Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 23 od 23

Tema: hello

  1. #21
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno Odg: hello

    sad smo već otišli daleko u OT od teme..ali eto.. uvjeti toj blondici su bili "besprijekorni" tu nema uopće riječi oko toga... največi pauk u kolekciji...imala je posebnu pažnju i zbog toga što sam je planirao parit..nabavio za nju mužjaka...uložio dosta novaca i vremena... sa tom vrstom imam dosta iskustva...ali ovo mi je bilo loše...
    kada sam je kupio zbog stanja u kojem je došla sam sumnjao da je iz divljine..jer sumnjam da se neko može tako loše odnosit prema takvoj zvijeri... al eto... još jedan dokaz meni zašto je najbolje uzet mališane a ne već skoro odrasle životinje... na greškama se uči...

  2. #22
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: hello

    Citat Prvobitno napisao Stricek matija
    s al eto... još jedan dokaz meni zašto je najbolje uzet mališane a ne već skoro odrasle životinje... na greškama se uči...
    Super rečenica, nema šta! Ali kada ne može da se nađe iz zatočeništva onda se mora, ali kao što sam rekao jako često se dešava da WC blondi ne dožive da se uspešno presvuku...šteta, ali tako je.

  3. #23

    Uobičajeno Odg: hello

    ma u opste veliki pauci su teski za presvlacenje... ne znam da li ima veze to sa velicinom...
    eto i goranova se nesto mucila ...

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •