Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikaz rezultata 141 do 143 od 143

Tema: Pet Centar

  1. #141
    Ljubitelj egzotičnih životinja Soulfly'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    NBGD
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Video sam te tarantule jos pre maltene godinu dana, drze odrasle primerke u najmanjem kriket kiperu (15+cm tarantula) ako se dobro secam. Skorpije imaju bolje terarijume
    Brain kills beer cells...

  2. #142
    Ljubitelj egzotičnih životinja MRGooD25'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    160

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Poslednji put kad sam ja bio, taranutle su bile u terarijumima, ali su toliko istraumirane da je to ocajno! meni je to tuga! Stvarno mi ih je zao! Dodju ljudi lupkaju po staklu, duvaju u njih! Sve to samo da bi se pomerile!

  3. #143
    Član aggama'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    39

    Uobičajeno Odg: Pet Centar

    Citat Prvobitno napisao IV@N Pogledaj post
    ima ovde na banovom brdu jedna radnja za akvaristiku i imali su leoparda gekona inace stalno pazarim kod njih.gupike su 20din neonke 35,japanke 90...i da kazem onaj njihov leopard je ziveo u veooooma jadnim uslovima mnogo mi ga je bilo zao sad je ###### uginuo
    1.-nije imao skroviste
    2.-samo on i 4 staklena zida
    3.-hranili su ga crvima za pecanje i bubasvabama kucnim koje su prskane otrovom jer im je dolazio deziseksar znam da nisam lepo napisao ne znam kako se pise
    4.-bukvalno je plivao u izmetu i prosiali su mu vodu u ter da bi pio
    5.-ona prodavacica nije htela da me slusa i cak je odbila da joj ja sredim ter(ono naj osnovnije)--nije da pametujem al znam potrebe leoparda jer ga imam.nije htela da joj dam tenebriju i kalcijum da ga povremeno hranim jer je mislila da ja nemam pojma nista
    6.-a nisam imo kinte da ga kupim da ga mozda "ozivim" jer mu je cena bila verovali ili ne 8000hiljada
    Druze gde je ta radnja na banovom brdu?

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •