Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 106

Tema: Kukuruzna zmija

  1. #21

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    Za sve sadasnje ali i buduce vlasnike kukuruzne zmije evo sajta na koji sam naleteo i nasao "tonu" razlicitih morfova sa sve slikama i cenama... www.jonigarcia.com
    Uzivajte...

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja huana'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    imagination land
    Postova
    330

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    eo mog terarijuma za kukuruznog..naravno ovo nije konachni terarijum..josh je mali...


    a eo i zmie..

  3. #23

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    Ja moju ne mogu tako da uhvatim vishe :-( mnogo je besna...bar takav stav zauzme

  4. #24
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    nisu sve iste,svaka ima malo drugu narav,ali obično kad se uzmu u ruku posle nekog vremena se umire mada ima nekih jedinki koji su izuzetak pa budu malo blesave,ali uprkos tome bi trebalo sa njima malo više da se baviš da sa vremenom izgube to agresivno ponašanje,bar bi trebalo...

  5. #25

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    sta podrazumevas pod to baviti sa njom...da joj metnem ruku ispred nosa i cekam da me ujede dobro mozda ne bi ujela ali tako izgleda....ima li ko kakav predlog?

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja huana'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    imagination land
    Postova
    330

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    i moja se tako ponashala al ja je uhvatim za rep izvuchem napolje i igram se sa njom..

  7. #27

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    ti si muchitelj ))) kako da je uhvatim za rep bwe choveche...nije ti zao....ja sam je nekoliko puta izvadio samo kad je sama presla na moju ruku....cekaj kad je uhvatizh za rep ne okrene se da te ujede ?! Ja imam malo drugaciji terarijum od tvog meni su sa strane vrata....tako da bi verovatno uspela da se okrene....Ima josh neko kakav predlog ?

  8. #28
    Ljubitelj egzotičnih životinja huana'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    imagination land
    Postova
    330

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    ma bre..i da te ujede pa shta..mene je jednom capila za prst i bolelo je koliko i da me neko blago ushtinuo...mada sam joj tada mahala prstom ispred nosa pa valjda kontala da je mish...inache ne ujeda..okrene se je kad je vuchem ali me ne ujede...a i ne vuchem je ja neshto jako..onako malo...

  9. #29

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    aj videcu...nesto je pobrljavila sinoc nemam pojma koji joj je nije se tako ponasala nikada...celu noc je bila na staklu i hoce da izadje....desavalo se to i ranije ali bas vidis da joj nesto nije po volji...ali ujutru se smirila...cak nije ni pojela misa sto sam joj ostavio sinoc...e to se nikad nije do sada desilo...jos ja odmrzao dva... )) reko pojeshce nije jela nekoliko dana....kad sam joj stavio prvog na tacnicu ona se sve mota oko njega ali ga nije pojela...i ujutru je josh bio tamo...pa sam ga bacio .... videcu kako joj je danas... a za hvatanje....dodji ti pa je vuci za rep....)) "..ne vuchem je neshto jako...onako...malo.."

  10. #30
    Ljubitelj egzotičnih životinja huana'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    imagination land
    Postova
    330

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    xaxaxaxa....ma kolika je ona kad joj dajesh po tri misha??..ja mojoj po jednog na svakih 5,6 dana al onog sa krznom...ne odraslog a ne ni pinkija...i slobodno je uzimaj u ruke bre...ae ne morash je vuci za rep..uvati je lagano po sredini i to je to...a i moja uveche obilazi terarijum..gura staklo itd...al kontam da je to normalno..ne radi to uvek ali vidjala sam je...

  11. #31

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    pa oko 60cm, ne dajem joj tri nego ponekad 2 kada ne jede po 4 dana mozda dobije 2 ... svaki put do sada je pojela oba isto vece i to u roku od pola sata...od ubacivanja prvog.....haha lagano...nema shanse!...cim je dotaknem pocne da skace i bezi po terarijumu....videcu veceras mozda se malo primirila

  12. #32
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    imam je jednu ženku koja je dosta "agresivna" ako tako mogu to da nazovem jer luduje jedino dok je ne uzmem u ruku,nekim predmetom,štapom odmaknem glavu i uhvatim lagano za rep ili telo i kad je dignem već se umirila,inače me je već dosta puta ujela i vidi čuda još sam živ ,ma ništa ti neće faliti i ako te malo gricne,hehe

  13. #33
    Član Spana'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    93

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    jel moze neko da mi kaze kako da utvrdim pol mog smuka?

  14. #34
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    Sam/a nikako. Postoji nacin koji se u Engleskom jeziku zove popping i drugi zvani sondiranje i za oba ti treba neko ko je to vec radio. I to su jedina dva nacina da budes siguran/a. Najbolje da odneses svoju zmiju kod nekoga ko ima iskustva u takvim stvarima, npr. kod onoga od koga si je kupio/la.
    Postoji i jos jedan nacin koji nista ne kosta a ne mozes biti 100% siguran. To bi bilo da vizuelno zakljucis da li je muzijak ili zenka. Muzijaci generalno imaju dosta duzi rep i gledano od anusa pa na dole njihov rep ce par santimetara biti konstantne sirine dok se kod zenki odmah suzava.

    http://www.corn-utopia.com/Corn%20Ut...%20CAPTION.jpg

  15. #35
    Član Spana'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    93

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    Hvala Gavo,sad ne mogu da proverim jer sam ga hranio sinoc a on se sklupcao na grani pa mu nevidim rep ,provericu sutra.A ako nebudem znao sutra bas idem da kupim miseve pa ga mozda i ponesem na pregled!

  16. #36
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    Najbolje je da sacekas da se presvuce pa da pregledas kosuljicu.

  17. #37
    Član Spana'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    93

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    muzjak je ,brojao sam mu repne krljusti a i ne suzava se odmah!

  18. #38
    Član newpain01'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Makedonija
    Postova
    52

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    dali neko zna gde se moze nabaviti snow corn kao u ovoj temi ili blizzard corn i po kojoj ceni? jos nemogu da se odlucim sta da uzmem.
    A.Bicoloratum, A.Geniculata, B.Albopilosum, B.Boehmei, B.Smithi, C.cyaneopubescens, G.Aureostriata, 2xG.Rosea, L.Parahybana, 3xP.Cambridgei, 2xP.Irminia, P.Regalis, 5xP.Imperator

  19. #39
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    Ma sve moze ali treba biti strpljiv. Ja imam snow muzijaka, ali sam morao bas da cekam, a nisam njega ni trazio. Morfovi su generalno problem. A ne bi trebalo da su nesto skuplje od obicnih.

  20. #40
    Član newpain01'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Makedonija
    Postova
    52

    Uobičajeno Odg: Kukuruzna zmija

    obicni su 40 eura, jel tako? a dali mozda znas nekoga koga bi ja kontaktirao da mi nabavi ili mozda ti mozes nabaviti? ja bi vise hteo da je blizzard, ali ako nema moze i snow. i hteo bih da bude beba, mislim nemora bas beba, ali ne i velika zmija. ako imas neku ponudu pisi mi pp. hvala za odgovora
    A.Bicoloratum, A.Geniculata, B.Albopilosum, B.Boehmei, B.Smithi, C.cyaneopubescens, G.Aureostriata, 2xG.Rosea, L.Parahybana, 3xP.Cambridgei, 2xP.Irminia, P.Regalis, 5xP.Imperator

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •