Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 121 do 129 od 129

Tema: izleti 2008

  1. #121
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    280

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Geni, svaka cast na fotkama. Sjajne su! S cime to slikas, pod vodom?
    Ja sam bio u Egiptu 8 meseci, ali na zalost uopste nisam stigao do Hurgade. A tamo obicno nasi prvo, pa ponekad cak i jedino odu, uz Sarm. Mozda zato nisam ni isao. Ko zna, jednog dana.

    Sada je mnogo vruce, ali da nisi isao u pustinju? Ja sam bio i u julu i u novembru. Taj juli je katastrofa. Novembar je super!

    Drago mi je da se jos neko javio. Vec nekoliko strana samo ja saljem slike. Ipak ostaje ideja da se Madagaskar izdvoji. Nadam se da ce biti jos slika.
    www.helpanimals.org.rs

  2. #122
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Citat Prvobitno napisao kiza
    Geni, svaka cast na fotkama. Sjajne su! S cime to slikas, pod vodom?
    Ja sam bio u Egiptu 8 meseci, ali na zalost uopste nisam stigao do Hurgade. A tamo obicno nasi prvo, pa ponekad cak i jedino odu, uz Sarm. Mozda zato nisam ni isao. Ko zna, jednog dana.

    Sada je mnogo vruce, ali da nisi isao u pustinju? Ja sam bio i u julu i u novembru. Taj juli je katastrofa. Novembar je super!
    Nisam imao ni nameru da idem u pustinju. t.j. jesam u nekom nastupu ludila ali ja nisam taj tip. Išao sam namenski da sedim u hotelu, pijem pića na plaži i idem samo na ronjenje.

    Hteo sam da odem do Kaira ali sam shvatio da mi oduzima suviše vremena a malo vremena imam tamo pa nisam otišao.

    Ovo što sam slikao je razlog zašto sam ovde i to mi je prioritet. Čak sam odlučio da polažem za sertifikat pa da mi se bar broje zaroni. Da sam to davno uradio sada bi se već približavao drugoj zvezdici.

    A ove podvodne fotografije su napravljene sa aparatom od moga prijatelja Vlade, koji je jedan mnogo veći zaluđenik za ronjenje od mene. On je pre no što je došao ovamo prvo obišao prodavnice da vidi koja podvodna kućišta mogu da se nađu pa je onda kupio aparat za koji ima podvodno kućište . U pitanju je canon A720 IS.
    Potpis u pripremi!

  3. #123

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    malo da vam osvezim temu








  4. #124
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Evo i mene, posle duzeg vremena, mada sa starijim slikama. Ostalo je par slika iz Grcke, koje su slikane 27. 05. Na njima par primeraka koshijevog
    gekona - Mediodactylus kotschyi. Deo ovih gustera su aktivni danju, ali ovi, na ovim poslednjim slikama, su bili aktivni nocu. Nemam neke svezije slike,
    jer ove godine prakticno nisam ni isao na terene




















  5. #125
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Jedna slika Podarcis erhardii gustera, slikana iz daljine, pa nije nesto ispala, ali, nema veze



    Jedan pas koji je stalno bio na plazi. Zvali smo ga Adolf.


    Iz ociglednih razloga

  6. #126
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Ig0r'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    537

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Mnogo mi se dopada ovaj pas! A zapažanje... Adolf! Prejako!
    Nasmejao si me jako.
    I'm da Supavizza,
    Can I get a Taxi numba?

  7. #127
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Hehe, pa kad lichi. I frizurica i brkovi, i taj pogled, sve je tu. Samo mu je narav drugacija. Inache, mozda se ne vidi na slici, pas je ogroman. Stalno
    se gurao kod nas da se mazi.

  8. #128
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Ma narav mu je drugačija... pogledaj mu oči.. imaju pogled isti, ali ne i boju. Baš ste likovi, stvarno tera dlake ko Adolf.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  9. #129
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: izleti 2008

    Da verujem u reinkarnaciju, stvarno bih se zapitao....

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •