Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 100 od 239

Tema: Izleti 2007

  1. #81
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Ne bi bilo lose da bude vise slika zaba, posto smo ih do sada zanemarivali (cast izuzecima, mislim na Esdia), Sasha, ti bi mogao da okacis neku sliku esculente i ridibunde.

  2. #82
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Izleti



    Kako vam se cini ovo mesto ,tamo bi isli u petak ako nemate nista protiv?

  3. #83

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Citat Prvobitno napisao nenad
    Ne bi bilo lose da bude vise slika zaba, posto smo ih do sada zanemarivali (cast izuzecima, mislim na Esdia), Sasha, ti bi mogao da okacis neku sliku esculente i ridibunde.

    ok kada si toliko zapeo

    Pelophylax kl. esculentus





  4. #84
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Ehej, Esdi i Sasha, juce sam uhvatio kreju, na Vozdovcu. Neki kreten je pogodio dijabolom u krilo. Ja sam bas naisao u park u trenutku kad ju je neki pas pojurio. Dosta brzo trci i skace, ali kad-tad bi postala plen macaka. E, zato sam je uhvatio i odneo kod Mladena, koji cuva jako puno ptica. On ima nekog prijatelja koji vec ima kreju (isto sa nekom povredom), pa ce mu je dostaviti. Valjda ce preziveti. U svakom slucaju, ptica je super!

  5. #85

    Uobičajeno Odg: Izleti

    ali kad ozdravi vratite je u prirodu!

  6. #86
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Ako ozdravi, ima otvorenu ranu, i verovatno joj je dijabola jos u krilu

  7. #87
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Mislim da vam je najbolje vozom da dodjete do Pa jer je stanica blizu tog mesta gde cemo ici!
    Vozove imate na svakih sat vremena ,sad ne znam koja vam stanica iz Bg-a odgovara ali evo otprilike na Novom Beogradu je u 7.52h pa na Karadjordjevom parku 8.00h i na Vukovom spomeniku nekoliko minuta potom.
    Znaci na svakih sat imate voz, samo sto ce sigurno malo kasniti jer ipak to su nase brze pruge
    E sad da objasnim gde silazite, kada predjete pancevacki most proci cete 3 stanice dok ne dodjete do tamiskog mosta i kad predjete taj most sidjete na prvu stanicu, a tu cu vas ja cekati

  8. #88
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Nadam se da ste lepo prosli. Ja, na zalost, nisam bio u mogucnosti da dodjem, niti cu u skorije vreme moci da idem na terene .
    U svakom slucaju, isao sam juce da vidim kreju koju sam odneo Mladenu. Dobro je, rana zarasta, ali je krilo neupotrebljivo. Drzi se samo na misicima i spada joj stalno, tako da nema ni price o vracanju u prirodu. Ptica nece nikad biti u stanju da leti. Zao mi je samo sto nisam video ko ju je pogodio
    Okacicu i neku sliku, kad budem imao vremena. Usput, odneo sam joj fobase i voli da ih jede. Ne plasi se bas preterano, i jede pred nama. Bice valjda dobro.

  9. #89
    Ljubitelj egzotičnih životinja esdy_11192'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    212

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Nismo bili.. :/ Otkazali smo jutros ja i Saša.. #### ga.. Drugi put.. Nego, čoveče šta si učinio sa rukom ??

  10. #90

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Evo danas sam bio na Avali...video sam 3 Dolichophis caspius-a,jednog sam uhvatio,bilo je dosta skinkova.video sam i jednu Natrix natrix persa-u, nasao i uhvatio jednog Zamenis longissimusa

    Pozdrav


  11. #91

    Uobičajeno Odg: Izleti

    samo da napomenem da sam danas izgubio jedno 45min slikajuci se sa devojkama iz farmaceutske srednje skole ja uhvatio zmiju o onaj njihov vodic dodjite da vidite zmiju kad su pocele da trce LOL ... a i bila neka dva momka sa njima(verovatno su to jedini muskarci u odeljenju) hehehe kazu sto je ne ubijes lol seljaci...

  12. #92
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Pa, da, sto je nisi ubio? Na takva pitanja odgovoris samo sa pitanjem da li oni ubijaju pse i macke kad ih vide. Ja kad sam bio na Ovcaru i Kablaru pitao me je jedan lik sto je bio sa nama, sa ushicenjem, da li cu mu dati zmiju da pojede ako uhvatim neku. Onda sam ga lepo pitao koja je njegova omiljena zivotinja. On kaze macka i ja ga logicno pitam da li bi on meni dao neku macku da je pojedem ako je nadje. Naravno odgovor je da ne bi. Sutradan smo nasli odavno mrtvu i osusenu ribaricu, ali nije hteo da je pojede, bedak Steta da propadne.
    U svakom slucaju, cestitam, ja zbog posla ko zna kad cu moci da idem na terene

  13. #93
    Ljubitelj egzotičnih životinja Bluie'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    486
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Botos?Gde je to?...sta tamo ima da se vidi- nadje? Isao bih mozda...

  14. #94

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Ima da se nadje Podarcis tauricus...mada je to mali lokalitet,glupo je da tu budemo ceo dan..

    Sutra idem na Carsku baru heheheheheh

  15. #95

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Sutra tragam za Trituris cristatus-om i Mocvarnom zabom (Rana arvalis) i eventualno Lacerta agilis-om

  16. #96
    Ljubitelj egzotičnih životinja esdy_11192'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    212

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Nećeš naći R. arvalis, pa skoro 100%.. Ako je ima ona je mnoooooogo severnije... Barem koliko sam ja do sad shvatio...

  17. #97
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Izleti

    Mozda on zna nesto sto mi ne znamo

  18. #98

    Uobičajeno Odg: Izleti

    da esdy u pravu si...procitao sam to na njihovom sajtu i odmah se uziveo pricam danas sa Scibanom medjutim on mi kaze da "paljevine" radile sajt , inace danas sam video dosta agilisa ali ih nisam slikao,danasnji dan je pre svega bio ornitoloski, inace Sciban je video jedno agilisa sa veoma retkom formom medjutim nije ga uhvatio,nazalost,bombina bombina se takodje oglasava ali nisam uspeo da je nadjem u trsci zato sto je ogromna...eto toliko



  19. #99
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Izleti






    evo zabica koje sam uslikao ovog vikenda u Sakulama, a zamolio bi poznavaoce samo da dopisu nazive!

  20. #100
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Izleti

    To je Pelophylax ridibundus, obicna zelena zaba koja je jako cesta, ali se pojavljuje u raznim formama, pa cesto izgleda kao vise razlicitih vrsta. Doduse, ova prva moze da bude i P. esculentus, nisam siguran, ne mogu da zakljucim samo na osnovu slike.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •