Prikaz rezultata 1 do 14 od 14

Tema: Ako neko zna? (bradata agama)

  1. #1

    Uobičajeno Ako neko zna? (bradata agama)

    interesuje me moj bradati je slabije aktivan vecinom lezhi na mestu za sunchanje malo se prosheta i vrati se i samo spava, meni to ne deluje na brumaciju al nznm, mislim idalje jede kao svinja al samo mu se spava, al se ne sakriva? jel se uspore gushteri kad je zima?

  2. #2
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    Da, osete oni kada je zima, sem ako ne drzis iste temperature kao i tokom cele godine i ako se svetlosni period ne menja. Mislim da je to normalno i da nije problem, dokle god jede i vrsi nuzdu.

  3. #3

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    pazi isto mi je sve al kod mene je malo hladnije u sobi, moguce da je osetio znachi jutros sam pochistio izmet i popodne sam mu dao da jede i sve je pojeo bez problema i kad sam ustao video sam ga da se krece al ranije je bio pokretan dok se ne ugasi svetlo a sad vecinu provede na mestu za sunchanje spavajuci a ranije je blejao isto tako samo je bio budan

  4. #4

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    reko ti brumacija 99% ,smanjim mu fotoperiod i smanji jacinu sijalice...

  5. #5

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    ja sad imam 75 w reflektorku kolko da smanjim i kolko da mu traje dan? ### ovo nam je prva brumacija

  6. #6

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    jutros je srao i sad celo jutro juri po terarijumu i luduje evo upravo ga gledam znachi samo pichi i oce van terarijuma, to je ono shto mene buni, jel moguce da on ima takvu brumaciju blesavu?

  7. #7

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    moj je danas malisan sezavuko i ceo dan nije izaso i spavao je e sad ne znma da li zatvaraju oci ili samo bleje i cuce?
    nisma ga bas gledao toliko ejr cim susnem on se osvrne

  8. #8

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    e a moj je ranije i kad je spavao otvarao ochi na bilo shta a sad mozhesh da pucash pored njega ne otvara, nije mi jasno ako je brumacija zashto on do 2 sata popodne luduje skache jede sere a od 2 popodne spava sve do jutra kao komiran

  9. #9

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    jel moguce zbog kishe on gleda direktno na prozor a ovih dana je padala kisha i bilo je loshe vreme evo ga danas totalno druga pricha isti je kao pre

  10. #10

  11. #11

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    jbt isekao sam se da nije trovanje a vitaminom, danas sam mu izmixovao endiviju salatu radich crveni i papriku crvenu i ozhdrao se sad mmi deluje ok tako da sam srecan

  12. #12

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    ma lagano sa vitaminima ne moze tek tako dase pretera jer bubrezi su tu koji rade ko ludi.. i to treba mesecima da se forsira da bi doslo do ozbiljnih simptoma...

  13. #13

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    ma razumem al jbt objasni ti to pochetniku treba da mi napokon stignu knjige o reptilima sa biologije al nikako da stignu samo slusham sutra, sutra valjda ce uskoro sad idem do mamuta da proshetam da vidim jel ima neshto zanimljivo!

  14. #14

    Uobičajeno Odg: ako neko zna?

    ma opusteno

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •