Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 48

Tema: C.crawshayi (Izdvojeno iz: Evo par slika)

  1. #1
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno C.crawshayi (Izdvojeno iz: Evo par slika)

    17-18 AAAAAAAAAAAAAAA. Jos jednom osudjen na pakao opet sam prekrsio 10. boziju zapovjest, ali ovaj put sam bas debelo prekrsio .
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  2. #2

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    ljubomora?

  3. #3
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Po otprilike. 'Ne poželi ništa što je tudje'.

    E ccc, ja koji sam ateista trebam da ti napišem kako glasi.

    Ali moram da razumem bifrosta. Citharischius crawshayi zaista fenomenalno izgleda. Moja dva komada su još mala. Napravio je veoma zgodnu rupu. Lako se vidi. Ja bih se najviše plašio, prilikom selidbe u veći terarijum, da ne odluči da napravi neku manje vidljivu rupu. To bi bila velika šteta.
    Potpis u pripremi!

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Nije ljubomora već zavist (razlika je ogromna). Sram vas bilo, ništa ne znate.... ccccccc
    I ja sam čuo da kopaju uz stranu terarijuma, sem ako im se početak ne obezbedi u sredini. Ekstra je pauk, ali stvarno gnjavi sa rastom. Mada, ako bolje razmislim, mogao bih da nabavim jednog. Taman dok poraste moći ću da kupim svoj stan

  5. #5
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    10. Ne poželi ništa što je tude.

    E ljudi moji je Goran ateista pa najbolje zna. Sevejeno hteo sam da napravim salu ali izgleda da je retko ko razumeo.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  6. #6
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Ma svi znamo da je šala
    Potpis u pripremi!

  7. #7

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    pozeli tudjeg kravsoja

  8. #8
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Ovo Zarkovo je najbolje 10. Zapovjest: Ne pozeli tudjeg crawshayia
    E stvarno moram kad dodjem do para uzeti jednu odraslu crawshayicu.
    U Hrvatskoj znam da imaju 2 odrasle zenke crawshayia. Znam da je Matija prodao jednu prijatelju. Ne mogu da verujem da to neko moze da proda, mora da je Matiju ovaj prethodno zestoko napio , pa ga nekako ubedio, ne vidim kako je drukcije to moglo da se dogodi . I za kraj:

    11. crawshayievih zapovjesti. (moro sam da dodam jedno )

    1. Ja sam crawshayi Tvoj, nemoj imati drugih crawshayia osim mene.

    2. Ne pravi sebi idola od tudjeg crawshayia niti kakva lika, nemoj im se klanjati niti im služiti.

    3. Ne uzimaj uzalud imena crawshayia svoga. (sa ovom izmenom sam obezbedio jos gori pakao)

    4. Sećaj se dana odmora da ga svetkuješ; šest dana radi i svrši sve crawshayieve poslove, a sedmi dan je odmor crawshayiu tvome.

    5. Poštuj crawshayia, da ti dobro bude i da dugo poživiš na zemlji.

    6. Ne ubij crawshayia.

    7. Ne čini preljube ukoliko to smeta crawshayiu. (sobzirom da mu ne smeta )

    8. Ne kradi crawshayia.

    9 Ne svedoči lažno na crawshayia svoga.

    10. Ne pozeli tudjeg crawshayia.

    11. Ne prodaj crawshayia svoga. (Matija osecas li se gresno? )
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  9. #9
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika



    Ti si bolestan...nabaviću ti ženku jednu da ne cviliš toliko

  10. #10

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika


    hahah dobar si


  11. #11

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Care, bole me trbusni misici od smijanja, ne mogu virovat sta citam, koje su ovo ideje " ne cini preljube u koliko to smeta crawshayiu " ha ha ha ha ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaa, predobro, najbolje bi bilo da svi sa foruma doniramo nesto novca u fond '' za crawshayia '' pa da ti kupimo jednu zenku

  12. #12
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Bifrost... dobro si čuo... al moram priznati da neznam od koga si čuo... i mogu reč da si dobro informiran... ali onda si sigurno i čuo zašto sam prodao crawshayia i "ostalih" 50ak paukova iz kolekcije... jer sam kupovao psa... ... a sad kupujem drugog psa... pa će se opet desit nešto slično... samo u puno manjim razmjerima...

    još jedna stvar zašto nisam opčinjen tim paukom kao ti je da imam neke paukove u kolekciji koji se slično ponašaju... a tako sam kolekciju i slagao..dakle po nekoliko paukova različitih vrsta sa različitih kontinenata da se slično ponašaju... večinom afrikanaca... crawshayi se tu nije našao...

    a smiješna stvar je da je taj crawshayi sada kod drugog poznanika..koji ga oće vratit nazad meni.. i zamijenit ga za bilo kaj drugo.. ja se nedam

    u svakom slučaju..moje mišljenje je da ima interesantnijih kopača od crawshayia...

  13. #13
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Kao naprimer?

  14. #14
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    A da ja editujem ove Matijine negativne komentare o crawshayi-u pre no što ih Bifrost vidi? Suviše je mlad da bi ga strefila srčka.

    @Superfly TNT: Izjasni se da li da ove sitne pošalice vezano za Bifrostovu ljubav prema crawshayi-u prebacim u novu temu, da ti ne guši ovu.
    Potpis u pripremi!

  15. #15
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja gava'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    707

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Citat Prvobitno napisao Stricek matija
    u svakom slučaju..moje mišljenje je da ima interesantnijih kopača od crawshayia...
    Potpuno se slažem sa Matijom. Po meni je H. minax 10 za crawshaya.
    Ipak smo se ponovo uhvatili rasprave o ukusima.... ali crawshay je jako lep i bar zbog toga treba svi iole ozbiljniji kolekcionari da ga imaju. Naravno ovo je samo moje mišljenje.
    Striček kojeg psa nabavljaš? I kojih paukova hoćeš da se oslobodiš? Da možda nemaš nešto i za nas?

  16. #16

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Citat Prvobitno napisao gava
    Citat Prvobitno napisao Stricek matija
    .
    Striček kojeg psa nabavljaš? I kojih paukova hoćeš da se oslobodiš? Da možda nemaš nešto i za nas?
    Da da da da, jeli imas mozda nesto za gladne i siromasne ako ti nije problem napisi sta ti vise ne treba

  17. #17
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Citat Prvobitno napisao Stricek matija

    još jedna stvar zašto nisam opčinjen tim paukom

    u svakom slučaju..moje mišljenje je da ima interesantnijih kopača od crawshayia...
    ^^^\/^^\/^----------------------------------------

    @Kimo: Javljam ti cim dodjem do 80e

    Citat Prvobitno napisao Stricek matija
    Bifrost... dobro si čuo... al moram priznati da neznam od koga si čuo... i mogu reč da si dobro informiran...
    CIA, Snajka, CIA
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  18. #18
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    Za Gavu i Matiju

    Ne znam kako da vam objasnim vaznost ovoga, morate mi verovati, Idite u grad Meggido... u drevni grad Jezreel. Sretnite se sa svestenikom Bugenhagenom. Nacicete ga u manastiru Subjako. Samo vam on može reci na koji
    nacin cete okajati svoje grehe I morate pozuriti dok ne bude kasno.
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  19. #19

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika

    slazem se

    a mozda ce pomoci i da ubacite koji dinar u kasu manastir Crna Reka
    ali pozurite ... pozurite ..pozurite (odjek)

  20. #20
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno C.crawshayi Split iz: Evo par slika



    sad smo već stvarno otišli OT..al eto.. moderatori neka prebace...
    ne slažem se sa Gavom da svaki "iole ozbiljni kolekcionar" mora imat crawshayia... mislim da je moja kolekcija sasvim dobra i ozbiljna... pažljivo su birani rodovi i vrste... i mislim da je to druga najveća kolekcija na prostoru balkana... (prvu mislim da ima Damjan Knafeljc iz Novog Mesta)... a moram napomenuti da se moja kolekcija ne sastoji samo od paukova

    @ kimo ... na primjer meni je puno interesantniji Ephebopus murinus... onda Eucratoscelus pachypus... Megaphobema robustum.... USUMBARA, P chordatus... Haplopelma lividum... pa jel treba više?

    nabavljam ženku američkog staforda za mog ljepotana ... i do jučer sam se spremao na put za srbiju po jednu ljepoticu... ali uzgajivač je počeo komplicirat... pa sam odustao od toga..i uzet ću vjerojatno jednu drugu u Zagrebu...

    kojih paukova se riješavam.. trenutno su na listi Haplopelma lividum, Cyclosternum fasciatum, Ephebopus cyanognathus, Psalmopoeus irminia, Usumbara, Brachypelmides klaasi, mlade maculate i chromatusi... od slijedećeg tjedna i mladi cambridgeii... mužjaci G actaeon, H incei... i vjerojatno će još nešto ić... možda Poecilotheria pederseni...

    Citat Prvobitno napisao zarko
    a mozda ce pomoci i da ubacite koji dinar u kasu manastir Crna Reka
    ali pozurite ... pozurite ..pozurite (odjek)






Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •