Prikaz rezultata 1 do 12 od 12

Tema: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    Evo da vam predstavim jos dva polno zrela muzjaka u NS-u.
    Chromatopelma Cyaneopubescens kupljen 18.11.2007 velicine oko 2 cm. 03.06.2008 poslednje presvlacenje. Sad ima raspon oko 12 cm.


    Brachypelma Vagans kupljen 12.03.2007 velicine oko 2 cm. 17.06.2008 poslednje presvlacenje. Sad ima raspon oko 14-15 cm.

    sve u svemu nista pametno

  2. #2
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    Hehehe, cestitam
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    E pa ljudi od juce posedujem jos jednog polno zrelog muzjaka.
    Definitivno je kimo totalno u pravu kad mi je rekao da sam "magnet za muzjake".
    Kakav sam ja baksuz. Od prvih pet T koje sam kupio zasad 4 muzjaka. Sad jos samo boehmei da mi kaze da je muzjak i odo da se koknem.
    Kako je krenulo za godinu dana necu imati tarantule.
    Dakle:
    Grammostola Aureostriata kupljena 25.04.2007 velicine oko 2.5cm. 21.07.2008 poslednje presvlacenje. Sad ima raspon oko 15-16cm.
    sve u svemu nista pametno

  4. #4
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    pa i muzjaci su potrebni. Sta te briga, zaradis pola malih .

    A tog boehmei ako je muzjak daj odmah, imam tek presvucenu spremnu zenku
    Potpis u pripremi!

  5. #5
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    imam i ja zrelu zenku boehmi, sad samo da nadjemo muzjaka
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  6. #6
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    ^ pa evo nam ga kod Zokisa
    Potpis u pripremi!

  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    Eh sad svi bi boehmei.....
    Sta cu sa ovom ekipom gore?
    Ajde...Cyano ce biti uposljen kod kima a sta sa ostatkom? Ima li neko zenke raspolozene za sex?
    sve u svemu nista pametno

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    Citat Prvobitno napisao Geni
    ^ pa evo nam ga kod Zokisa
    sve u svemu nista pametno

  9. #9
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    Citat Prvobitno napisao zokis
    Eh sad svi bi boehmei.....
    Sta cu sa ovom ekipom gore?
    Ajde...Cyano ce biti uposljen kod kima a sta sa ostatkom? Ima li neko zenke raspolozene za sex?
    Pa imam i ja cyano zenku (imam i muzjaka doduse) pa ako neki od muzjaka prezivi mozemo da probamo opet

    Imam i zenku vagansa al mislim da ima 2 presvlacenja do odrasle. Mozda je taj tvoj i doceka.
    Potpis u pripremi!

  10. #10
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    Ne brini ništa te sve ženke ću ja da pregledam, jer je Goran šlb sa tim veličinama...garantujem da mu je ta ženka polno zrela, ako nije videćemo da nešto sredimo...a za aureostriatu, imam i ja ženku, ali nije još zrela...jedno-dva presvlačenja...

    P.s. @ Zokis: Čujemo se ti i ja i vidimo da završimo te terarijume, 10 komada čeka, a i kilo stakla pa ćemo se dogovoriti.

  11. #11

    Uobičajeno Odg: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    gustav ima zrelu aureostirjatu zenku,kontaktiraj njega ,ja imam boehmia zrelog cyano ..tu i tamo mislim da nije spremna... sta jso imas?

  12. #12
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: Mužjaci Split iz: Novi Sad - prestonica greha :) (parenje G. rosea)

    Citat Prvobitno napisao zarko
    gustav ima zrelu aureostirjatu zenku,kontaktiraj njega ,ja imam boehmia zrelog cyano ..tu i tamo mislim da nije spremna... sta jso imas?
    Nemoj Zare "sta jos imam". Hocu i ja neku zenku.

    Najbolje bi bilo da stavim oglas. Biram muzjake i pretvaram ih u polno zrele u najkracem mogucem roku.
    sve u svemu nista pametno

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •