Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Moji fan-foot gekoni

  1. #1
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Moji fan-foot gekoni

    Evo da predstavim najnovije pojačanje

    Ženka :



    Veoma zanimljiva vrsta gekona, jako brzi i agilni, sposobni da se penju po glatkim površinama, nemogući za hendlovanje zbog brzine i plašljivosti. Jedu sve živo što mrda i to jako brzo. Meni za sada favorit među gekonima koji se kod nas pojavljuju.

  2. #2

    Uobičajeno Moji fan-foot gekoni

    e i meni se jako svidjaju mada ja imam 5 vrsta gekona tako ne bih moga o da se odlucim. tokai je ipak nesto posebno . ali i ovi su do jaja
    zato sam ih uzeo 4 komada...
    meni nije neki problem da ih hvatam.. jesu brzi ali tionda nisi video kullije koji bukvalno leto , naravno pored togasto mogu da lete ali oni su nenadjebivi...
    ovi ti dozvole da ih nezno podignes mada....uvek kad treba da uhvatim nekog oznojim se :P
    ja cu uskoro poslati slike

    primetio sma da se ne penju po staklu zato sto su im stick pads suvise mali za to ali po granama i kamenju jako su snalazljivi

  3. #3
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Moji fan-foot gekoni

    E pa nisu oni kao neki da vise na staklu puno, ali se ipak znaju i mogu veoma vešto penjati i po staklu, moji furaju i po poklopcu bez problema, inače im stavi neke kore od drveta to vole, jedu kao sumanuti, moji su se ugojili duplo ako ne i tri puta više nego kada su stigli pre 7 dana...najbolji su dok love, kako brzo reaguju i smešni su dok jedu

  4. #4

    Uobičajeno Moji fan-foot gekoni





    evo mojih to su samo dva ima ih jos...

  5. #5
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Moji fan-foot gekoni

    Nemoj im puno kvasiti, jer su oni kao leopardi, traze manju relativnu vlaznost, samo posuda sa vodom i ponekad pred presvlacenje prskanje. BTW. Super su, isti kao moji

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •