Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 82

Tema: b vagans

  1. #1

    Uobičajeno b vagans

    zenkica vagansa se presvukla
    ispermateke izgledaju ovako

    ...
    sad ima 6.5-7cm minimum nisma je jos video ispruzenu.
    interesantno da se presvukla u rupi to ej dosta kul bilo
    i iznenadilo me kako brzo raste...
    prvo sma je kupio za prodaju - pa mi se mnogo dopala jer je alava- pa sam se onda zaspeo sa preko 40 tarantula pa sam hteo da je prodam a sad mi se opet svidja kad sma na normalnoj brojci od 37 i na putu jos 10ak

    molim vas kazite mi sta bi vi uradili ?prodali cuvali?
    stvarno nema pojma ...nedoumica koa kad sma prodavao mladju setru .. za koliko pare da je prodam?

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Srks'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Postova
    317

    Uobičajeno b vagans

    Ja misli da bi trebao da je zadrzis jer ti se toliko dopada. Ako ti nije frka da cuvas sto da ne.i ako te je fascinirala zadrzi je. Jer ako je das mozes da se pokajes... Nemam pojma radi sta hoces.

  3. #3

    Uobičajeno b vagans

    neam pojma ... toliko sma prenatrpam i uzimam i dalje

    imam 2 ogromne genikulate i nikako dase odvojim od njih jednu imam 2 godne drugu mesec dana i potpuno iste velicine sve isto...
    tako da vidim koja se prva presvuce nju cu zadrzat ia drugu verovatno ponuditi ....mora da pocnem da kratim krajeve ne moze da se ima sve sto pokupim.

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno b vagans

    Zadrži je. U svakom slučaju ćeš uvećavati broj paukova. Moja preporuka je da prodaješ samo duplikate (kako po vrsti tako i po polu). Ako je ta vagans jedina, zadrži je. A ako nije onda vidi koja je lepša i tu zadrži.

    P.S. Geni će da popizdi kad čuje da je ženka :wink:

  5. #5
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno b vagans

    Neće I moj vagans je ženka :wink:
    Potpis u pripremi!

  6. #6
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno b vagans

    OK, izvinjavam se ops:
    hehehehehee
    Onda da čekamo da vidimo da li će moj biti mužijak. Samo načekaćemo se.... nema ni centimetar :roll:

  7. #7
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Kuni'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    542

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Evo posle genikulate i moj mali vagans se pred novaka presvukao i polako počinje da dobija boju. Nadam se da ce biti suprotnog pola od gavinog, pa da ih jednog dana možda i "zbližimo".





  8. #8
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Ja sam uvek raspolozen za zblizavanja moj se pe neki dan presvukao, a sad trenutno klopa. Suvise je mali da bi ga slikao...
    Uskoro... nadam se

  9. #9
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Kuni'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    542

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Neka, samo neka klopa, pa ce da poraste. I moj je izgledao skroz bebasto, ali se malo izvukao nakon ovog presvlacenja, pa odlakavio, krenule i boje u naznakama, i takodje klopa bez problema. Uporedicemo ih preko leta, pa da vidimo. Mislis li da je prevelika razlika za neko potencijalno zblizavanje jednog dana?

  10. #10
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Pazi ovako, tvoj ima koliko(?) oko centimetar, a? A moj ima jedva 0,5cm. Ja kapiram da je to dva presvlacenja razlike (ako nisam u pravu neka me neko ispravi). Kapiram da za neko pristojno vreme razlika se nece ni primecivati (toliko). Bitno je samo da imamo razlicite polove, a u tom slucaju sigurno cemo se oroditi
    hehehehehehe

  11. #11
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Ne bih da vam kvarim planove, ali ako su ista generacija teško da će biti polno zreli u isto vreme . mužjak će dotići polnu zrelost dosta ranije. Jedino vadi stvar što je u pitanju Brachypelma pa će možda mužjak živeti dovoljno dugo da dočeka ženkinu polnu zrelost.
    Potpis u pripremi!

  12. #12
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Kuni'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    542

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Ako je tako ondak super, uz pretpostavku da budu razliciti polovi. Samo me je zanimalo kolika moze da bude starosna razlika a da to ne smeta u kontekstu razmonzavanja, to zaista niti znam niti sam negde nabasao i procitao. Ako muzjak zivi znatno krace od zenke, onda njemu zapravo "curi" vreme pa ne bi trebalo da je zenka znatno mladja, ako dobro kapiram. E sad, koliko presvlacenja to mladja ili starija/stariji, to vec ne znam. Sto se tice velicine, pojma nemam, mozda sutra izmerim sve sto stignem pa da prijavim, da vidimo ima li jos potencijalnih parnjaka.

  13. #13
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Pa u ovom slučaju bi bilo dobro da je ženka bar godinu ili dve starija od mužjaka.
    Potpis u pripremi!

  14. #14
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Kuni'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    542

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Ups, onda nam je priroda pokvarila planove, moj/a moze biti max. 3-4 meseca stariji/a pa jos i ne znam za pol, dakle sanse gotovo nikakve. Steta.

  15. #15
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Pa i nije. Žarko i ja imamo ženke od preko godinu dana starosti . Sačekaće one nekog dasu .
    Potpis u pripremi!

  16. #16
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Kuni'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    542

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Bas sam se i nadao da cu tako nesto cuti, super, racunam da ce se nesto uvek moci iskombinovati.

  17. #17

    Uobičajeno Odg: b vagans

    pazi ako su malecki toliko suvise je mala razlika....tesko je dase to natempira
    inace hromatusi i poeciliterie su parene iz istog kokuna uspesno ali trik je jako velika razlika u temp. i hranjenje ak onekog ne mrzi da se koci onda moze...obicno pali kod vrsta koej se brzo razvijaju

    inace pocece cenim ga za 2 godine ce ovo postati ozbiljna scena sa velikim potencijalima... ok nek bude 3 god

  18. #18
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Citat Prvobitno napisao Geni
    Pa i nije. Žarko i ja imamo ženke od preko godinu dana starosti . Sačekaće one nekog dasu .
    E pa ovo sam sinoc zaboravio da napisem... Sve sto treba sad da uradimo je da izrodimo sinove

  19. #19
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Kuni'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    542

    Uobičajeno Odg: b vagans

    Gavo, jel' narastao onaj tvoj vagans sto je "suvise mali da bi ga slikao..."
    Obecao si fotke pocetkom januara. Moj vag. ne gnjavi, klopa, presvlaci se
    i raste, koliko god da je jos beba, sve je lepsi i lepsi. Nadam se da se vidi
    u odnosu na prethodne fotke.

  20. #20

    Uobičajeno Odg: b vagans

    ja sam razmisljao da prodam zenkicu koju imam ali rece midevojka da sacekam malo i sad bih se kajao da sma je prosledio

    mala je fenomenalna raste super i prelepa je ko grumen uglja

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •