Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 55

Tema: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

  1. #1

    Uobičajeno Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    evo za sada jedna slika nisam htio puno da je patimjer ne znam kako ne reaguje na blic ja znam da ja sa jednim parom ociju ne volim blic a kamoli ona sa 4 para....kad se malo privikne opet cu da je slikam pa cu posalti slike!Terarijum sam kupio vec napravljen i planiram da ga formiram da ubacim jos ponesto za sada samo skoljka koju vec koristi kao sto se vidi na slici....et pozdrav svima.E da jela je za dva dana crva i tenebriju ili sta vec.
    U raju je lijepo...u paklu je ekipa

  2. #2
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Nemaš brige što se tiče blica, ako joj bude smetao reagovaće.
    Zanimljivo rešenje ventilacionog poklopca, trebao si samo montirati neku ručicu za lakše otvaranje.
    Pa srećno ti sa prvom tarantulom
    There's no place like 127.0.0.1

  3. #3
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Kuni'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    542

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Terarijum je OK, al' skoljka i tarantula bas ne idu zajedno i nemaju nikakvih dodirnih tacaka, bolje ubaci neki panj il' koru drveta, izgledace autenticnije i feeling ce biti potpuniji.

  4. #4
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Srecno .

    Poklopac je super ja obozavam sve sto je DIY, moji su od kartona
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  5. #5
    Ljubitelj egzotičnih životinja Koby_88'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Kraljevo
    Postova
    235

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Lepo, samo dodaj jos neku biljku i kao sto rece Kuni neki panj ili koru drveta i bice extra

  6. #6

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    a sta mislite da ubacim bonsai
    U raju je lijepo...u paklu je ekipa

  7. #7
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Nikako, samo ces za dzabe upropastiti biljku,nece ti opstati.

  8. #8

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    hm....bedak a bas sam nasao jednu jeftinu 10 eura....da ne povjerujes
    U raju je lijepo...u paklu je ekipa

  9. #9
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Tesko da je samo toliko ,kako se zove?

  10. #10

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Ne znam kako se zove ali cu da je kupim pa cu slikati i onda ti proceni....a ne znam ko rekao za ventulaciju...ali kontao sam da izbusim staklo ali je skuplja pita od tepsije i onda lagano odem kod firmopisca i iz smeca mi izvuce jedan komad i ja pitam koliko on kaze hvala dovidjenjai izbusim rupe i naravno sabloniram na otvor prekopiram isjecem brusilicom i .....ostalo je istorijaDD ispalo je super a to sam morao rijesiti jer mi je poceo kondenz da se nakuplja po staklu,pa sam se malo prepoelem sve u svemu super joj jea sutra dajem rijec da cu da posaljem sliku sa nekim drvetom i tako to
    U raju je lijepo...u paklu je ekipa

  11. #11
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    bogice bio sam skoro do plant land-a i kupio sam bonsai za 800din. ne znam koja je to vrsta ali ne izgleda nesto preterano lepo ipak je za 800din.
    nego da se vratim na temu...ma da samo ubaci koji panj i bice super...e a sto ne bi napravio pola poklapca da ti bude vratanca a pona ventilacija...
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  12. #12
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Nema sanse da je to bonsai verovatno si uzeo onaj patuljasti ficus natasha.

  13. #13

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Evo napravio sam kao sto rekoh i novu kucicu i izbacio sam skoljkuuzeo sam neku granu od sljive i izbusio je na stonoj busililcii kad sam je stabvio u terarijum odmah je dzalno u nju ko da je znao sta treba da uradiimam jos slika ali kacam ovu jer je najljepsakomentaristiepoz

    [img width=1024 height=773]http://img340.imageshack.us/img340/8471/brankicagrcka132rv2.jpg[/img]
    U raju je lijepo...u paklu je ekipa

  14. #14
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    To je cuvarkuca.
    sve u svemu nista pametno

  15. #15
    Ljubitelj egzotičnih životinja Koby_88'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Kraljevo
    Postova
    235

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Lepo, ovo mnogo bolje izgleda

  16. #16
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Kuni'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    542

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Jes' bolje definitivno, verovatno ce biti i bolje kada se ona malo oslobodi, poraste i preuredi po svom ukusu. U tom kontekstu, proveri stabilnost onog "poklopca" na panju, ako je mnogo klimavo moze biti rizicno u smislu potencijalnih povreda. Mada ti termometar prakticno ne treba, ako ga bas zelis mozda da ga samo pomeris sa fronta negde na bocni zid.

  17. #17

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Joj zao mi previse sam ga pomjerao u ovih 5 dana....te prepeci zemlju te izvadi mrava nekog....te uzmi ovo zte uzmi ono te izvadi skoljku te ubaci panj....sad nece da jede ali en tripujem se znam da nece jer sam ga napatio ovi dana...a sad je definitivno pauza pomjeranja....osim ako je nesto hitno.
    A "poklopac od kucice" je labilan...i vec mi je ispao na nju ali odmah se izvukla i kasnije sam je gledao pola sata i samo je cucala na jednom mjest i kasnije je pocela laganim koracima da hoda.....tako da je sve dobro nisam primjetio nikakve ozljede ali mi zao....ali kao sto rekoh....sad je pauza a za poklopac ne vjerujem da moze da ga obori.....ali za jedno 10 dana cu da izmuvam nesto da ga fiksiram..evo sad mi sestra recee da je na staklu i da stoji...pa sam ga slikao evo slike(vidi se i bogorodica))to je da ga cuvaod uroka jer mu mnogi zele brzu i lagano
    U raju je lijepo...u paklu je ekipa

  18. #18

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Evo ubacio sam jos jedan kao tunel od drveta cisto da mu malo popunim prazninu .malo se smirio i sada seta po terarijumu i ispituje vlajda novu kucicu i tunelnisam ga uspjeo slikati na ovoj slici jer je bio iza tunela...opet sam busio neku granu od sljive i samo je podrezao...et toliko, a evo i slike kako je ispalo :icon_arrow: Mislim da je sasvim dovoljno za njega.....necu mu nista vise stavljat!
    U raju je lijepo...u paklu je ekipa

  19. #19
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    lepo lepo .. samo sad ga malo pusti nemoj da ubacujesh nishta vishe josh neko vreme

  20. #20

    Uobičajeno Odg: Evo i moje Lasiodore Parahybane :)

    Ko to meni jede zohara??Ko, ko? opet jede znaci malo se privikla i smirila...i ja sam malo happy
    U raju je lijepo...u paklu je ekipa

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •