Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 60 od 108

Tema: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

  1. #41
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Hehehe, Cestitam . Jos jeno uspesno parenje...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  2. #42
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Citat Prvobitno napisao Bifrost
    Hehehe, Cestitam . Jos jeno uspesno parenje...
    Kao da ih je bilo puno dosad :P

    koačno i drugo parenje, tj. drugi bebci. Videćmo ako uspem da slikam sutra neke sličice, da vidite kako to izgleda...stvarno fascinantno.

    Ako bude sve kako treba, očekujem još nekoliko parenja uskoro.

  3. #43
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    ooo lepo lepo .. koliko ima malaca od prilike?? i ajde slikaj pa da vidimo ...

  4. #44
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    koliko otprilike dodje na svet malih t.

  5. #45
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Ne znam tačno,ali cenim da ih ima stotinak unutra, videćemo ovih dana.

  6. #46
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Kimo ajde radi i na drugim parenjima posto ja nikako da svratim. Uposljavaj onog mog cyano. Mozes ti to.
    sve u svemu nista pametno

  7. #47
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Od ove RCF G.rosea-e neam nipšta jer se sinoć presvukla...jako brzo je to uradila, jer je pred parenja samo mesec dana presvučena, a to je moguće uradila jer joj je falila jedna noga, koju je sada skoro skroz regenerisala...

    Što se tiče ostalih parenja, probali smo C.elegans, biće još pokušaja jer imam 2 para, a ona druga cyaneo ženka je u terarijumu sa vlažnim tresetom par dana već, tako da ćemo i to probati za nekih 7 dana...imam odraslu P.irmina ženku sveže presvučenu i A.versicolor mužjaka tako da će nešto biti uskoro

  8. #48
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Samo da javim da su se H.incei presvukli juče i sada špartaju po tunelu, imaju bogme sigurno 1.2-1.5cm što je veliko za tako malu patuljastu vrstu. Ne znam koliko ih ima, ali videćemo za vikend možda

  9. #49
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    ti nesto da vidis ajd zovi u pomoc da ti napravimo popis T znamo da brojimo do sto

  10. #50
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    361

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Ne trebas ni do 100 da brojis, njemu prijavis da ima 50, a ostalo upakujes i doneses meni

  11. #51
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Danas sam im ubacio 2 odrasla mužjaka lateralisa i mama je u roku od 5-10 minuta odnela u tunel oba na gozbu Stvarno zadivljujuće i fascinantno, samo što nisam imao aparat da slikam to...biće nekih slikica svakako.

  12. #52
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    aaaaaaa ti si ko svi nasi politicari samo obecavas

  13. #53
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Evo malo nekih zanimljivijih slika

    Da vidite kako to izgleda, stvarno je fascinantno. Ženka čim oseti vibracije se pojavi i čeka plen, uhvati ga ubije u momentu i unese u kanal da bi mladi jeli. Pre 2 dana sam ubacio 5 odraslih mužjaka lateralisa zaredom i sve su pojeli, zato su im toliki abdomeni


  14. #54
    Ljubitelj egzotičnih životinja Koby_88'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Kraljevo
    Postova
    235

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Extra su malci bas su krupni svaka cast A kolika je velicina odraslog pauka ? pozz

  15. #55
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Ig0r'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    537

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Znači preterano... Ovo sam video sopstvenim očima, uglavnom jer sam bio prisutan kad je gazda Moma organizovao gozbu u tunelu. Fantastičan prizor kad majka oseti vibracije, prvo se pojave noge na izlazu iz tunela oko kojih se mota nekoliko malaca... Zatim se ona baca na plen kao da je sama uopšte ne obraćajući pažnju na svoje mladunce, uvlači ga unutra gde je prate i mladunci... i... tako pet puta...
    Možda nekom ova vrsta može biti nezanimljiva zbog svoje veličine ali provalite ovo: http://www.arachnofreaks.com/forum/f...325&PN=0&TPN=1
    I'm da Supavizza,
    Can I get a Taxi numba?

  16. #56
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    361

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Sta je to kimo zaposlio nekoga ili mi se samo cini. Bio si kod njega i kad sam ja bio, sad i kad je hranio incei... Jer te to on zaposlio da mu cuvas tarantule?? Malo se salim jer sam ljubomoran, jer imas vise sansi da vidis sve one lepotane. Kada sam poceo da se bavim teraristikom (pre dva-tri meseca, zamisli koliko je to dugo ) nisam ni pomislio da ce mi se bilo koja tarantula svideti, a sada...

    Citat Prvobitno napisao Grof
    Možda nekom ova vrsta može biti nezanimljiva zbog svoje veličine
    Ne znam kako je to moguce, ali svako ima svoje ukuse (i neukuse ).

  17. #57
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Ig0r'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    537

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Citat Prvobitno napisao Nemanja
    Sta je to kimo zaposlio nekoga ili mi se samo cini. Bio si kod njega i kad sam ja bio, sad i kad je hranio incei... Jer te to on zaposlio da mu cuvas tarantule??
    Nisi ni svestan koliko si ovde u pravu . I to se ne odnosi samo na mene, ali to naravno nikom ne predstavlja problem što iz ljubavi prema hobiju što iz dobre volje da se pomogne drugaru...
    I'm da Supavizza,
    Can I get a Taxi numba?

  18. #58
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Ma uvek nas ima kada su takvi poslovi u pitanju Uskoro sam u 3 x većem prostoru, pa ću i par redova sedišta da ubacim

    Ovo je stvarno fascinantno, a nadam se da će tu biti i drugačijih prizora, takođe retkih za ove prostore.

    Od ovih smo odvojili nekih 9 komada, kojima su abdomeni jako mali, jer su odvojeni pre tih 5 lateralisa, da ne poveruješ koliko su ovi deblji i veće deluju

  19. #59
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    361

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Mogu li dobiti dozivotnu pretplatu za sediste u prvom redu?? Malo ste me zbrzili kada sam bio, malo zbog toga sto nisam ocekivao da ce vas biti vise, malo zbog toga sto sam kasnio, pa nisam stigao sve da ispreturam i vidim. Sledeci put ce biti bolje, samo steta sto nisam video te zderonje.
    Cisto da vam kazem da su se i mojoj sestri svidele tarantule, iako mi je pre nego sto smo krenuli rekla "JESI LI TI LUUD?".

  20. #60
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Samo da javim da imam još jedan kokončić Ni manje ni više nego od C.cyaneopubenscensa Mislim da je nekih 6-7cm u prečniku, tako da ako bude malih biće ih dosta Znači kokon je napravljen posle 2 meseca ravno.

    Čim uhvatim vremena ću napisati detaljne tekstove svih ovih parenja na mom sajtu. Naravno propraćeno slikama.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •