Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 34 od 34

Tema: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

  1. #21
    Ljubitelj egzotičnih životinja Bluie'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    486
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Video ja nekog lika...jel to on? Valjda na Grandu ili Bravo show....bila gomila zmija sa nekim prsatim freekovima ili ti pevaljkama! Vrhunac neukusa...

  2. #22
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Ogadice mi zmije ako nastave tako.

  3. #23
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Jao, pa to je ona nova emisija "ćao Darvine" , bacio sam pogled samo ,takmičile su se plavuše protiv crnki ,i bila je jedna nazovi igrom gde su takmičarke morale da legnu u kadu punih zmija!

  4. #24
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Ma to je strašno...lik je zvao mene da mu iznajmim škorpije za snimanje i to nije bitno ako su otrovne, jer takmičari potpisuju da su svesni rizika i da rade sve na svoju odgovornost...strašno, takvi ljudi uvek nađu dobru zabavu za sebi slične...

  5. #25
    Ljubitelj egzotičnih životinja Filip'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Znate da su ti ludaci iz "cao darvine" zvali Kima da im donese skorpije za snimanje emisije! On ih je otkacio i dao ih meni i kada sma im rekao da imam samo "opasnije" skorpije ovaj lik mi kaze "ma nema veze, bas me briga, ovi su potpisali da nismo odgovorni ako stradaju"! Eto kakvi su to ljudi i sad on mene ubedjuje da im ja slobodno dam skorpije i da mi nista nece biti ako neko bude povredjen ili gore i da ce oni, naravno, sve to bogato platiti...
    Dakle, bas ih briga za ljude, samo da oni zavrse emisiju, ne znaju ni sta bi dali ljudima da rukuju...e takve bih ja poslao u zatvor...a kakav bi tek skandal bio da nekoga povredi skorpija...
    Pozzz
    F.

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja Filip'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Eto, Kimo i ja postali telepaticni pa pisemo u isto vreme

  7. #27
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    ma da to je strasno,njih bas briga sta ce se desiti tim ljudima,i to onako ladno "nema veze sto su otrovne"
    eh da ti ljudi sto snimaju,da oni trebaju da stave ruke u ter medju skorpije,trazili bi najneopasnije skorpije,a ovako i ih bas briga sta ce se desiti,samo zato sto oni nisu u pitanju nego drugi
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  8. #28
    Ljubitelj egzotičnih životinja huana'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    imagination land
    Postova
    330

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    takve i slicne emisije ne treba ni komentarisati...a jos je i na pinku)....problem je sto te emisije imaju publiku...nazalost kod nas ljudi vise gledaju pink nego recimo national geographic ili animal planet

  9. #29

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    ja cu da dam moje poechiloterije. visestruki ujedi poeciloterije i to razlicite vrste. pa zar to nije predivno....
    organizovacu i kladionicu da li ce da rikene i za koje vreme.
    iz keca u X

  10. #30
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Čekaj malo... a ko potpisuje u ime škorpija Ta škorpija koja ujede nekoga istog momenta pada sa ruke i najverovatnije strada.
    Potpis u pripremi!

  11. #31
    Ljubitelj egzotičnih životinja Filip'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Koga briga za skorpije, to je potrosna roba, a valjda misle da ce to par evrica da rese...

  12. #32

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Господо саписници, није ми јасно откуд код вас толика емпатија према људима који себи дозволе да се појаве у таквом шоуууу! и још потпишу тако неку изјаву, да би били виђени на ПИНК-у. Да ја имам шкорпије ја би их дао ђабе и прихватио ризик за шкорпије, само да би кретени видли да се са свим стварима у животу не може играти и да све те ствари нису забавне. Једино ако нисмо толико оголили своју бескрупулозност, те да нас туђа патнја и страдање веселили.
    Извини те мало сам набубрео од емоција по овом питању, страшно се узбудим када је овако нешто у питању, тј. када је у питању огољена љуцка глупост која још и трба да нас забави и изврши утицај на формирање младог нараштаја!
    Огавно!!
    Ма и лепо се зове квиз ЗБОГОМ ДАРВИНЕ.
    Одавно смо скренули са линије прогресивне еволуције, барем ментално!
    Простор између ничега!

  13. #33
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Moja empatija je prema škorpijama koje bi sigurno nastradale prilikom takve egzibicije. Baš me briga za ljude, oni su dovoljno zreli da mogu sami da odluče da prihvate takav rizik. Škorpija takvu odluku ne može da napravi.
    Potpis u pripremi!

  14. #34
    Ljubitelj egzotičnih životinja Filip'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Offtopic iz: Povodom skorasnjih izjava u novinama...

    Mene je naravno briga i za ljude i za zivotinje, a naravno i odbojnost prema tim ljudima iz emisije koji misle da mogu sve novcem da kupe i da ce sad nekoga namamiti ako ponude parice. Za ucesnike me je briga zato sto su to neki ljudi koji se, koliko god neobrazovani ili primitivni, oslanjaju na ljude iz emisije da im ipak nece zaista ugrozavati zivot, pa i ako su zaista spremni da rizikuju zivot ja ne zelim da budem taj koji ce ugroziti njihovo zdravlje. Kada bi me bilo bas briga iz bilo kojeg razloga ne bih bio bolji od tih ljudi koji vode emisiju. Njih bas briga zato sto vole pare a mene bas briga zato sto volim skorpije, oba stava nisu ispravna...
    Ipak mislim da bi tu vise ljudi bili ugrozeni nego skorpija, ali naravno ne dolazi u obzir da zivotinje budu povredjene...uostalom, svi oni koji prodaju zivotinje a kao vole zivotinje, moraju da se nose sa cinjenicom da zivotinju moze da kupi neko ko je nesposoban da je cuva i kod koga ce umreti, pa ako voli zaista zivotinje kako moze da se nosi sa tim. Naravno, mogao je ovaj samo da trazi da kupi zivotinje i da ne kaze za sta ce mu... Zato ja ne volim da prodajem zivotinje, jer bih morao da pravim selekciju kome da ih dam a kome ne i nisam siguran da bih mogao uvek dobro da procenim...
    Pozzzz
    Filip

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •