Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 50

Tema: A.geniculata parenje...

  1. #21
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Čekam da se ženka oporavi od presvlačenja i da klopa malo pa ćemo probati.

  2. #22
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Mali "update" ženka je počela danas da jede, znači nekih 14 dana nakon presvlačenja već jede dve dubije Za 7 dana ponovo pokušavam parenje pa se spremite za novosti

  3. #23

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    ajde pa meni da das muzijaka imama 2 zenke
    naravno kad ti busdes zavrsio

  4. #24
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Citat Prvobitno napisao kimo
    Za 7 dana ponovo pokušavam parenje pa se spremite za novosti
    NAAAPRED KIMO ! ! !
    Ajde više da i taj Genijev mužijak omrsi nešto, držiš ga u neizvesnosti već mesecima
    There's no place like 127.0.0.1

  5. #25
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Strašno kako ga on muči. A videli ste svi kako je dasa bio rad da uradi nešto. Bio je i lepo uhranjen. Nego te Momčilove ženke koje se femkaju. Ccc...

    Potpis u pripremi!

  6. #26

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    razmislajo sam da nije A brokelhursti tvoj muzijak ili zenka?
    znam dase desilo to slovencu koji je imao u terarijumima i mislio da pari genikulate a javila se zenka brokelhursti na lupkanje muzijaka....
    pogledaj

  7. #27
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Ne, nije ovo su definitivno dve geniculate, ona opet ima abdomen veličine poveće stono-teniske loptice, pa ću ga ubaci u njen terarijum ujutru kada ustanem da se upoznaju, naravno u posebnoj posudi da vidim reakcije. Tako će ostati nekoliko dana tamo, pa će da se okuša ponovo po 15. put...

  8. #28

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    ajde kad odustanes imam 2 spremne zenke ..pa ako si voljan da posaljes...bilo bi mi drago da probamo.

  9. #29
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Ajde da bar nešto taj moj dasa uradi . Pun je entuzijazma ali nema sreće sa ženama . Možda će kod ovih južnjakinja imati više sreće .
    Potpis u pripremi!

  10. #30

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    ja imama dve odrasle trenutno...od po 16+cm i jedna se presvukla pre mesec dana tako da sledecih god nece sigurno..a krka vec redovno tako da ovih dana bi moglo

  11. #31
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Evo konačno novosti...nisu za sve srećne ali uspeh je ostvaren...

    Sparili su se iz 16. puta, ali je mužjak nastradao nažalost...nije mu bilo pomoći, sve se desilo za par milisekundi. Parenje je uspešno i nadamo se kokonu i nekoliko desetina stotina mladih...

    Video će biti postavljen kasnije, a evo par slika kako ga ženka jede


  12. #32
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Eto sta nam zene rade! A stalno isticu svoja prava, i jos imaju 8. mart, malo li je? Eh...
    Bas si se bacio na proizvodnju, samo napred, sve cestitke!

  13. #33
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Pa da...nažalost, ovo je prvi mužjak koji nam je stradao u NS i uopšte ovde, ali nadam se da vredi...inače ova vrsta je poznata po tome, a mom prijatelju je pojela ženka 5 mužjaka za redom...ovaj je bio jedan od najvećih primeraka mužjaka i potiče od Genija...nikako nije mogla da ga savlada, jedino ovako, posle parenja kada on pokušava da pobegne, ali tada ona instinktivno koristi svoju prednost i ubija ga u kratkom roku...nije lepo za videti, ali šta je tu je. Nadamo se svi da će biti malih, jer ako je stradao jedan mužjak a rodi se 1000-2000 mladih i nije neka šteta, ako ništa bar je prirodno...

  14. #34
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Gorane primi moje saucesce .
    Bar je napokon sesto uradio , cekamo viseo
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  15. #35
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Gorane i od mene saučešće, na žalost imao sam priliku da vidim to uživo
    Stvarno nije prizor za gledanje niti za slušanje ali sve je to priroda tako nametnula.
    Kao što Kimo kaže sve se desilo za vrlo kratko vreme, što je najgore ženka uopšte nije
    delovala agresivno, naprotiv bila je veoma zainteresovana za parenje, bila je mirna
    svo vreme dok je mužijak pokušavao da je pari u kućici! Ali čim je mužijak uradio svoj
    deo posla, ženki je izgleda proradio taj neki instinkt i završilo se nesrećno... u jednu ruku...
    S druge strane mužijak je odradio hell of the job! Neumorno je pokušavao i pokušavao i najzad
    to dugoočekivano parenje!
    There's no place like 127.0.0.1

  16. #36
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    R.I.P.

    Javio mi je Kimo odmah posle nemilog događaja. Samo je bitno da je on odradio posao. To mu je bila jedina želja u životu i ostvario je. Takva je priroda i mužjaci jako često stradaju, nemam problema sa time. Jedino je šteta što nije mogao dalje da proba još sa nekom ženkom ali nadam se da je ovde obavio posao. Bili bi to jako dobri malci jer su i mužjak i ženka kapitalni primerci.

    Sad čekamo da vidimo šta mu je bilo zadnje što je uradio u životu...
    Potpis u pripremi!

  17. #37

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    ekstra sto je upario.
    kad je zadnji spremveb bio ?

  18. #38
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Citat Prvobitno napisao zarko
    ekstra sto je upario.
    kad je zadnji spremveb bio ?
    Ne znam tačno kada, ali relativno davno, no od tada nije sigurno istrošio, a i koliko ih je napravio do sada nebi trebalo nikada da se potroši Šalu na stranu, napravio je uvek posle susreta sa ženkom, ukoliko dođe do nekog kontakta, znači nekih 12 puta je pravio, poslednji put je bilo davno, ali od tada nisu pareni, jer je ona presvučena itd. Mislim da on ne bi ni pario nju da nije imao pune palpe, ali videćemo šta će biti. Ja sam posle ovoga siguran da nema šanse da jedan mužjak geniculate spari više ženki...ovo je tako izvedeno da nema šanse nikakve, sada sam tek uvideo kolika je ženka ustvari...ogromna, još uvek ga jede i vidim da neće odustati dok ne eksplodira, abdomen je skoro ko onda kod tvoje T.blondi Geni...strašno je krupan pauk.

    E da, a da čujem i vaša mišljena, da li kada se jednom napuni mužjak može da se isprazni bez odnosa, tj. parenja ženke?

  19. #39
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    pa i bilo je kranje vreme da se spare... eh sad ###. sto je stradao muzjak... ali vazno je da je odradio svoj posao...
    nadam se da ce biti puno malih...
    a sad srecno...
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  20. #40
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: A.geniculata parenje...

    Evo ljudi snimka. Malo sam se namucio dok sam isekao video (prvi put to radim) posto traje oko 11 minuta.
    Kad ga budete gledali nagnite glavu na desnu stranu
    Takodje primeticete da sam u trenucima brze akcije tarantula gubio fokus. Nemojte mi zameriti ali nisam imao zelju da neka od ove dve grdosije dospe meni na ruke. Ipak sam bio na samo nekih 15-tak centimetara od njih.

    Zao mi je muzjaka. Nadam se da ce se njegova smrt bar hiljadu puta isplatiti
    sve u svemu nista pametno

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •