Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 101 do 108 od 108

Tema: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

  1. #101
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Pa moguće je po principu zdravog razuma, ali imam jedan članak od čoveka koji ih je razmnožio i pre i posle parenja je držao jako visoku vlažnost, čak se i kondenzacija pojavljivala redovno, tako da sam to odpisao...moguće je da je bilo nekoliko loših jaja i da su se ostala ubuđala usled vlage ili nečeg drugog.


  2. #102
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Ja bas hteo da kazem da nije do velike vlaznosti... Bez obzira sta rekao taj covek u clanku znamo gde ta tarantula zivi, a to je pustinja i kisa retko padne, a one se u prirodi razmnozavaju i bez kise... Pa je realnije da je suvo...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  3. #103
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Ajd kad već pričate o tom članku, a nije neka tajna pa je red da se i ostali upoznaju (mislim ko nije pročitao)
    http://tarantulas.tropica.ru/files/Bagaturov%20M(2007)Hobby%20Jewellery_BTS%20Journal %2022_2.pdf
    Ovo je po meni najkompletniji caresheet za pubescensa.
    There's no place like 127.0.0.1

  4. #104
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Eo sad procitah, ne pise da je drzao tako vlazno posle parenja... I odvojio je kokon od zenke... Ja i dalje ne verujem toliku kompleksnost nihovog parenja kao sto pise u clanku... Ali verujem da je komplikovano da se odrzi kokon...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  5. #105
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    I ja sam ljudi u bedaku. Nadam se boljim ishodima u nastavku.
    sve u svemu nista pametno

  6. #106
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Citat Prvobitno napisao Bifrost
    Eo sad procitah, ne pise da je drzao tako vlazno posle parenja...
    Piše piše da je održavao vlažnost samo ne piše koliko dugo...

    After several days I re-housed the female back to her previous box with a wide piece of “Amurean barhat” (Phellodendron amurense) bark and a shallow water dish, maintaining the humidity at a high level.
    There's no place like 127.0.0.1

  7. #107
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    Ma imam ja privatne poruke od tog lika i lepo mi je napisao da je bilo toliko vlažno da se kondenzovalo na ivicama...

    Mislim da će sledeći kokon da bude na suvljem da vidimo šta će biti, jer pri kraju članka piše da je neki lik spario 2 puta ženke i dobio male na skroz suvom...videćemo, niko nije siguran kako tačno ide i da li ta vlažnost njih podstiče na parenje.

  8. #108
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Pune ruke posla...(nekoliko parenja kod nas u NS exotcsu) :)

    e steta za kokon,bas mi je zao
    bice bolje sledeći put...
    Jedan je El Djapo

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •