Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Novajlija xD

  1. #1
    Novajlija
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    2

    Uobičajeno Novajlija xD

    Pozdrav narode, pre neki dan sam odlucio da zelim da imam skorpiju kao kucnog ljubimca, dajte savete i kazite mi koje su cene. Zeleo bi da imam neku malo vecu skorpiju, koje su to vrste i kolko je tesko za odrzavanje. nov sam u ovome tj noooooob ! xD

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja Cold_Beer'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    475

    Uobičajeno Odg: Moj prvi

    Citat Prvobitno napisao Lukoni Pogledaj post
    Pozdrav narode, pre neki dan sam odlucio da zelim da imam skorpiju kao kucnog ljubimca, dajte savete i kazite mi koje su cene. Zeleo bi da imam neku malo vecu skorpiju, koje su to vrste i kolko je tesko za odrzavanje. nov sam u ovome tj noooooob ! xD
    Imas gomilu tema u podforumu 'skorpije' Procitaj malo o njima,ako bas nista ne znas o skorpijama,pa onda pitaj ako ti nesto nije jasno. Evo ti i link http://www.teraristika.org/forum/forumdisplay.php?f=62

  3. #3
    Novajlija
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    Kragujevac
    Postova
    2

    Uobičajeno Odg: Moj prvi

    pogledao sam ima dosta zanimljivih stvari, interesantne su mi ove crvene hattentotte ali ako ih je teze naci ili su dosta skuplje uzeo bi i imperatora a i vidim da ga svi preporucuju za pocetnike. e sad ono sto nisam nasao a to su cene i prodajna mesta...

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja Sava car'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    250

    Uobičajeno Odg: Novajlija xD


  5. #5
    Član
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    smederevska palanka
    Postova
    21

    Uobičajeno Odg: Novajlija xD

    J a sam prodao jednu pre neku nedelju za 30e oko 8--9cm znaci cene ti krecu od nekih 30 pa na gore ima i jeftinijih ali su manje pogledaj u ponudi verovatno neko ima pozz

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •