Prikaz rezultata 1 do 12 od 12

Tema: Interesantni tekstovi

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja Srks'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Postova
    317

    Uobičajeno Interesantni tekstovi

    Odlucio sam da napravim ovu temu o interesantnim tekstovima da ne bi morali za svaki tekst da pravimo temu. Pa sve sto mislite da je interesantno mozete da ubacite u ovu temu da ne bi pravili sve posebno.


  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Srks'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Postova
    317

    Uobičajeno Odg: Interesantni tekstovi

    http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/w...st/3201121.stm

    Znaci ovako citao sam neke tekstove na netu i naidjem na ovaj sto me je stvarno iznenadio. Stvarno mi je cudno kako ova tarantula moze da se hrani kada su joj iscupali (zube) fang-ove?

  3. #3
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Interesantni tekstovi

    Niko joj nije iščupao zube. To je jako popularan debilizam u americi da prilikom prodaje tih smrtonosnih životinja kažu da su im isčupali zube i da više nije smrtonosna. Izgleda da ni englezi nisu imuni na to. Ne zna se ko je veći debil, taj koji prodaje tu priču jer mu je lakše nego da objasni da ta tarantula nije smrtonosna, onaj koji kupuje tarantulu a ne zna ama baš ništa o njoj i koga ne možeš ubediti da nije smrtonosna ako ne kažeš da su joj izvađeni zubi ili novinar koji je celu priču preneo bez odvajanja makar 1 minut vremena da proveri neke podatke.

    Ipak mislim da je novinar najveći debil u ovoj priči.
    Potpis u pripremi!

  4. #4
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Interesantni tekstovi

    Ja sam slusao takve stvari ranije, ali sam mislio da im stvarno seku zube. I ako je tacno i ako nije sve jedno je debilizam . I da joj iscupaju zube i ona ne iskrvari kada se presvuce ponovo ce da ih dobije i onda ce najzad moci da zada "fatal bite" sto su oni napisali. Koji moroni u (cenzurisano).
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja Srks'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Postova
    317

    Uobičajeno Odg: Interesantni tekstovi

    Pa ja znam to nego sam samo mislijo zato sto je to ne moguce. Tarantula bi crkla da joj se iscupaju. A i da je to moguce kada bi se presvukla dobila bi nove kao sto bif kaze... I ne mogu da verujem da je jos to BBC...

    P.S: Cuo sam da im se vade prilikom pripremanja (za jelo) u nekim drzavama.

  6. #6

    Uobičajeno Odg: Interesantni tekstovi

    predpostavljam da paralale vadjenja zuba je sa vadjenjem zlezdi sa otrovom sotje opet prilicno nemguce kod t jer su to i enzimi za varenje ....


    stupid ....evo opet potvrde da ima vlasnika idiota
    tenkju lord za ovako brz primer (mala digresija sa onogo o grejacima )

  7. #7
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Interesantni tekstovi

    To je inače nastavak one naše priče da li treba biti trgovac ili ljubitelj teraristike. Ja sam veliki protivnik ovakvih stvari. Ako nekoga ne možeš da ubediš da tarantula nije smrtonosna, pošalji ga u odgajivačnicu pudlica i biće srećan Nije sve u prometu i nikada ne bih potencirao da svi trebaju da imaju egzotične ljubimce. To mi je u istm košu sa klincima koji bi da imaju tarantule da bi plašili društvo kako je smrtonosna. Ni jedni ni drugi ne vide svu lepotu i zanimljivost ovih bića. I naravno ne i trebali ni da ih drže.
    Potpis u pripremi!

  8. #8
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Interesantni tekstovi

    Citat Prvobitno napisao Srks
    ...Stvarno mi je cudno kako ova tarantula moze da se hrani kada su joj iscupali (zube) fang-ove?
    Pitaj Genija kako se tarantula bez fang-ova održava u životu

    Offtopic - Geni, kad će izveštaj o stanju te tvoje blondi? Kad će neka slika? (sorry za off)
    There's no place like 127.0.0.1

  9. #9
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Interesantni tekstovi

    Nema izveštaja, nije preživela . Odapela je 2 dana pre no što sam krenuo na more. Nisam stigao ni u formalin da je stavim a ni da je slikam kako treba. Izveštaj će biti kada se vratim za BGD.
    Potpis u pripremi!

  10. #10
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Interesantni tekstovi


    Žao mi je što to čujem, koliko sam skontao baš si se trudio ali izgleda da ne može bez fangova.
    ###

    Slobodno obriši ove off poruke pa baci izveštaj kad stigneš u BG.
    There's no place like 127.0.0.1

  11. #11
    VIP član hey-ho'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Novi Sad i Subotica
    Postova
    2.077

    Exclamation Efekat otrova i simptomi ujeda tarantula starog sveta

    Vidim da ova tema nije zaživela pa evo da je probudim. Prvo sam kontao da prevedem ceo tekst pa da ga ispišem u novoj temi ali sam odustao posle nekog vremena jer ima previše stručnih izraza koje ne znam prevesti.

    http://qjmed.oxfordjournals.org/cont...ed.hcp128.full

  12. #12
    Član Wolf'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Lokacija
    Loznica
    Postova
    70

    Uobičajeno Odg: Interesantni tekstovi

    Poslednji izmenio Wolf; 22.11.11. u 15:05.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •