Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 143

Tema: Pet Centar

  1. #21
    Moderator Bogica1985'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Pančevo-Beograd
    Postova
    1.107
    Oglasa
    2

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    E izgleda smo se mimoišli

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja Milos008'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    210

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Jednom treba da odem svi zajdno(dobicemo popust na kolicinu  )

  3. #23

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    hej ,gde ste videli te panjeve
    ja sam bila juce,nisam bas obratila paznju na to al mi treba

  4. #24
    Ljubitelj egzotičnih životinja Milos008'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    210

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Ti PAnjevi su u istom redu kao i akvarijumi .Videces policu od mreze na tri nivoa.U prva dva se nalazi kamenje a u poslednjem su panjevi.
    Mada jasam bio koji dan pre tebe i bilo ih je svega par komada tako da sam odustao(sacekacu novu turu )

  5. #25

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    kakvi su ?
    koja je cena?

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja Milos008'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    210

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Panjevi su veoma lepi (Ne znam tacno koje je drvo u pitanju mada je veoma tesko i vec je obradjeno tipa osmirglano...)Veca povrsina je bela dok su cvorovi tamniji.Takodje ima varijanta koja je kao precepljena grana po pola tako da ima strana koja je bela (osmirglana) i stana koja je tamnije boje (izmecu braon i crvene)
    Cena je kom. preko 15ak cm je oko 374 din (mislim) sto je ok posto je bilo komada i od 30ak cm, dok su ispod 15ak cm oko 247 din.
    Inace iznad panjeva se nalazi kamenje koje je savrseno za ljude koji drze ciklide.

  7. #27
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    ja sam bio danas i nisam mogao da verujem neke stvari su 3-4 pouta skuplje nego negde drugde.npr gupike ribice su im 70 din a ovako su 20din inace svidjami se veliki je prostor ima svega valjda ce biti jeftinijie tu je sve na jednom mestu

  8. #28
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Imate gupike za 20din , to je nekad bila cena nisam znao da jos negde ima, kod nas su 50 din...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  9. #29

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    nece biti ..oni zaradjuju na stvarima kojih drugde nema i bolji izbor opreme..zivotinje nikad neces naci dobre u tako velikim pet centrima

  10. #30
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    ima ovde na banovom brdu jedna radnja za akvaristiku i imali su leoparda gekona inace stalno pazarim kod njih.gupike su 20din neonke 35,japanke 90...i da kazem onaj njihov leopard je ziveo u veooooma jadnim uslovima mnogo mi ga je bilo zao sad je ###### uginuo
    1.-nije imao skroviste
    2.-samo on i 4 staklena zida
    3.-hranili su ga crvima za pecanje i bubasvabama kucnim koje su prskane otrovom jer im je dolazio deziseksar znam da nisam lepo napisao ne znam kako se pise
    4.-bukvalno je plivao u izmetu i prosiali su mu vodu u ter da bi pio
    5.-ona prodavacica nije htela da me slusa i cak je odbila da joj ja sredim ter(ono naj osnovnije)--nije da pametujem al znam potrebe leoparda jer ga imam.nije htela da joj dam tenebriju i kalcijum da ga povremeno hranim jer je mislila da ja nemam pojma nista
    6.-a nisam imo kinte da ga kupim da ga mozda "ozivim" jer mu je cena bila verovali ili ne 8000hiljada

  11. #31
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    cek da nije tamo na prvom spratu na banovom radi jedan mali debil da ga tako nazovem ... ?!?

  12. #32
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    DA pored doma zdravlja,na prvom spratu.Moj drug kad je jednom isao da ga vidi(gekosa) oni mu rekli kao prodali smo ga.a ovo za cenu kad su videli da sam se zainteresovao za njega da ga kupim oni rekli sad je 8000 a bio je 4000

  13. #33
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    znam znam bio sam tu sa mojom devojkom pa smo se malo svadjali sa tim malik debilkom koji se bash razume .... kada sam ga pitao cima ga hrani on mi rece : uvatim po koju muvu pa mu bacim ....
    pfff strahota .. ali necemo vishe off topic ..

  14. #34
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    vazi

  15. #35

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    nemojte tako, mislim da je taj lik prodao tog gekona za sam o1500din ..imao je kidan rep...u jadnom stanju je bio G. zenkica.

    ako je to to ,devojka me zvala i posavetaovao sam je !
    nadmase da je to to

  16. #36
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    sumljam ja da je to taj lik jer je ovaj bio tezak prevarant i onako kako da kazem namazn cak je mene ubedjivao da je on perfektno zdrav i bla bla ... probao je da mi proda za 4000din tog istog gushtera i josh mi se hvalio kako je zavrno nekog klinca za tog istog L.G kao dao mu cincilu za njega ...

  17. #37
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    nije nije. imao je rep niti mu je bio kidan

  18. #38
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    tako sam barem i ja zadnji put video ...

  19. #39

  20. #40
    Ljubitelj egzotičnih životinja Calyptratus'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    206

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Evo ja sam malo pre bio u pet centru!
    Sve u svemu veliki izbor opreme,kao sto imaju i na sajtu:
    http://www.pet-centar.rs/content/category/6/16/36/

    Cini mi se da su malo skuplji,mada ne pratim cene tih oprema tako da ne znam bas da kazem.
    Imaju cricket keeper-e,kamenje,kamen grejace,hranilice u koje se ubacuju crvi i cvrci,granje,gotove terarijume,lampe,posude,dekoracije za zidove terarijuma...Jako dobrih stvarcica! Posebno mi se svidja gotov terarijum za kameleona,dimenzija 42x42x76 (cini mi se) to je neki srednji i kosta 4150din. Samo je mali za odraslog kameleona
    Bio sam sa namerom da kupim uv neonku ali nazalost to nisu imali... Kupio sam Hranu za iguanu,slicnu kao granule za pse i macke samo biljnog porekla, "iguana adult" 290gr kostalo je 303din. za odrasle iguane (ima i za male - junior) pa cemo da vidimo kako se svidja Kroki.
    Nemaju nista od reptila i teraristickih zivotinja. Uglavnom imaju papagaje goluboce,neke ptice,miseve,razne glodare,jezeve,zeceve,lasice,i Zako papagaja koji kosta 116.000din
    ! High Voltage !

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •