Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 37 od 37

Tema: AkTer 2008. Zagreb

  1. #21

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    kazne su lose...

  2. #22
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja dule87'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    tuZla
    Postova
    582

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    kako koje hehe

  3. #23
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    Citat Prvobitno napisao miljance
    nisam, bio sam jedan dan samo i to negde na periferiji
    sunce moje!!
    Icek živi na jednom kraju grada, Saša na drugom, a ja na trećem... i mogli smo se nać gdje got...
    da si imao volju...

    probajte se dogovorit za AkTer...

  4. #24
    Administrator miljance'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Belgrade
    Postova
    257

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    Citat Prvobitno napisao Stricek matija
    sunce moje!!
    Icek živi na jednom kraju grada, Saša na drugom, a ja na trećem... i mogli smo se nać gdje got...
    da si imao volju...

    probajte se dogovorit za AkTer...
    ...i da sam imao vremena...

    Sledeci put cu naci vremena, obecavam .

    Ja na Akter idem ili ne, zavisi od mojih privatnih obaveza, u svakom slucaju nemam nista protiv dogovora sa eventualnim saputnicima ali meni dolazak ne zavisi od toga da li cu uspeti sa nekim da se dogovorim oko dolaska . Mislim da bi i ostali trebalo time da se vode. Dakle ko zeli da ide dogovor oko puta nije prepreka, bitno je da postoji volja i mogucnost da se ode.

    Sto se mene tice , velikodusno Hvala na pozivu, ucinicu sto se mene licno tice sve sto je u mojoj moci da dodjem .

  5. #25
    Ljubitelj egzotičnih životinja Bluie'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    486
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    Ala si diplomatski odgovorio...

  6. #26
    Administrator miljance'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Belgrade
    Postova
    257

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    sve mi bre upropastis
    bas sam fancy zvucao.

  7. #27
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb


    Satnica


    11:00 Početak AKTER!FEST-a


    11:15 Predavanje – velika dvorana- BIUS – Mogućnosti daljnjeg školovanja za učenike srednjih škola –prirodoslovni smjerovi

    11:30 Predavanje – mala dvorana – Petar Sević – Leopard gekoni

    12:00 – 18:00 Prodaja tombola na info pultu
    Prodaja majica na info pultu

    12:00 Predavanje - velika dvorana – Marko Lenac – Ekspedicija Urugvaj 2007

    12:30 Predavanje – mala dvorana- Igor Grmuša – Uzgoj hrane za gmazove i paučnjake

    13:00 Predavanje –velika dvorana- BIUS – alohtone riblje vrste u Hrvatskoj

    13:30 Predavanje – mala dvorana – Ivan Džapo – Kraljevski pitoni

    14:00 – 15:00 Pauza u predavanjima za ručak – u tom periodu se može pogledati izložba fotografija, upoznati se sa radom udruga i sponzora na njihovim štandovima ili se družiti u kafiću u prostoru

    15:00 Predavanje – velika dvorana – Mirko Belošević – Hidrodinamika koraljnih akvarija

    15:30 Predavanje – mala dvorana – Nina Bešlaj – Maleni ciklidi u velikim akvarijima

    16:00 Predavanje – velika dvorana –Državni zavod za zaštitu prirode

    16:30 Predavanje –mala dvorana – Davor Žerjav- Aspekti akvaristike

    17:00 Predavanje – velika dvorana- HYLA- Štiti li oklop kornjače od nekih ovih problema
    17:00 Akvaristička radionica –Marko Petrak ( ukoliko budemo akvarij mogli uređivat)

    17:30 Predavanje- mala dvorana – Mario Bjedov – Morske anemone

    17:45 Predavanje – velika dvorana – Romana Gračan- Morske kornjače u Jadranu

    18:30 Početak humanitarne aukcije donirane opreme i fotografija

    19:30 Humanitarna tombola

    20:30 Službeno zatvaranje AKTER FESTA ZAGREB!

    20:30 – 22:30 Neformalno druženje u prostorijama škole


    *napomena- ovo je samo OKVIRNO, promjena rasporeda predavanja su MOGUĆA i zbog količine istih zadržavamo pravo da raspored mijenjamo sa ili bez prethodne najave...

  8. #28
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

  9. #29

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    ljudi hoce neko ici na akter

  10. #30
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    Ja nemam vremena nikako, zbog faksa, sada su ispiti, a ima ih par pa mora da se završi sada...

  11. #31

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    upravo sam se vratio iz ZG-a i bio sam na akteru.
    utisci: e ovako, na AKTER sam dosao totalno ne organizovan, u petak uvece se obukao uzeo pasos i krenuo, tako da se nikome nisam tamo najavio, ali nema veze. kada sam dolazio nadao sam se vecem izlozbenom programu, slike su mi na mobilnom pa kad ih skinem postavicu. bilo je dosta paukova, jedan bradonja, kraljevski pitoni, akvarijumi (sa mutnom vodom) i seticu se jos. ljudi su bili prijatni, upoznao sam nekog Vedrana koji me je upoznao sa jos jednim likom iz BG-a. sve u svemu treba ici organizovano u grupi i mislim da bi bilo zanimljivije
    najblesavija stvar u celom mom putu je to sto kad sam izasao iz voza vidim na stanici neki cupavi (tako kao ja) likovi spavaju na podu. to mi je bilo cudno jer tako nesto nisam ranije vidjao u ZG. idem dalje, a na ulici sve neki pijani likovi i svi me nesto pozdravljaju. ispostavilo se da je na njihovom trgu bio koncert onog Tompsona, a ja setam gradom sa nekom kesom ispisanom cirilicom. moram da priznam da mi nije bilo svejedno, ali sve je dobro proslo.

  12. #32
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb



    neznam zašto se nisi javio nikome...? sa ovog foruma su bili prisutni st-zero, skorpac, ja i još 2 il 3 člana ... a mislim da miljanče može potvrditi (nadam se?) da se dobro pobrinemo za svoje goste koji dođu iz daleka..

    "neki Vedran" je glavni organizator i voditelj svega... upoznao te sa Čirom iz BGa.....

    akvariji sa "mutnom vodom" (?!)... postavljani većer prije.. dakle samo nekoliko sati prije samog aktera...moram priznat da ih je večina bila ok.. osim onog sa "alohtonim vrstama" ...što se može vidjeti i po slikama...
    bilo je preko 20 terarija i 9 akvarija... predavanja, tombola, aukcija...

    zeleni pitoni, morfovi kraljevskih pitona, morelie bredli i spilota... elaphe... 15ak vrsta paukova....

    dosta slika ima i ovdje.. http://www.akvarij.net/forum/index.php?topic=21441.0
    ... pretpostavljam da će ih biti i više..jer neki se još nisu ni vratili kućama...i nisu stigli postavit fotke...
    a i za večinu organizatora AkTer još nije gotov jer nismo gotovi sa "raspremanjem" prostora i rekvizita korištenih tamo...


  13. #33

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    matija nemoj pogresno da me shvatis ja samo kazem da moje zelje i nadanja se nisu poklopila. mozda sam grandoman, ali ja znam kako je tesko bilo sve to organizovati i za to vam skidam kapu. lepo ce se ta manifestacija razvijati i to mi je drago.

  14. #34
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    ma nema problema..
    kaži što si očekivao? da znamo popravit ako se može...

    ljudi moraju shvatit da mi nemamo vlastiti prostor za održavanje AkTera, već moramo iznajmit negdje.. malo prostora je slobodnih i daleko su od "idealnih" za ono nama potrebno...

    kad se treba prihvatit organizacije..malo ljudi ima volje... financijskih sredstava ima jako malo, uglavnom smo vadili iz vlastitog džepa i snalazili se kako znamo... o potrošenom vremenu, gorivu, mobitelu i živcima netrebam ni pričat... zadnjih par tjedana obitelj i životinje su meni i drugim organizatorima bile na "stand by" . a još nismo završili sa raspakiravanjem aktera...

    al polako.. AkTer je svake godine veći i bolji... ove godine je izložba akvarija i terarija bila jako dobro posjećena... a slijedeće godine ćemo je napravit još većom... a i pristup svemu će bit malo drugačiji...i bolje organiziran.. učimo na svojim pogreškama...


  15. #35

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    evo sad sam video slike i super su, cak se i moja dlakava glava vidi na par slika.
    skola u kojo se odrzao AKTER je po meni pogodak, koliko sam ja shvatio to je neki bioloski faks ili nesto slicno...a takve manifastacije i treba da se organizuju na takvim mestima. ne znam da li sam ocekivao ili prizeljkivao neke zivotinje sa nasih prostora ( domaca herpetofauna me zanima), nazalost ljudima nisu preterano interesantne.

  16. #36
    Ljubitelj egzotičnih životinja Stricek matija'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    274

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    to je srednja prirodoslovna škola...

    što se tiće "domaćih" životinja... za to su potrebna razna dopuštenja i dozvole a i ljudi koji bi ih izložili... a i još malo mjesta kojeg mi nismo imali baš previše...
    namučili smo se i dok smo dobili dozvole za CITES životinje...

    jesi bio na kojem predavanju?

  17. #37

    Uobičajeno Odg: AkTer 2008. Zagreb

    jesam bio sam na predavanju o kraljevskim pitonima i leopard gekonima, vezano za teraristiku.
    sto se tice akvaristike bio sam na predavanju o urugvaju i koralima.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •