
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    SVE može da se nabavi. Međutim pitanje je kome, sem Mirka, to treba.
    Potpis u pripremi!

  3. #23
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    Tačno Geni Stiže prva kod nas početkom maja tek...Mirko strpljenje se isplati...

  4. #24
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    jujuju majkemi ste carevi,e kolko ce kostati,koja velicina ce doci...ko ce je uzimati...i ja sam zainteresovan...
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  5. #25
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    Citat Prvobitno napisao kimo
    Mirko strpljenje se isplati...
    Naravno samo se treba strpeti

    Pa i kimo je uzima , Bas mi je cudno kako samo dvojcu zanima
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  6. #26
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    Ja ne znam da li ću uzeti jednu...polako sam počeo da rasprodajem sve sem gekona, a ostaviću nekoliko paukova sebi...videću...

  7. #27

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    da daj be ocajne su.... mirko ja znam da si ti cudan...pa ajde ..ali kome to jos treba


  8. #28
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    Citat Prvobitno napisao zarko
    da daj be ocajne su.... mirko ja znam da si ti cudan...pa ajde ..ali kome to jos treba
    Nemoj tako da pričaš...uopšte nisu očajne, jesu jako otrovne, ali i jako lepe i interesantne, impozantne i najbolje sprave za lov...nekome se to sviđa...ne može se o ukusima raspravljati - nekome su gekoni očajni, a ima 1 000 000 000 ljudi koji ih obožavaju

  9. #29
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    Citat Prvobitno napisao zarko
    da daj be ocajne su....
    Goran je lepo rekao da na ovom forumu nema pljuvanja zivotinja . Ne zelim nikoga da nagovaram na nesto ali me bas zanima sta ti se ne svidja kod njih?

    Citat Prvobitno napisao zarko
    mirko ja znam da si ti cudan...pa ajde ..ali kome to jos treba
    Sta to treba da zanci, ja sam cudan pa je uredu, a niko drugi ne treba da ih uzme

    Kimo: Kako si ih opisao jos vise ih zelim
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  10. #30

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    @bifrost: cim ti volis murinusi .... ljubav sa stonogama je jasna

    @kimo nisu mi potrebne lekcije iz etike niti estetike, meni se ne svidjaju i to je....a to sto neko ne voli ono sto ja cuvam (ko sto se meni ne dopadaju neke stvari sto drugi cuvaju ) ,nemam problem ni sa tim, nek mrzi gekone onaj kom se ne svidjaju.
    da li mislis da zbog toga necu moci da spavam ako su nekom moje zivotinje gnusne?
    zabole me ...
    ja ne cenim bifrosta manje zato sto on voli a ja prezirem centripide....kad se on i ja vidimo na glavnoj zeleznickoj lepo poijemo kaficu i ispricamo se,a i dalje mislim da su centripide sranje...


  11. #31
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    MA razumem ja tebe, nego samo kažem...nije bitno da li se tebi sviđaju ili ne, nego je to tako, samo što kod nas ima toliko malo ljudi sa ovakvim životinjama da bi se bilo šta o tome govorilo..zasad bar.

  12. #32

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    ja ih ne bi cuvao ..zelo bih da vidim.
    naravno nikog ne bih kritikovao ko drzi ali ne bih spavao mirno da su tu u sobi

  13. #33
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    Stvarno ljudi jedno je da ih vi ne biste držali, ali nemojte reći da su odvratne. Žarko dobacuje bifrostu koga lično zna i to je vrsta zezanja, ali ljudi koji ih ne poznaju i čitaju ove postove stiču pogrešan utisak da je u redu omalovažavati nečije ljubimce. Ako vam je nešto odvratno uzdržite se od komentara. Lepo vas molim. Ja sam izneo svoje mišljenje o kerovima na slobodnom delu foruma pa vidite na šta to liči. Hteo sam da karikiram ponašanje koje izgleda uzima maha.

    Potpis u pripremi!

  14. #34
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    U bre nisam primetio da ovo ide u prepirku, bas smo normalno razgovarali . Nije Zarko omalozavao samo je izneo svoje misljenje sto je rekao i odmah na pocetku ove teme (mada cim je rekao da bi voleo da ih vidi ko zna ).

    Bilo kako bilo, za koju godinu ja i moja horda centipeda ce vladati svetom muhahaha
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  15. #35

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    nadma se da cu dotle poceti da gajim simpatije...
    npr... one africke centripide ako sam lepo reko, one crne sto ih ima goran kimo i ne znam ko jos ..pocele su da mi budu simpaticne
    tkao da ko zna

  16. #36
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    To su milipede.
    Potpis u pripremi!

  17. #37
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    Evo osvezim temu sa slikicom, malo losijom ali... Jos je mala za slikanje oko 3cm

    scolopendra subspinipes
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  18. #38
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    Dobio si je ? Odlično. Znam da si je dugo čekao. Napiši malo kakva je.
    Potpis u pripremi!

  19. #39

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    svaka cast sad si jedini LUDAK u srbiji koji ima to...
    ajde ako sitgnes posalji kvalitetniju sliku ili cu ti ja kupiti fotoaparat kad se viimo sledeci put

    srecno sa njom cuvaj je lepo i nemoj da joj dajes zive miseve


  20. #40
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Stonoga

    Evo link da pogledate svi da nisu toliko opasne te stonoge...

    http://www.arachnoboards.com/ab/showthread.php?t=63939 pogledajte svi kratki su i mali filmići.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •