Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikaz rezultata 181 do 188 od 188

Tema: Ridja veverica

  1. #181
    Novajlija
    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    bec
    Postova
    2

    Uobičajeno POCETNIK

    Pozdrav za sve koji vole veverice,hteo sam da vas pitam da mi pomognete nabavio sam veverka pre nedelju dana,jos je beba hranim ga na spric ali polako pocinje da jede i tvru hranu,kupio sam i kavez ali ne znam kako da ga opremim da mu bude po volji pa vas molim sve koji nesto znaju o vevericam a svaki savet mi je dobro dosao,da mi pisu.Zanima me njihovo hranjenje,cistenje,igranje itd...hvala vam unapred..

  2. #182
    Član
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    BiH B.Luka
    Postova
    38

    Uobičajeno Odg: Ridja veverica

    Ja se izvinjavam zar ovo nije obicna sumska vjeverica a da su ridje mnogo vece i da su crvene i da nastanjuju podrucje slovenije,mislim da su ridje problem ako se puste kod nas u prirodu jer je par u stanju da poubija domace vjeverice i preuzme im teritoriju.Neka me neko ispravi ako grijesim.

  3. #183
    Novajlija
    Datum registracije
    Oct 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1

    Uobičajeno Re: Ridja veverica

    E pa da se pohvalim od skoro tacnije pre par dana najzad smo dobili ridju vevericu ali ne ovu nbasu domacu nego tamiasciurus hudsonicus (americku ridju vevericu) nema tako izrazene usi i rep kao domaca ali moje devojke su se odusevile njom. Ni moja malenkost nije ostala ravnodusna. Moram priznati da brze i nestasnije stvorenje nisam imao prilike da gajim. Malena je neumorna u svakom pogledu. Jurca i skace po kavezu skoro ceo dan. Ubacli smo joj i povecu granu tako da nas ponekad zabrinjava kada visi naglavaceke sa nje. Sve u svemu jako zanimljiv i smesan stvor. Uskoro stizu i slike

  4. #184
    Novajlija
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    1

    Uobičajeno Re: Ridja veverica


  5. #185
    Novajlija
    Datum registracije
    Jan 2016
    Lokacija
    Bor
    Postova
    3

    Uobičajeno Odg: Ridja veverica

    Nov sam na foru mu i znam da je forum zastareo ali ako moze neko da me poveze sa covekom iz Nisa od koga uzimate veverce.3000din je stvarno dzaba za nju,svi traze po 100evra.Odgovore mozete slati na vladablagojevic3108@gmail.com ili na broj 0621207585 Kupio bih je za cerkicu!

  6. #186
    Novajlija
    Datum registracije
    Jan 2016
    Lokacija
    Bor
    Postova
    3

    Uobičajeno Odg: Ridja veverica

    Ja bih hteo jednu za cerkicu!Imam veliki kavez ostao mi je od DEGUA(55/60/95)pa bi taman mogao da bude za nju.Moja klinka obozava veverice,pun mi je komp njihovih slika!Ako ikako mozete da mi pomognete javite mi na vladablagojevic3108@gmail.com ili na broj 0621207585 inace sam iz Bora.Unapred hvala

  7. #187
    Član Grof96'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2015
    Lokacija
    Jagodina
    Postova
    40

    Uobičajeno Odg: Ridja veverica

    Znam da u Pet Centru na Novom Bg imaju neke veverice, samo mislim da je kanadska (ona sa 2 pruge). Za cenu nisam siguran, msm da je bila oko 6, ali ne garantujem. U svakom slucaju, mozete da ih kontaktirate; imate na web sajtu njihov br.

  8. #188
    Novajlija
    Datum registracije
    Jan 2016
    Lokacija
    Bor
    Postova
    3

    Uobičajeno Odg: Ridja veverica

    Hvala ali mene interesuju sive ili ridje veverice,jos kad bi ih neko poklanjao bilo bi exstra!Salim seHvala u svakom slucaju i ako saznate nesto javite molim vas.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •