Prikaz rezultata 1 do 16 od 16

Tema: terarijum za bradate agame

  1. #1

    Uobičajeno terarijum za bradate agame

    ovo su novi veci terarijumi.
    prosli je bio 2m dubine 70cm i visine 50cm ,naravno podeljen na pola.

    e sada su dobili 120cm dubine 70 i visina 60cm
    malo je potrajalo jer se kosilo sa mojim ispitima i polaganjem jaja zenkice. sada je sve mirno pa moze dase prebaci.
    jedino na sta sam morao da obratim pazznju je to da je pod zenkice istovremeno plafon muzijakov pa ako se preoptereti saprevise peska ili kamenjem ima da se svije i onda staklo nece moci da kliza ...ali sve je izdzrazlo kako treba i nije se pomerelimo ni za mm.
    muzijakov terarijum...


    ovo je zenkicin...oba imaju mesto za skrivanje. dok sam naso odgovarajucu i tako veliku koru oteko sam

    ovo je oba ,na njima ce biti novi isti takvi samo podeljeni po sredini i malo nizi pa sve do plafona....

  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame


    zare svaka cast za terarijume...
    ovaj mi se bas svidja...
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  3. #3
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    Pozadina neka, pa makar i slika bi mnogo doprinela izgledu. Super su inace
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  4. #4

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    ne volim pozadine jer jedine koje su mi dostupne su akvarijumeske koje su apsolutno sranje!
    inace vestacke pozadine sma imao nekoliko ali propadaju jako brzo i onda lice na Shit takodje!!
    zato ma odlucio za ovako

  5. #5
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    Ok su, ali bi bilo bolje da si im mesta za skrivanje napravio od kamenja...bilo bi prirodnije i lepše, bar meni Inače su ekstra ovako, a za pozadine ćemo da vidimo...ja sam napravio jednu 1m x0.5m pa kada završim videćemo na šta će da liči...mislim da mogu baš lepo da se naprave i uklope u terarijum...

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja Koby_88'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Kraljevo
    Postova
    235

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    Extra terarijumi Zare

  7. #7

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    hvala....
    mora da primetm kako se stvari slezu u ter tako je sve lepsi...agame odlicno reaguju ...zenka se aklimatizovlaa za 5 dana dok je muzijak prihvatio za 2
    bice uskoro novih slika

  8. #8
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    E ja moram da pitam sta je to na prvoj slici? Kod kraja repa gustera... Kao da je naslonjeno na granu i panj...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  9. #9

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame


    termometar higrometar
    digitalni

  10. #10
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    197

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    Super su terarijumi Zare Gornji mi se vise svidja jer je panj u njemu prelep... I sto rece Kimo, mozda bilo bi jos prirodnije da si im mesta za skrivanje napravio od plocastog kamenja, a i nebi se toliko namucio, kao sto si trazeci koru...

  11. #11

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    plocasto kamenje mi se apsolutno ne svidja. to je vise za pustinjske gustere...
    drugo jako je tesko da se stavlja pa bi gornji lego i pritiso stakla...
    ne volim mnogo da tutkam teske stvari. i jedna jako bitna stvar sa granama mozes da napravis ovaj gornji nivo na kome se gusteri u stvari i krecu....
    99% svog vremena u prirodi agame provedu na ogradama ranceva i takvim glupostima jer je visoko a mogu da se bace i smugnu ako naidje grabljivica....
    ter treba da bude jako veliki da bih to mogo da izvedem.
    sve u svemu mnogo mi je lepse sad u sobi


  12. #12
    Član
    Datum registracije
    Jun 2011
    Lokacija
    Vranje
    Postova
    28

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    Prelepi terarijumi. Svaka cast!

  13. #13
    Član
    Datum registracije
    Dec 2010
    Lokacija
    beograd
    Postova
    23

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    Terarijumi su super. Interesuje me gde si nabavio drvo koje je na 2, slici sa leve strane, ovo veliko bez kore? Ja sam trazio takvo u prodavnicama kucnih ljubimaca ali su imali samo male primerke koji su uz to bili prilicno skupi (oko 10e za parce od 10-ak cm) a stavio bih u terarijum neko od bar 30-ak cm.

  14. #14
    Ljubitelj egzotičnih životinja VeNoM-StinG'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Majdanpek
    Postova
    117

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    Citat Prvobitno napisao zarko Pogledaj post
    ne volim pozadine jer jedine koje su mi dostupne su akvarijumeske koje su apsolutno sranje!
    inace vestacke pozadine sma imao nekoliko ali propadaju jako brzo i onda lice na Shit takodje!!
    zato ma odlucio za ovako
    Zare moze pitanje? sto ne napravis od kore pozadinu i sa mahovinom malo premocno izgleda... http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater izvinjavam se zbog tera nije za bradatu za smuka je ali samo da vidi zare pozzz

  15. #15
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Re: terarijum za bradate agame

    marko ima da popizdi

  16. #16
    Ljubitelj egzotičnih životinja VeNoM-StinG'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Majdanpek
    Postova
    117

    Uobičajeno Odg: terarijum za bradate agame

    Citat Prvobitno napisao Stefke-95 Pogledaj post
    Zare moze pitanje? sto ne napravis od kore pozadinu i sa mahovinom malo premocno izgleda... http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater izvinjavam se zbog tera nije za bradatu za smuka je ali samo da vidi zare pozzz
    xaxa izvinjavam se Zare nisam video od kada je to xexe video sam ovaj post iz 2011 pa nisam gledao gore

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •