Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 60 od 143

Tema: Pet Centar

  1. #41
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Onaj zako papag je extra ali je skup,ovog leta kada sam bio na moru u grckoj bio jedan pa me malo imitirao.Ja pricao nesto sa burazerom i pocnem da se smejem a on mene imitira pa mu ja kazem"ja sam budala" a on nekako uspeo da izgovori i potom nastavio da izgovara "ja sam budala" ali nekako kroz grlo ali se razume
    i pta mene ona zena sta znaci "ja sam budala" a ja kazem to znaci"kupi te me" na srpskom,posto je papagaj bio na prodaju i ona krene papagaju da govori "ja sam budala"...

    ja nisam verovao da moze da imitira ali eto istina je.

  2. #42

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Calyptratus@ hrana paletriana za iguane je losa stvar...
    to niko ne koristi i to je smao za gotovane koji nece da se angazuju da naseckaju povrce.

    apsolutno ne moze da pridje seckanim stvarim zato preskoci to !

  3. #43

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    @Calyptratus

    Imaju uvb neonke, ali nisu gde i sve za teraristiku nego tamo desno od akvarijuma, izmedju akvaristike i onih veterinara.

  4. #44
    Ljubitelj egzotičnih životinja Calyptratus'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    206

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Pu bre,kako sam ih omanuo! Al cini mi se da sam video samo za ribice i za akvaristiku. koji bedak...

    Sto se tice ovih granula za iguane,zesce sra-nje! Prvo sam iguani dao samo to i nije uopste skapirala da to treba da jede,posle sam pomesao sa zelenom salatom i pojela je samo zelenu salatu,ovo je maximalno izbegla... Ne uzimati "iguana adult",bacanje para!
    ! High Voltage !

  5. #45

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    ko sto rekoh drago mi je da se i njoj ne svidja ...

  6. #46
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    ma i ja sam to probao,ko što reče caliptratus,čisto bacanje para,ma iguana tome neće ni da pridje,sveže je zakon...

  7. #47
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    kada sam bio sa devojkom u pet centru (tada sam sreo i "Soulfly-ja) rekla mi je devojka koja radi tamo da ce im uskoro stizati exoticne zivotinje ...
    tarantule,zmije .. itd .. mada mi nije spomenula gushtere ... ali ce i njih verovatno biti..

    a shto se tice cena .. za neke stvari bash deru da se tako izrazim ...
    a neke stvari su im bash jeftine... sve u svemu treba otici i pogledati

  8. #48

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Treba otici definitivno, i makar pogledati, ono je prva onakva i onolika radnja kod nas, a verujem da ce vremenom biti jos samo bogatije i bolje.

  9. #49

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    na stranu to to ja razmnozavam i prodajem zivotinje ali najiskrenije moje misljenje je da oprema treba da se kupuje po pet sopovima i to je super sto imaju sad ,ali zivotinje treba da dodju od ljudi koji mnogo bolje brinu o njima nego nepismeni prodavci po prodavnicama. ama bas nista ne znamju niti rade bilo ta....

    bar je to moj stav u odnosu na trenutnu situaciju u srbiji
    ne znam sta drugi misle

  10. #50
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Ja mislim isto. Ne samo sto ne znaju nista, nego nemaju ni zelju da nauce.

  11. #51
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    ma ne treba komentarisati tako neshto .... ali ponovo .. ko ne zna .. #####e se .. tako da..
    mislim prave se da znaju i onda malo pocnesh da ih ispitujesh i oni se jadni pogube ...

  12. #52
    Ljubitelj egzotičnih životinja mare_lacerta'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Beograd-Žarkovo
    Postova
    318

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    a ako ti znash neshto i pochnesh da ih "uchish" oni kao nije to tachno bla bla,ma ovde u Srbiji nema pet shop u kome radi neko ko se razume,nego samo oce neshto da ti uvale
    1.0.0-C.calyptratus

  13. #53
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    A kad provale da ti ipak znas nesto, onda se prave kao da su i oni to znali, kao - da, da, da, pa naravno. Tuga bre.

  14. #54
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    361

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Najgore je sto vecina tih zivotinja ugine . Njima stigne po 20-30 zivotinja koje drze po malim kavezima, dugo zive tako. Sta vise da kazem, ja bih kupio neku zivotinju tamo da joj olaksam zivot, koliko-toliko.

  15. #55

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    na zalos ne uzimaju svi toliko ,nesto bi i prezivelo vec uzimaju po 3-4 kom .
    kupovina bolesnih zivotinja je isto (isti princip ne ista ozbiljnost , i tezina) ko kad das odkupninu kidnaperima. dobiju ono sto zele, a to je u ovom slucaju da prodaz on zaradi i opet nabavi. koliko mozes da "spasi" tako zivotinja??
    najbolje je ne kupiti takve jer kad mu ugine priupitace se ...

  16. #56
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    361

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Sve je to meni jasno, zato i ne idem vise u fisherman.

  17. #57
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Ma Fisherman je tuga. Pričala mi žena što radi na teraristici da su tanki sa hranom za njihove životinje, a gazdu boli uvo.

    Što se Pet Centra i teraristike tiče, problem je u tome što gazda hoće da nabavi životinje sa papirima i zbog toga, već dva ipo meseca, oni terarijumi stoje prazni. Akvaristika i onaj deo sa malim životinjama, ma i to je tužno. Svaki čas nešto crkava, a dobavljač im daje životinje, koje navodno imaju potvrdu od veterinara da su zdrave :exclamation: Nadam se da im teraristika neće biti takva.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  18. #58
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Citat Prvobitno napisao Miroslav
    Nadam se da im teraristika neće biti takva.
    Samo se ti nadaj...biće naravno tako, verovatno još i gore...nema ovde radnje koja bi to uradila kako treba. Sve te životinje koje budu po tim radnjama sa papirima su WC i to jako često ugine, a pogotovo kada nemaju hrane.

  19. #59
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    To je najgori deo priče. Uglavnom su životinje sa papirima WC. Jeftinije su a papirologija košta. Ceo cilj legalnih životinja je da se ne uzimaju iz prirode i da se njihovom trgovinom ne narušava prirodni balans i umesto da se potencira njihovo uzgajanje, ispada da je lakše dobiti papire za WC nego za odgajana. Naravno, shvatam da je više stvar u ceni jer su WC jeftiniji ali mislim da bi trebalo da se olakša odgajivačima da dobijaju papire i da se time potencira odgovorno ponašanje svih u lancu. Sem cene, ne postoji ništa što ide u prilog WC primercima.

    Ali da ne skrećem sa teme, ne treba kupovati životinje da bi ih spasili lošeg tretmana u pet centirma. Nikada. Tako je svugde u svetu i tu se ništa neće promeniti. Dokle god se te životinje prodaju, oni će ih nabavljati i tako u krug.

    Najbolje što možemo da učinimo za egzotične životinje je da ih nabavljamo odgajane i da im pružimo najbolje uslove što možemo. Spasavanje iz nekog pet šopa će samo prouzrokovati nabavku novih koji će opet biti držani u neodgovarajućim uslovima.
    Potpis u pripremi!

  20. #60
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Zato ih većina nas (ovde sa foruma ), ni ne kupuje po pet centrima
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •