Prikaz rezultata 1 do 2 od 2

Tema: Moja poseta Momcilu (NS)

  1. #1
    Administrator miljance'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Belgrade
    Postova
    257

    Uobičajeno Moja poseta Momcilu (NS)

    Izvinjavam se Momcilu sto kasnim sa slikama, nisam imao bas puno vremena u proteklih par dana pa sam smetnuo s uma sta sam mu obecao.
    Dakle u subotu 25.2.2006. sam bio kod naseg druga Momcila u Novom Sadu.
    Lepo smo se ispricali i dogovorili se da idemo za Budimpestu, i sad evo prilazem slikice.

    Pravili smo grejace:



    Slikali smo njegov novi terarijum, koji je odlicno ispao:




    i naravno slikali lokalnu 'floru i faunu' (nismo hteli da mucimo gustera i da ga vadimo napolje):




    Sve slike u vecoj rezoluciji(800*600) mozete videti na adresi:
    http://miljan6428.fotopic.net
    Sve sto budem zabelezio po nasoj rodnoj zemljici i sire bice 'trpano' u ovu galeriju u rezoluciji 800*600. Na vas zahtev u toj galeriji mogu staviti da slike budu u punoj rezoluciji.

    Jos moram da se zahvalim Momcilu i njegovoj mami na izuzetnoj gostoprimljivosti. Odlicno su me ugostili. Cak mi je i bilo neprijatno jer nisam ocekivao bas takav docek.
    Momcilo, po vize i na put... u potrazi za novim vrstama reptila :
    :bagon: :arbok: :anorith: :aipom: :huntail: :gyarados: :lapras: :lickitung: :linoone: :aerodactyl: :aggron:

  2. #2
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Moja poseta Momcilu (NS)

    Nema veze za kasnjenje :wink: Iako slike nisu reprezentativne bitno je da se iskustva razmenjuju

    Po vizu idem 09.03. ili 10.03. pa onda idemo za Budimpestu, javi kada saznas sta sve treba za vizu...

    P.s.Gustera nismo hteli da uznemiravamo i budimo iz popdnevne dremke, dok su zabice uhvacene na spavanju :wink:

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •