Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 23 od 23

Tema: Apel adminima

  1. #21
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: Apel adminima

    Citat Prvobitno napisao aqua-zoo
    I. Umesto ovolike energije utrošene uludo mogli smo sastaviti peticiju za legalizaciju životinja koje se nalaze na CITES listi i time napraviti korak ka evropi bez politike ( komentari na ovaj predlog ako može u novoj temi ). Toliko od matorog hella
    oglasio se glas razuma
    pravite novu temu

  2. #22
    Administrator miljance'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Belgrade
    Postova
    257

    Uobičajeno Odg: Apel adminima

    Ogranicenje je vraceno na 3/30. Ispod toga se nece ici.

  3. #23
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Ig0r'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    537

    Uobičajeno Odg: Apel adminima

    Možda je malo kasno da se i ja izjasnim, ali mislim da je red budući da sam koliko toliko redovan na forumu(do sad nisam imao tehničkih mogućnosti da budem tu svaki dan ali i to se promenilo).
    Biću kratak kako ne bih rasplamsavao neku dodatnu raspravu kad već izgleda da je sve rešeno...
    Pokrenuto je nekoliko pitanja u ovoj temi. Kao prvo, smatram da je odluka o smanjenju preglupih postova na forumu jako dobra. Kako će se to izvest to je na moderatorima i administratorima, pa se u to ne bih mešao jer i dosad su svoj posao radili odlično. Kažem "preglupi postovi" jer ne znam da li ikoga interesuje da čita privatnu prepisku nekih članova tipa "aj vidimo se sutra", "super", " " i slično... To posle nekog vremena apsolutno gubi smisao i treba da se briše pa makar autor takvog smeća bio i ja lično.
    Takođe ne razumem zašto se neki članovi ljute. Ima dosta postova koji nisu vezani za temu i tema koje se ponavljaju ali bože moj to je valjda normalno u određenoj meri. Ako se u tome pretera postade forum kao onaj bodibilderski - sprdnja. Prema tome dizanje revolucije na forumu je bespotrebno i bilo kakav bojkot ozbiljnih članova samo će još više degradirati forum koji po meni izgleda sve bolje i bolje bez obzira šta neki tamo akvaristi misle...
    Ima tu još dosta toga ali mislim da je ovo jedino bitno. Da li neko posećuje forum da bi nešto naučio ili da bi nekog naučio, ili da gomila broj postova i ovih zvezdica ko da su to neki činovi lična je stvar, ali funkcija foruma je jasna i jedino ona ne sme biti zanemarena...
    Pozdrav svima
    I'm da Supavizza,
    Can I get a Taxi numba?

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •