Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 101 do 120 od 129

Tema: izleti 2008

  1. #101
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: izleti 2008



    slikano na fruskoj gori
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  2. #102
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    i jos jedna



    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  3. #103
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    odlicne fotke kizo, jako zanimljivi kameleoni...
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  4. #104
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    361

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Evo ja da postavim slike jedne zivotinjke koju sam navatao na moru, cisto da mi neko kaze sta je to

    [img width=1024 height=768]http://img174.imageshack.us/img174/3100/typd0.jpg[/img]


  5. #105
    Ljubitelj egzotičnih životinja Filip'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Ovaj gule lice na tarentola mauretanica, a gde je to tacno slikano na moru?
    Kizo, ono je zaista mladi baobab, mogu da narastu mnooooogo veci a oktopus tree ne znam sta je, neka vrsta euphorbiae verovatno. Znaci zato su bez lisca, 10C je temperatura na kojoj zbacuju lisce! Tada ne rastu i padaju u neku vrstu zimskog sna...uzivaj na madagaskaru
    Pozzz
    F.

  6. #106
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    361

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Na Zakintosu u Grckoj. Gde vi nadjete sve te vrste?? Nego nisam rekao da sam ovog malog izvukao iz bazena, sam je usao u vodu, potpuno opusteno.

  7. #107
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Da, lici na T. mauritanica, ali moze cak da bude i Hemidactilus turcicus, oni su cesci i bolje rasprostranjeni po Grckoj od mauritanice. Mada, po
    izgledu i ja bih rekao da je mauritanica.
    A sto se tice toga Nemanja da mozes da radis moj posao, ne mozes. Bar ne jos uvek, jos si mlad i neiskusan Ja sam predlagao Bogicu, i to je
    to. Ne znam sta Bogi ceka, zasto se ne prihvati posla.

  8. #108
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    280

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Da ne bude da samo trucam o Madagaskaru, pre 15tak dana, pre nego sto sam dosao ovde napravio sam jednu manju turu po Srbiji, a malo i u CG.

    Prvo sam obisao kanjon Uvca i rezervat Beloglavih supova. Mnogo je dobro i svima koji nisu bili preporucujem, uz dvogled naravno.

    Belogavi sup:

    [img width=1024 height=781]http://img34.picoodle.com/img/img34/3/8/14/f_Beloglavisum_ebe3832.jpg[/img]

    [img width=1024 height=818]http://img34.picoodle.com/img/img34/3/8/14/f_Supm_0afb6d9.jpg[/img]

    Uvacko jezero:

    [img width=1024 height=768]http://img34.picoodle.com/img/img34/3/8/14/f_Uvackojezerm_fc4a14a.jpg[/img]

    www.helpanimals.org.rs

  9. #109
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    bio sam ja zimus extra je preporucujem svima da odu..

  10. #110
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    280

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Nakon toga sam malo bio u CG, tacnije na Durmitoru, ali me vreme nije bas posluzilo pa i nema nekih slika.

    Djurdjevica Tara i mesto odakle se krece na splavarenje. Ono je doduse malo iznad, mislim da se zove splaviste. O splavarenju ne moram da govorim. Nesto fenomenalno!



    Posle sam se vratio u Srbiju, stacionirao se na Zlatiboru i obisao Mokru goru, Drvengrad, Sargansku osmicu, etno selo gde je Kusturica snimao film, bio malo do Nove Varosi i Zlatara, Prijepolje, i Mileseva, pa do, kako se zove, valjda Stojica pecina gde sam nasao rakove u jednoj bistroj recici. Svojevremeno sam imao jednog u akvarijumu, al mi je pravio dar mar.

    Mileseva:



    Podarcis muralis:



    Rak:







    www.helpanimals.org.rs

  11. #111
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    280

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    ... onda sam nastavio na Taru, Kaludjerske bare, Mitrovac, dole u kanjon Drine, Vrelo, pa kanjonom Dervente do Predovog krsta, Biljeske stene, nazad do (i okolo) Zaovinskog jezera, Kremna.

    Biljeske stene. Prelep vidikovac na Drinu i jezero. Mesto gde je sniman film "Ptice koje ne polete". Jos uvek je tu koliba gde je "ziveo" Bata.




    Panciceva omorika (Picea omorika):

    [img width=572 height=1024]http://img34.picoodle.com/img/img34/3/8/14/f_Pancicevaomm_f99afb6.jpg[/img]


    Zaovinsko jezero:

    [img width=1024 height=691]http://img34.picoodle.com/img/img34/3/8/14/f_Zaovinskojem_eeb6c62.jpg[/img]

    www.helpanimals.org.rs

  12. #112
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    jel tu ima jedan viseci most,ako sam pogodio bio sam tamo proslog leta extra je i dobro je za pecanje u ovcar banji,a mos t je dobar za skakanje

  13. #113
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    280

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Jeste, tu je taj cuveni viseci most. Sada je malo propao, pa treba biti oprezan kada se prelazi. Pojedine daske su trule.
    Doduse moze se doci i sa druge strane.
    www.helpanimals.org.rs

  14. #114
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Ajde i ja da se zapljunem u izletima. Jeste da ni ovo ne bi baš trebalo da ide ovde, naročito jer nema veze sa teraristikom ali ajde...

    Dakle ja sam trenutno ovde



    Ronim... A šta bi drugo radio ovde. Sem podvodnog sveta ovde nema ništa. Video sam jednog jedinog zidnog gekona, a i on je odmah pobegao.

    Srećom, u vodi ima nešto što vadi stvar pa sam se tamo i zaputio.



    Lepši su pod vodom





    Ima dosta zanimljivih stvari pod vodom. Ne znam šta su i nisam se trudio da saznam . Ja sam ipak terarista a ne akvarista. Tako da će ovde ići samo nasumične slike bez mnogo objašnjavanja.

    Nemam pojma šta je...



    Ovo je valjda riba papagaj. A možda i nije. Nemam pojma...



    Ovo bar znam šta je



    Ova je razumljivo besna jer em je dobila glupo ime zbog jednog crtanog filma em je svi saleću.



    Malo probranih slika okoline...













    Ovo je bilo malo zanimljivije... Ovo je mrestilište za male ribice.





    Provalite šta ih je...



    I malo korala. U njima je i cela poenta ovog mesta, pa je glupo da ih ne stavim



    A pošto me već kritikuju da cenzurišem sve svoje slike i da me nema ni na jednoj slici na forumu, evo odlučio sam malo da popravim stvari...



    Nemam ni opremu ni programe ovde za bolje slike a i one mi nisu primarne. Nešto mi se ne spava pa odlučih da malo postujem ovde.

    I moram samo da se zahvalim mom drugu Vladi na podvodnim fotografijama i da ga iskritikujem da na ovoj njegovoj slici izgledam previše debeo... ali šta je tu je... ne mogu svi da budu dobri fotografi
    Potpis u pripremi!

  15. #115
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Covece, Gorane ti bas uzivas... . Blago tebi

    Od tebe puno ocekujemo svi "tarantulasi" neces nas valjda izneveriti sledecim setom slika
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  16. #116
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Ono jeste riba papagaj. Probaj ju u nekom restoranu, izuzetno je ukusna i ima karakteristično zeleno meso.

    Ona raža, ispod ribe papagaj, se nalazi na spisku opasnih riba Crvenog mora. Probaj pronaći ribu lav. Obično se nalazi oko nekih podvodnih stena. Pazi, teritorijalne su, a za otrov znaš i sam.

    Uživaj!
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  17. #117
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Ma pitanje je da li će biti sledećeg seta slika... Nije im ovde mesto, ovo su više turističke fotografije. Nego koristim priliku jer je Nenad dao otkaz da mu kvarim temu a ne može da mi obriše ili prebaci poruke



    I miroslave, da li misliš na ovu?




    A i ja bih radije pojeo ovu:



    Potpis u pripremi!

  18. #118
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Jeste baš te. Obično se riba lav nađe u paru. A za ovu dole imaš dva izbora : ili ju kuvaš sav i umireš ili je daj iskusnom kuvaru, pa možda i preživiš 

    Riba lav je za mene najlepša riba, mislim od onih što imaju peraja.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  19. #119
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Kako to mislis da kvaris temu?! Pa, i to su izleti. Mislim da je super ideja postavljati u ovoj temi slike iz drugih zemalja, i sa drugih kontinenata, a posebno slike podvodnih izleta. Bez svega toga bi postalo suvoparno.

  20. #120
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Tu ribu na prvoj slici neki zovu i "riba pauk" idemo ka boljem Na slici mi deluje ogromna, mislo sam da su manje...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •