Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 27 od 27

Tema: uv lampa

  1. #21
    Novajlija
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    4

    Uobičajeno Odg: uv lampa

    Zdravo svima, nova sam u ovome, pa pomagajte ako mozete, molim vas

    Kupila sam UV neonku za moju crvenouhu kornjacu, Repti Glo 5.0, Exo terra, 38 cm 14 W... e, ali sad je ispalo da je problem naci gde da kupim nosac na koji to treba da montiram...
    Poseta komsijskoj elektricarskoj radnji je rezultirala obavestenjem da je to nesto skroz vanstandardno i da trazim po specijalizovanim radnjama... Kojim specijalizovanim? u Pet centru mi rekose da kod njih kupujem neonku, a nosac kod elektricara.

    Kuda sad?? Hvala unapred

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja Sava car'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    250

    Uobičajeno Odg: uv lampa

    Ja sam juce kupio taj drzac na buvljaku..250 dindzi ali mora neko da ti poveze zice sa drzaca neonke za kabl sa prekidacem koji ces isto kupiti na buvljaku za 100 kinti...mozda ima i spojeno,ja sam uzo to na prvoj tezgi s leve strane, ako malo potrazis mozda nedjes drzac za neonku sa kablom i prekidacem...poz

  3. #23
    Novajlija
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    4

    Uobičajeno Odg: uv lampa

    Hvala puno, odoh sutra da kupim i ja

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja nightwolf'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    zrenjanin
    Postova
    237

    Uobičajeno Odg: uv lampa

    ako i nenadjes povezano vec samo delove(ili ako ti je jeftinije da tako uzmes),uzmi ih,pa cu ti poslati ja objasnjenje kako povezati.
    nije nuklearna fizika,svako to moze da uradi

  5. #25
    Novajlija
    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    4

    Uobičajeno Odg: uv lampa

    Hvala, na kraju je tako i ispalo, nije bilo držača za tu veličinu neonke, ali išao je sa mnom ekspert pa mi je rekao šta ide od delova i posle montirao na daščicu... eno je radi!

    Samo nismo našli prigušnicu od 14 W nego smo na kraju uzeli od 15 W, to jedino nismo znali da li će nešto da šteti neonki... pa eventualno joj možda malo skrati radni vek?

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja nightwolf'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    zrenjanin
    Postova
    237

    Uobičajeno Odg: uv lampa

    ma naravno da moze,nema neke velile razlike.mozes staviti i od 18w,neki i preporucuju da se koristi do 10% jaca prigusnica.sve ima neke prednosti i mane.

  7. #27
    Član
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    11

    Uobičajeno Odg: uv lampa

    Pozdrav svima, zanima me da li igde u BG-u mogu da se nadju one visece lampe na stipaljku (Zoo Med i Exo Terra)? U Pet Centru nisam nesto primetio da ih ima...

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •