Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 74

Tema: Sajt...

  1. #21

    Uobičajeno Sajt...

    Sajt je DJ. Lepo osmisljen, uredan, sve lako moze da se nadje. Svaka cast.

    Ako bude trebala BILO KAKVA POMOC nemoj da se ustrucavas da trazis.
    A i jako mi je drago da vidim da teraristika napreduje.

    Jos jednom sve pokvale!

  2. #22

    Uobičajeno Sajt...

    eee sad mi pichi na 32 kb/s-a sad je brrrz

  3. #23
    Član Ana'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    64

    Uobičajeno Sajt...

    Super ti je sajt.
    Svaka cast i samo napred
    P.S. Meni se normalno otvara

  4. #24
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Sajt...

    Drago mi je da vam se svijda, stavljen je tekst i o leopardima i fobasima. Ako neko koristi mozzilu za pretragu, poslacu neko upustvo ovde da vam inace brze otvara stranice ako to nije podeseno.

  5. #25

    Uobičajeno Sajt...

    Ja koristim mozzilu i otvara mi OK. Sto se tice brzine otvaranja, do sad, nisam imao nikakvih problema.

  6. #26
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Evo malih promena sajta, recite kako vam se sviđa sada? Biće vremenom sređivan dalje, samo da se odlučim za boje.

  7. #27

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Malo si ga modernizovao,dodao nove textove odlicno ti napreduje sajt.

  8. #28
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Evo jedne velike promene...pogledajte pa mi recite šta mislite i šta da menjam a šta ne, nije finalna verzija, ali mislim da je svakako bolja od one ranije, a i uradio sam je u Dreamweaveru, tako da je bilo sev ispočetka i bilo je bogami dosta posla...

    www.nsexotics.net

  9. #29
    Administrator miljance'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Belgrade
    Postova
    257

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Dobro je da si poceo da se igras sa dreamweaver-om .
    Meni se nesto cudno otvara sajt u svim browserima. Posalo sam ti sliku na pm

  10. #30
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Nije loše, ali mi samo objasni zašto nisi stavio da ti na primer http://www.nsexotics.net/gusterkrug.jpg linkuje ka http://www.nsexotics.net/reptili.htm kao što bi trebal? Ovako ti samo stoje one slike, a linkovi sa strane.
    Potpis u pripremi!

  11. #31
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    To bi trebalo da bude za galeriju a ne za tekstove vezane za reptile,samo što galerije još nema, em što mi treba dobrih slika, em što je to mnogo posla, pa sam stavio bez nje za početak.

    Nisam napomenuo da gledate preko firefoxa samo, jer me jako zeza sa prikazivanjem u exploreru...ako namestim da bude dobro u exploreru onda nije dobro u mozilli i obrnuto, a sve je podešeno kako bi trebalo i svi aligmenti su provereni i na mestu...odlepio sam oko toga, ako neko zna šta bi moglo biti neka kaže, sve stoji kako treba i sve lepo izgelda ali kada se učita preko explorera jednostavno je sve pomereno udesno, a znam da za explorer mora da ima podešen aligment za sve, pa sam to i uradio ali ne vredi...

  12. #32
    Administrator miljance'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Belgrade
    Postova
    257

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Ma javice se taj problem i u firefox-u ako uzmes i smanjis na primer sirinu prozora, videces da ce ti tekst pratiti promene velicine prozora.
    Problem je u tome sto si kao pozadinu stavio sliku sa fiksnim sirinama ovih crnih linija i uopste pozadina nema gde da 'mrdne' jer je to slika, zar ne?
    Nasuprot tome tekst moze da seta gde hoce jer si njihove sirine kolona stavljao procentualno:
    th width="28%"
    Na taj nacin sirine tih 'kolona' zavise od toga koliki prozor neko koristi tj. ako ja smanjim prozor pozadina ostaje ista ali se tekst pomeri ulevo i poremeti originalni izgled.
    Po ovome sto si napravio vidim da tebi radi dobro zato sto verovatno koristis rezoluciju 1024*768.
    E sad resenja su razna, od toga da namestis th width="28%" na na primer th width="150" (lupam) tj. da stavis svugde fiksne sirine do toga da recimo sve dimenzije budu promenljive sa velicinom prozora i da se onda kao posledica toga bavis dizajnom stranice.

    Inace kod pravljenja sajtova u firefox-u postoji jedan plugin koji se zove html validator. On ti izbacuje greske i warninge u kodu. Naime ako nemas ni jedan warning niti gresku znas da ce sajt isto da se prikazuje u svim browserima jer je html kod standardizovano napisan.

    Valjda sam pomogao .

  13. #33
    Ljubitelj egzotičnih životinja Srks'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Postova
    317

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Bas si ekstra odradio site super izgleda i sve to. To je priblizno o cemu sam ja razmisljao samo jos informacija.

    Imas samo jednu tehnicku gresku(mislim nije greska u codu nego ovako na izgled) sto se bas primecuje a to je da tekst izlazi iz okvira...na rezoluciji 1280x1024. Tako da bi ti predlozio da stavis frame ili table, text box( okvir, tabelu) da bi tekst bio na sredini okvira.

    A ako je to tako namenjeno onda nema veze. Inace nema nikakvih problema kod mene se otvara u sekudu. Svaka cast neka ti je sa srecom.

  14. #34
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Ma problem je što ja nemam baš puno vremena, a ni iskustva sa tim dizajnom, ali to se obično u hodu sve menja, a meni je to problem, jer ako zezneš negde nešto moraš da menjaš sve stranice i onda je to opet puno vremena i tako to, samo ću dodati da je optimizovano za tu rezoluciju i u firefoxu zasada, a kada budem našao vremena ću da ispravim sve to.

    Nemam taj validator, ali kada budem menjao nešto ću ga skinuti da probam baš. Inače sam stavio na 100% širinu i onda kako sam pravio tabele tako sam i ostavio sve to što je on sam stavio, a mogao sam da mu fiksiram veličinu u pixelima, a to ću i uraditi za sledeću verziju.

    @Srks: Koristio sam ja tabelu i tekst jeste u sredini, jedini problem je što su širine tabela u precentima i imam problema sa promenom rezolucije i menjanjem veličine prozora...što će biti rešeno kada budem imao više vremena, a ne u sred ispitnog roka

    A kako vm se sviđa novi dizajn i podela tekstova po pasusima? Biće sada dodavano još tekstova toga, bar može da se napiše, samo i za to treba malo vremena da se odvoji.

  15. #35
    Ljubitelj egzotičnih životinja Srks'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Postova
    317

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Super sve je odlicno i tekstovi i slike a i dizajn mi se mnogo svidja. Inace samo jos tekstova i bice to super. Jos ako bude i na engleskom onda moze i medju narodno.

  16. #36
    Ljubitelj egzotičnih životinja jana'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    174

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Samo sam ja bila malo nakrivo raspoložena , sorry, pa sam ti poslala pm, nemoj da me mrziš . Inače je za pohvalu sav trud i rad i dizajn i tematska podela. Ali malo samo još poraditi na redizajnu i biće extra!

  17. #37

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    E ja sam sajt video tek danas! I mogu da ti kazem da mi se ideja za sam izgled svidja.
    Prilicno urban i moderan dizajn(ako smem tako da se izrazim), Jeste sajt jednostavan, ali to moze da mu samo bude plus, Malko mi se cini nestabilnim i nedefinisanim ali su to tehnicke finese kojih si i sam svestan i koje ces ispraviti. Samo ti puni bazu podataka i puno srece!!
    Svaka cast
    Простор између ничега!

  18. #38
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Citat Prvobitno napisao kimo
    ...jer ako zezneš negde nešto moraš da menjaš sve stranice i onda je to opet puno vremena i tako to...
    E da bi ovo izbegao moraćeš početi da koristiš CSS. Upravo nam guglaju o tome na faxu pa ako nešto naučim rado ću ti pomoći.
    Inače super je sajt i važno je da stalno radiš po malo...da sajt kontinuirano napreduje.

    Btw možda je tema malo zamrla ali tek sada sam je video...
    There's no place like 127.0.0.1

  19. #39
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Evo jednog većeg update-a

    Pogledajte sada sajt i navalite na kritike i sugestije...

    www.nsexotics.net

    P.s. Ovo je delo Bifrosta i moje malenkosti Hvala Mirko!

  20. #40
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Sajt...

    Super izgleda, svaka cast obojici sad Kimo samo da dodas jos neke tekstove i galeriju da otvoris!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •