Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 30

Tema: Novi aqua terarium

  1. #1
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Novi aqua terarium

    Hteo bih da vidim kakvo je vase misljenje o novom terarijumu za gekona koji sam upravo napravio?Treba tu jos par stvari da se odradi oko vodenog dela gde ce biti koja ribica(gupi,borac) ali najveci deo posla je gotov!





  2. #2

    Uobičajeno Novi aqua terarium

    nekoliko stvari... cvrci ce ti se zavlaciti i daviti (i drugi insekti) .stas zelis da cuvas u njemu?
    i drugo pazi da ti taj ljubimac ne pobegne [preko grane koaj je iznad ivice terarijuma...

  3. #3
    Administrator miljance'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Belgrade
    Postova
    257

    Uobičajeno Novi aqua terarium

    Generalno, meni se svidja, vidim da si i grejac napravio, svaka cast .
    Ono sto bih mogao da zamerim je sto bi moj muzjak recimo u roku od dva minuta pobegao iz doticnog ali s obzirom da tvoj ima problema sa nogama mislim da nece biti nestasan. Druga stvar je sto postoji mogucnost da se gekon udavi za to nisam siguran kako se odrasli gekoni ponasaju tj. da li znaju da plivaju.
    Trece, mislim da je skloniste previse otvoreno, ne moze da se lepo zavuce gekon. To se naravno moze doraditi ali koliko vidim ima mesta i da se zavuce ispod panja, mislim da ce tu provoditi najveci deo vremena.

    To je sto se gustera tice, za ribice ne znam mada mislim da ce im biti ok.

    I naravno da bi sad mogla da se nacne prica kako to i nije bas prirodni habitat gekona... bla bla bla... ali mislim da je izuzev ovih zamerki bitno da je funkcionalan (osim vode) . Kad sam vec kod funkcionalnosti, kako si mislio da mu dajes hranu?

  4. #4
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Novi aqua terarium

    To sam napravio za gekona moje devojke,poklopac se trenutno pravi a i taj njen gekon koliko smo culi od Igora od koga smo kupili zna i da pliva!Sto se tice stanista ja mislim da se u njihovoj postojbini nalazi to plocasto kamenje!A hranjenje nije problem ovaj jede iz ruke!

  5. #5
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Novi aqua terarium

    Zaboravih da se zahvalim na iskrenim kritikama!Sve u svemu nadam se da ce mu biti lepo!

  6. #6
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Novi aqua terarium

    Svidja mi se, ali ja bi svakako zatvorio, previse vode za leoparda, ali ukoliko ima ventilacije dovoljno, ali to bi ti bilo super za vodenu agamu malu, ako su dimenzije ok.

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    144

    Uobičajeno Novi aqua terarium

    estetski,svska ti cast ,ali za l.gekone nije nikako,kako si resio za ciscenje,
    po meni mnogo bi bolje da izbacis bazen ali da ostavis fontanu,jer gekoni nisu plivaci
    kad moj gile poraste sve ce vas pojesti

  8. #8
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Novi aqua terarium

    Bas je odlicno. Ne znam samo koliko je komplikovano za odrzavanje? Ja bih stavio i u akva deo neku podlogu (a to je verovatno i u planu, pesak...)
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  9. #9
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Novi aqua terarium

    da to je jos u toku ,ja sam planirao da bude pesak jer on sjajno ide uz plocasto kamenje ali posto je to za moju devojku onda kako ona kaze,pa ce staviti kvarcni sljunak(onaj sto prodaju po zoo shopovima)!

  10. #10

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    Ovaj terarij uopče nije pogodan za leopard gekona!Gekon ti može dobiti upalu pluča ako slučajno upadne u vodu,i ugušti se zato jer leopard gekoni uopče nisu dobri plivači.
    VALPOVO/CENTAR

  11. #11
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    Bogami ovaj se ne buni ,a i odlican je plivac kao krokodil!vidi se da zna da pliva i nije uopste uplasen ili slicno dok je u vodi!

  12. #12
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    Ovo je zavrsna forma!

  13. #13

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    leoaprdsi su jako tvrde zivotinje navicice se na sve...mada se mnogi ne slazu sa idejom da ima vode... kako uspeos da ti se cvrci ne podave

  14. #14

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    Sto se tice gekona sam totalni "autsajder" ali izgled mi se jako svidja. Ne mogu da zamislim kolika je velicina gekona u odnosu na njegovu novu gajbu ali izgleda mi da ce mu kasnije biti malo tesna.

    Sve u svemu desetka za trud, izgleda DJ.

  15. #15
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    To je kao sto rekoh terarijum za moju devojku i kako ona kaze tako pravim jer mi nema druge,sto se tice hranjenja sve jede iz ruke!

  16. #16

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    Nisam mnogo vrsljao po ovom dijelu ali kad vidjeh ovu ljepotu...sto ovaj lik rece za trud i izgled svega...svaka cast cista 20
    U raju je lijepo...u paklu je ekipa

  17. #17
    Ljubitelj egzotičnih životinja x3m.Marco'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Cuprija...
    Postova
    329

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    Meni je ok terr, mada bih stavio vise peska u delu gde je voda da moze da oseti podlogu ispod sebe,cvrchsi ce se sigurno daviti,i dosta ima da se kriju mada swe u swe terr je xtra,swaka chast.Ima li grejacha u bazenchetu?

  18. #18
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    Ja ovo prvi put vidim. Nisam imao pojma da si pravio akva-terarijum Bogice. Jel jos uvek aktivan? Lepo izgleda, ali definitivno previse vlage za leopard
    gekona. Ne znam koliko je to dobro za njega. Akva-terarijumi mogu da budu dobri za vrste koje vole vise vlage, npr. za anole i slicno. Ali, nije idealno
    resenje za pustinjske i polu-pustinjske vrste.

  19. #19
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    Nije više aktivan baš iz razloga što je puno vlage za leoparda, inače sam at je sasvim normalno funkcionisao,bez problema.

  20. #20
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Novi aqua terarium

    Jel ti prazan sad? Mozes da uzmes neku vrstu kojoj ce odgovarati takvi uslovi. Steta je da se rasformira, jer stvarno lepo izgleda.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •