Prikaz rezultata 1 do 11 od 11

Tema: Poechiloteria tigrinawesseli

  1. #1

    Uobičajeno Poechiloteria tigrinawesseli

    Ja sam inace uzivljen u Poechiloterie i to su mi najdraze tarantule, ova vrsta tigrinawesseli je novootkrivena pa me zanima dali itko na ovom forumu posjeduje ovu tarantulu, moj frend iz njemacke od kojeg nabavljam paukove ima jednu veliku zenku i trazi 350 eura za nju, dali itko zna nekog tko mozda prodaje za jeftinije, jer su apsolutno preskupe
    Vidio sam par slika i izgleda pre dobro, ma zapravo najlipsi pauk, bar po meni ,koji se moze nabaviti

  2. #2
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Poechiloteria tigrinawesseli

    Ne verujem da ima niko, ali Kimo moze da nabavi bilo sta. Ja sam iz #####ancije trazio plavog kita i kada je rekao cim vidi terarijum, odma sam zacutao ne znam koliko je ozbiljno shvatio .
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  3. #3

    Uobičajeno Odg: Poechiloteria tigrinawesseli

    citoa sma nesto malo o njima i dopadljive su ali to niej ni priblizno realna cena ...
    za 350E odi do tog hrama i nahvataj par komada

    sacekaj pasce cena za 2 godine 3X
    sta imas od poechiloteria?
    ja imam formosu
    regalis 6 kom
    i rufilate 6 ali ali su vec otisle nekoliko

    mozda mirnidu bacim pik lai sve su one preskupe (spram ovih klasika ) -koji su po mein i najlepsi.. mozda neka ornatica

  4. #4
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Poechiloteria tigrinawesseli

    Javiću cenu uskoro ovde, samo mi reci jel ti treba ženka ili samo spiderling unsexed?

    To je ustvari tako, dok se malo ne "nakote" u zatočeništvu cena će biti visoka, a onda će pasti polako...

    inače stvarno su lepe i tu nema priče, ja sam imao mirande u ponudi poslednjoj, ali su skupe dosta i kao male. Sada ću da uzmem C.spec.blueII sledeći put nekoliko komada, tako da neću imati para verovatno za neke druge budže

  5. #5
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: Poechiloteria tigrinawesseli

    Jel možete da date ili pravo ime (tačno napisano... google ga ne prepoznaje) ili neki link da vidim kako izgleda pauk. Nemam pojma o čemu ćeretate

  6. #6
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Poechiloteria tigrinawesseli

    http://www.arachnoboards.com/ab/showthread.php?t=74769

    Ništa posebno, sem što je nova i retka. Metallica je ipak najpoželjnija.
    Potpis u pripremi!

  7. #7
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: Poechiloteria tigrinawesseli

    Citat Prvobitno napisao Geni
    Ništa posebno, sem što je nova i retka. Metallica je ipak najpoželjnija.
    Istina

  8. #8

    Uobičajeno Odg: Poechiloteria tigrinawesseli

    pronadjena je na podruciju manastira tigrinawesseli i po njemu je dobila ime ..ako se ne varam 2005 ili tkoa nesto sveze ... evo slike


    a ko nju ima valjda je pitanje prestiza i kolekcionarstva... sto mene licno ne interesuje. ako bude cena pristoja u rangu ostalih (priustivih ) mozda bi i razmisljao o njoj.

  9. #9
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Poechiloteria tigrinawesseli

    Mnogo je lepsa maculata. I mnogo jeftinaija. Bar po meni.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  10. #10

    Uobičajeno Odg: Poechiloteria tigrinawesseli

    Ja sam vidio dvije slike odraslih primjeraka i tako mi je super, metallica je definitivno lipsa, ali ja ih zelim SVE sto se mene tice ja bi drzao samo Poechiloterie

  11. #11

    Uobičajeno Odg: Poechiloteria tigrinawesseli


    ma mnogo si naivan

    prelepe su poeciloterije ... ali ja bih pre drzao vise reglaisa rufilata formosa nego da imam jednu tigrinavesi
    tkao ja razmisljam
    a komunalni ter... uf to je zakon

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •