Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: tarantule mesanci

  1. #1

    Uobičajeno tarantule mesanci

    Ovih dana sam bi u fauni video mladunce mislim abupiloze i vagansa. sta mislite o tome .Ja mislim da je to debilno jer dve vrste netreba da se mesaju jer bi se te tarantule u kasnijim generacijama mogle pogresno nazvati i prodavati pod nekim drugim imenom i pokvariti prodaju originalne vrste
    VOLIM ZIVOTINJE

  2. #2

    Uobičajeno Odg: tarantule mesanci

    stavpvi su razliciti...
    sot se mene tice neke bih pario a neke ne bih..npr brahipeleme ne bih ukrstao jer se one prodaju puno ali neke druge bih ...

  3. #3
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: tarantule mesanci

    Bila je tema vec o ovome...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  4. #4
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: tarantule mesanci

    Bilo je već nekoliko tema o ovome .
    Potpis u pripremi!

  5. #5
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: tarantule mesanci

    Briši ovu temu, po mom mišljenju...

    @ludak: uvek prvo potraži temu koju hoćeš da postaviš kako se ne bi duplirale teme ovako, jer to nema smisla, a i neće biti pregledno kasnije, tako da apelujem da se koristi "search" funkcija za pretragu!

  6. #6
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: tarantule mesanci

    Temu zaključavam. Ne samo zbog toga što je ovih tema već bilo (Kimo je lepo uputio apel kojem se pridružujem) nego što je tem ajako škakljiva. Da je samo u pitanju lično mišljenje da li ko voli ili ne voli ukrštanje vrsti ne bi bilo nikakvih problema ali ove teme se razviju u mnogo dublje diskusije oko mešanja u prirodu, genetike, uništavanje prirode i potencijalne opasnosti po vrste. U tim starim temema pročitaj stavove ako te interesuju.
    Potpis u pripremi!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •