Prikaz rezultata 1 do 8 od 8

Tema: Tarantule ili reptili (ili Škorpioni)? Split iz: Haplopelma lividum za Žarka

  1. #1
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Tarantule ili reptili (ili Škorpioni)? Split iz: Haplopelma lividum za Žarka

    Citat Prvobitno napisao zarko
    cudo koliko su ljudi ovde aktivni oko T a retko ko se upusta da radi sa eptilima...to mi jemalo krivo
    Pauk je interesantniji
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno Odg: Haplopelma lividum za Žarka

    kod nas je sasvim druga situacija.. puno više ljudi se bavi reptilima... ja isto imam neke vrste reptila..al nema mi do paukova..pauci su ipak zakon

  3. #3

    Uobičajeno Odg: Haplopelma lividum za Žarka

    hmmmm
    meni je podjednako interesantno i jedno i drugo , verovatno vise volim gekone ali kad se covek zasiti jednog radi drugo superiska je

  4. #4

    Uobičajeno Odg: Haplopelma lividum za Žarka

    Sto se tice pauci ili neki drugi exoticni ljubimci kod mene za njih nema konkurencije na ubedljivom prvom mestu su mi T na drugom skorpije pa dva prazna mesta a tek onda ostali.

    Tarantule ROOLS

  5. #5

    Uobičajeno Odg: Haplopelma lividum za Žarka

    hmmmmm
    definitivno nisi hranio kamelona
    salim se naravno svkao ima svoje zebancije ali ja mnogo volim gustere... nego drago mi je sto meni sve podjednako lepo ili mi se mnogo svidja ili mi se gadi ko centriupide mada bi i njih probao...
    nego nameracio sma se na rock skorpiona naso sam neke likove pa moze da se desi da uzmem to da probam

  6. #6

    Uobičajeno Odg: Haplopelma lividum za Žarka

    To za kameleona si u pravu.

    Cim nabavis skorpioina cekamo slike

  7. #7

    Uobičajeno Odg: Haplopelma lividum za Žarka

    polako

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno Odg: Haplopelma lividum za Žarka

    kakvog škorpiona?

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •