Strana 4 od 20 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 80 od 392

Tema: Zoophobas morio

  1. #61
    Ljubitelj egzotičnih životinja Srks'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Postova
    317

    Uobičajeno Zoophobas morio

    Kakvi prozdrljivci . Sto vole da hasaju .

  2. #62
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Zoophobas morio

    Citat Prvobitno napisao Geni
    Pa vidiš da nisi upropastio Još 2 nedelje i imaćeš 5 buba, a to je dovoljno da napraviš malu koloniju.
    Stavio sam 18 larvi trnutno su 5 postale lutke 4 se jos krecu, a 9 su sklupcane. A kazem da cu upropastiti zato sto valjda ne vole uznemiravanje, ali polako otvaram kutiju :roll:
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  3. #63
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Zoophobas morio

    Nema frke oko uznemiravanja, dokle god se ona ne odvije kada ti otvoris, inace lutke nemozes da uplasis

  4. #64
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    fearless jel mogu da je uzmem u ruku?
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  5. #65
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    Lutku? Možeš naravno. Samo će se malo koprcati.
    Potpis u pripremi!

  6. #66
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    izgleda kao skrimers
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  7. #67
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    Dobio sam za sada jednu bubu imam jos 14 lutki i dve uvijene larve. Jedna se iz nekog razloga jos nije uvila, a zanm da je bila veca od nekih koje su vec lutke.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  8. #68
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    Nije stvar u veličini, neke jednostavno neće da se uviju. Tu izvadi i daj je nekome kao hranu, a umesto nje stavi neku koja je raspoloženija da se uvije .
    Potpis u pripremi!

  9. #69

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    kakav uspeh imas geni sa supercrvima
    da li neko moze da napravi jedno 200 komada i da mi proda a jada dignem ruke od njih ? npr na 2-3 meseca200 kom?

  10. #70
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    Ja vec imam toliko samo sto nisu skroz odrasli, inace ja planiram da ih razmnozavam konstantno. Ako nekome treba neka kaze.

  11. #71
    Administrator miljance'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Belgrade
    Postova
    257

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    Ja sam poceo moju trecu 'modifikovanu kanta - koloniju. Moram malo da se pohvalim .

    U prvoj imam isto sto i Momcilo sto se velicine tice (valjda) i tu nema buba vise. U drugoj imam bube i video sam malecke a trecu tek punim bubama .
    Inace probao sam da u 'one moje' kante po pola ubacim kukuruz i mekinje, jedno ns jednoj strani a drugo na drugoj. Preko toga samo krpe i to malo vise krpa. Cini mi se da ipak vise vole mekinje , tamo se skupljaju ako nisu zavuceni po krpama sto im je ipak primarno mesto .
    Sve u svemu bice ih svuda kod clanova ovog foruma nadam se.

  12. #72
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    E da li je neko primetio njihov odvrambeni miris? Mislim na bubu fobasa. Danas sam je uzeo u ruku i on je ispustio neku tecnost iza vrata i malo smrdi na neko poznat miris ne mogu da se setim na sta me potceca, mozda malo na topljeni kalifonijum.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  13. #73
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    Smrde užasno. Imaju veoma jak odbrambeni miris. I moram da perem ruke panol pastom da bih ga se otarasio. Običan sapun ga skine tek iz nekoliko pranja. Koristim pincetu za bube. A miris je isti kao smrdibube. Ni na šta drugo me ne podseća.

    @Žarko slabo mi su mi išli fobasi u prvoj turi. Bilo im je previše suvo, što ne smeta odraslim crvima, ali je pogubno po jaja i male. Sad mi idu ok u drugoj turi, ali sam promenio taktiku. Kao deo supstrata koristim treset koji vlažim svaka 2-3 dana. Napravio sam još dvadesetak buba, pa ću da vidim kako ide.
    Potpis u pripremi!

  14. #74
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    I ja sam stavio treset. Trebam da nabavim mekinje ili koncentrat za zivinu, za sad sam stavio izmrvljenu hranu za macke.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  15. #75
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    Meni je mnogo lepo proslo sa piljevinom, mekinjama i koncentratom za pilice, onaj neki premium sa dodacima za bolji rast Svaki dan im stavljam nekog voca ili povrca i bas sam ih dosta dobio, a primetio sam da mnogo brze rastu od tenebrije i da uopste nije problem sacekati da porastu, ako se dobro hrane, jer su meni za 2 meseca bukvalno narasli do 3-4cm bez problema, i to od nule, od stavljanja buba zajedno do te velicine.

    Inace,da smrde ali nije to tako strasno, mozda su ove moje fine, pa ja normalnim pranjem ruka odrstanim...

  16. #76
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    Pa i ja koristim piljevinu, mekinje i premium koncentrat za piliće. Samo na jednom deli držim vlažan treset. Bez njega i sa otvorenom kutijom je bilo previše suvo i imao sam jadne prinose. Naravno i u jednoj i u drugoj kombinaciji dajem voće svaka 2-3 dana.
    Potpis u pripremi!

  17. #77

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    da li mozes da mi opises detaljnije to ""na jednoj strani treset" ili slika umesto 1000 reci ?
    ja imam jako jadne prinose i moguce da cu odustati .... lakse mi je cvrcke nego njih da gaim

  18. #78
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    Ovo mi je eksperimentalna kutija koju sam osnovao sa preživelim bubama iz originalne ture koja je opisana u ovoj temi. Kao što vidiš treset sam stavio na jednu stranu kutije i njega vlažim redovno. Ova kutija nije zatvorena, ali sam napravio 9 buba koje ću da stavim u ovakvu zatvorenu kutiju. Videću šta najbolje funkcioniše.



    Već posle 2-3 nedelje mi se šetkaju crvići.

    Potpis u pripremi!

  19. #79

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    koliko ti debeo supstrat piljevine +klice+ treset
    mora probam

    sta radi krpa odozgo? lici na zavoj ili gazu

  20. #80
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Zoophobas morio

    Pazi, ukupna dubina supstrata je oko 5cm, ali je treset samo oko 2cm. Nema tu mnogo treseta. Samo malo da drži vlagu.

    I to je gaza na površini. Nalazim dosta jaja u njoj. Tu ideju sam pokupio sa akvarij.net-a.
    Potpis u pripremi!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •