Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikaz rezultata 181 do 197 od 197

Tema: Feretke

  1. #181
    Član knedla'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    sombor
    Postova
    74

    Uobičajeno Odg: Feretke

    Retko koji veterinar sem u ns i bg i jos nekim gradovima zna uopste sta je to feretka a ne jos i da ih cipuju tako da to jos nece dugo vremena postati praksa ja cu sad verovatno morati svog muzjaka da nosim za ns za vadjenje zlezde ako definitivno to odlucim posto nema sanse da dam ovim ocde da ceprkaju

  2. #182
    Član Luvrentina'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    39

    Uobičajeno Odg: Feretke

    A sto bi mu vadio zlezdu? dobro verujem da nije kastriran posto ih uzgajas ali to im ne umanji telesni miris a uglavnom je to ono sto se oseti a ne zlezda iz koje prduckaju

  3. #183
    Član knedla'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    sombor
    Postova
    74

    Uobičajeno Odg: Feretke

    Pa sve jedno je posto koliko sam cuo vecina veterinara vadi zlezdu i sterilise u istom procesu ali to nista nije meni jos sigurno posto cu mozda i njega da poklonim kao i ove sve pre

  4. #184
    Član Luvrentina'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    39

    Uobičajeno Odg: Feretke

    To se radi u americi. U evropi je zapravo zabranjeno. U americi im jos i struzu zube i cupaju nokte. Bs sam istrazivala. mada, iskreno sto vazi za evropu ne vazi za srbiju pa ko zna. kod kog veta u NS ides? Mi smo pricali sa nasim vetom o kastraciji i nije spominjao vadjenje zlezde.

  5. #185
    Član knedla'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    sombor
    Postova
    74

    Uobičajeno Odg: Feretke

    a neznam jos nista to sam samo nacuo nisam jos konkretno ni jednog pitao kad sam gledao kod ovih nasih njih par mi je reklo ma nema to veze to je isto kao i macka samo ti njih donesi cim su mi to rekli odmah sam odustao od bilo kakvog posla sa njima

  6. #186
    Član Luvrentina'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    39

    Uobičajeno Odg: Feretke

    Pa zapravo kod muskog (s)tvora i jeste ko kod macke, i prasica, i kuca..., ali zenke su problematicnije. Nas vet je odlican i ima podosta iskustva sa feretkama i muskim i zenskim, cak sta vise i ucio je pre nego sto se usudio da se bakce sa njima. Ako zelis dacu ti kontakt, adresu, ime...

  7. #187
    Član knedla'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    sombor
    Postova
    74

    Uobičajeno Odg: Feretke

    moze posalji na pp pa ako se odlucim kontaktiracu ga

  8. #188
    Novajlija
    Datum registracije
    Oct 2011
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Feretke

    Razmisljam vec duze vreme da kupim jednu feretku i stalno se informisem preko interneta o njima i mogu da kazem da su mi usle pod kozu. Imam mnogo stvari koje sam procitao na ovom forumu koje su mi pomogle oko odluke da kupim jednu ali tu sad nastaje problem.

    Sto se mene tice odavno bi nabavijo jednu ali zena mi se nesto neslaze stim a jedini nacin da je ubedim bi bio da je odvedem kod nekog ili da taj neko dodje do nas sa feretkom i da joj taj mali stvor udje pod kozu kao sto je i meni.
    A i da joj pokazem da sterilisana feretka ne smrdi kao one u pet shopu na NBG (jadne zivotinje).
    Ima li u blizini Panceva neko feretku (sterilisanu) i da je voljan da se negde nadjemo (dosli bi mi do njega ili on do nas) pa da se moja draga susretne sa tim slatkim malim stvorom oci u oci i da onda pokusam da je ubedim da postanemo i mi ponosni vlasnici jedne (mozda i vise) feretki.

    Ako ima voljnih vlasnika feretki koji bi mi izasli u susret nek mi se jave na PP ili preko e-mail: srkipa@yahoo.com oko dogovora za susret.
    Unapred Hvala.

  9. #189
    Novajlija
    Datum registracije
    Jan 2012
    Lokacija
    NoviSad
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Feretke

    Nova sam na forumu , ali vidim da ovde ima "iskusnih" clanova...E pa mene zanima kako mogu doci do ovog slatkog stvorenja? Dugo vec citam o njima i jaaaako mi se dopadaju! Molim da mi neko od vas odgovori sa konkretnim informacijama.
    Hvala

  10. #190
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja DigiNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2010
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    733

    Uobičajeno Odg: Feretke

    Napravio sam novu temu ali i ovde cu da komentarisem,malopre sam video feretku kako trckara po ulici dok sam isao kuci,nije htela da pridje pa je pobegla ako je nekom iz novog sada pobegla neka se javi da mu kazem gde sam je video mozda mu se posreci
    Kud koji mili moji!
    josifpancic.com

  11. #191
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Feretke

    Treba mi ogromna pomoc,imam musku feretku staru 4mes i mnogo grize,svaki put kada ga hvatam,pa moram da koristim rukavicu,ako neko zna kako to da korektujem neka pomaze i da skoro sam ga uzeo tacnije pre 20ak dana,hvala u napred,pozz

  12. #192
    Novajlija
    Datum registracije
    Aug 2012
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Feretke

    Feretke se upoznaju grizenjem a ne njuskanjem. Mislim da je pogresno to sto uzimas rukavice jer tako nece prestati da grize. Grisce jos neko vreme pa ce prestati.

  13. #193
    Novajlija
    Datum registracije
    Jan 2014
    Lokacija
    beograd
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Feretke

    posto sam nov clan hteo bi da pitam,,dali ima u beogradu odgaivac feretki

  14. #194
    Novajlija miljac'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2014
    Lokacija
    beograd
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Feretke

    I meni treba informacija ko ih prodaje, ponuda po oglasima i nije neka..

  15. #195
    Novajlija
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    Novi Beograd
    Postova
    3

    Uobičajeno Odg: Feretke

    Gde god da nadjete da prodaju raspitajte se o poreklu i ishrani. Oni su cisti mesojedi. Ove godine ima malo legla.

  16. #196
    Novajlija
    Datum registracije
    Oct 2014
    Lokacija
    Sombor
    Postova
    1

    Uobičajeno

    Citat Prvobitno napisao Lady A. Pogledaj post
    Sto se tice ostalih zivotinjica,tu su kuca,feretka,cincila(za koji dan dve),skocimisi,leminzi,jez,hrcak,tarantulica, za dva meseca stize i sugar glajder i to je za sada to,al planiram jos dosta zivotinjica da udomim! Nego trenutno bi najvise volela da nadjem decka za moju feretku posto otkad je stigla veverica sa njom provodim veci deo dana (ne bi verovali kako je to neverovatno stvorenje!) pa je feretki dosadno (obozava da se igra isto se ponasa kao macka), a i navikla je da je pustam napolje da seta(juri se samnom po placu) pa sam resila da joj nadjem drustvo

    Ima jedna devojka muzijaka iz Stapara star je 4 meseca

    Citat Prvobitno napisao Boki1992 Pogledaj post
    Treba mi ogromna pomoc,imam musku feretku staru 4mes i mnogo grize,svaki put kada ga hvatam,pa moram da koristim rukavicu,ako neko zna kako to da korektujem neka pomaze i da skoro sam ga uzeo tacnije pre 20ak dana,hvala u napred,pozz
    za feretku si nepoznat , tvoj miris mesto gde je.. i trebace vremena da se pripitomi.. koristi rukavice jer ugrizi znaju biti dosta bolni pa cak i za sivenje.. obuci na jednu ruku rukavicu i u njoj uhvati feretku a sa drugom koja je bez mazi.. ali nemoj da je forsiras.. dozvoli da se upozna sa prostorom i tobom.. nadji joj igrackice sa kojima mozete zajedno da se igrate.. ali sve sa strpljenjem.. Kada zaspi pridji mu polako i onda ga nezno ceskaj bez rukavice da se navikne na tvoj dodir i miris, da zna da si nezan... bez naglih pokreta.. treba strpljenja i rada sa njima ali se na kraju isplati , postanu velike maze... ja imam Muzijaka Groota koji je danas napunio 4 meseca uzela sam ga sa 3, i prava je maza, a sestra koju sam sad uzela je poludivlja i moram sa njom mnogo vise i sporije da radim nego sa mojim grootom

  17. #197
    Novajlija
    Datum registracije
    Sep 2016
    Lokacija
    Vg
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Feretke

    Molim vas za pomoc,

    Dali neko zna gde moze da se nadje mlada feretka ?
    Pokusavm vec dva meseca ali bezuspesno.

    Zapomoc darkopopo@gmail.com

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •