Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 45 od 45

Tema: saveti za pocetnike

  1. #41

    Uobičajeno Odg: saveti za pocetnike

    ok. poklopac sam poceo da prepravljam/pravim. bice reseno ovih dana. kada budem zavrsio postavicu slike. samo jos da docekam zmiju
    "I Wouldn't Piss In Your Ear If Your Brain Was On Fire"

  2. #42
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno Odg: saveti za pocetnike

    Da, ovaj put nije bilo zmija. Hmmm.... tebi je sad baš gadno
    Ale eto nam proleća, pa će i tvojoj muci kraj

  3. #43

    Uobičajeno Odg: saveti za pocetnike

    ma...nestrpljiv sam 'ocu da puknem
    "I Wouldn't Piss In Your Ear If Your Brain Was On Fire"

  4. #44

    Uobičajeno Odg: saveti za pocetnike

    konacno stize zmija!! jos da se dogovorim oko detalja sa kimom i odo' da je uzmem
    "I Wouldn't Piss In Your Ear If Your Brain Was On Fire"

  5. #45

    Uobičajeno Odg: saveti za pocetnike

    e ovako, ja sam jos u maju dobio za rodjendan kukuruznog smukica.

    kupljen je u zoo tropicu i sudeci po vasim postovima, taj covek nije bas nesto bio zainteresovan da mi bas objasni o tome kako da ga gajim.

    dobio sam mali terarijum za njega, za sad je dobre velicine.
    za podlogu mi je rekao da stavim etison. ja sam imao neko parce, isekao i stavio. ne izgleda mi kao da mu smeta, al nije da bas izgleda kao prirodno staniste.
    receno mi je da ga hranim jednom u 2 nedelje, sad sam poceo malo cesce, posto vi kazete da moze i na 5 dana. kao vazno mu je samo da ima vode uvek. i imao je.
    kad sam video da treba posuda za vodu velicine da on stane ceo unutra, povecao sam malo, al nisam ga video da boravi unutra niti da vrsi nuzdu kao sto je receno. da li da povecam posudu? ne znam jel sme da bude duboko da se nebi udavio nekako...
    danas sam mu povecao ishranu na 6 misica, videcu da li ce da mu splasne za 24 sata.
    u terarijumu ima neki panj i tu mu je super.
    da, i receno mi je da ga uzimam u ruke bar jednom nedeljno... to i radim, cesto ga uzmem i cesce. jos se boji.

    znaci,
    da li odgovara podloga? i sta bi bilo bolje da stavim? jel ima nesto u cemu bi mogle i biljke neke da rastu i da li sme da ima biljke u terarijumu i koje bi mogle?
    jel ga dobro hranim?
    da li da povecam posudu za vodu?
    da li treba cesce da ga vadim? da li je bolje mozda da se postepeno privikava na ruke ili samo da ga uhvatim i izvadim, posto se boji kad stavim ruku unutra.

    to je sve sto mi je palo na pamet za sada, hvaaala

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •