Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 60 od 70

Tema: Grejmi je polomila zadnju nogu.

  1. #41
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Čekaj, možda i nije. Ljudi su mislili da je polno zreo mužjak jer ima dugačke noge i deluje tako malo nezgrapno. A to bi blio očigledno da ima one 'bokserske rukavice' i kukice na prednjim nogama. A ne vidi se da li to ima.
    Potpis u pripremi!

  2. #42
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Ne vidi se sa slike ako ima kukice na prednim nogama (vrhovima tibie blizu zgloba koji tibiu povezuje sa metatarsusom ) i zadnji segmen palpi drukciji od zadnjih segmenata nogu...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  3. #43
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alekre'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    131

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Ljudi, kupio sam sve dzakcice koje su imali.


    Jel treba jos?

    BTW, trampim moj ter. za nizi. Nisam znao pa sam ga napravio za arborealnu
    Recite jeste li nekad videli vašljivog čoveka koji ide ulicom i viče: vašljiv sam!

  4. #44
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Zašto da ga trampiš. Samo je pitanje vremena kad ćeš nabaviti i neku arborealnu.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  5. #45
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Alekre sta si ustanovio za pol?
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  6. #46
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alekre'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    131

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    @Miroslav
    A-a Mnogo volim G. Aureostriatu i nju cu da cuvam dok nas smrt ne rastavi :exclamation:

    @Bifrost
    Nista batice, gledao sam i djavola, nemam pojma, nikakve kukice nisam video.
    Recite jeste li nekad videli vašljivog čoveka koji ide ulicom i viče: vašljiv sam!

  7. #47
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    pogledaj da li su pedipalpe zadebljane
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  8. #48
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alekre'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    131

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Ja cu bre lepo to da slikam (da mi se drmne ruka) pa vi to lepo ocenite. Ipak ste pro.
    Recite jeste li nekad videli vašljivog čoveka koji ide ulicom i viče: vašljiv sam!

  9. #49
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alekre'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    131

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Ima kukice, provalio sam ih jutros
    Dakle, nije vise zensko, sada je musko. Kada sam je dobio mislio sam da je zensko tj. tako mi je receno.
    Jedino me jos zanima, cim ima kukice, koliko je star otprilike?
    Recite jeste li nekad videli vašljivog čoveka koji ide ulicom i viče: vašljiv sam!

  10. #50
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Kad ti se zadnji put presvukla/o? Daj daj bre da vidimo sliku da potvrdimo nije moguce da ih odmah nisi video... da li su palpe razlicite od nogu osim sto fali jedan segmet... Mislim da li su vrhovi loptasti... ili standardni kao kod noga..
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  11. #51
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    A joj...neko te je debelo zeznuo pri kupovini...ako je mužjak, ima još ne više od 6 meseci života, a jeste sigurno, čim si mi rekao da ne jede duže vreme, a i slomio je nogu jer se puno pentrao jer je skroz odrasli mužjak i traži bespomoćno ženku...

  12. #52

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    nije ga niko zeznuo i muzijaci su super i vrede.
    jedino ako je si ga kupio ko zenku i platio vise to je onda stvar dogovora izmedju prodavca i kupca.
    ali i to se desava da ne moze lako pol da se odredi
    u glavnom posalji ga gustavu ima spremnu zenku za parenje !!1 i vec je pario tako da ima iskustva

  13. #53
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Pa i nije neki (cenzurisano) uvaliti muzijaka... To se lako da pogresiti ako se ne gleda pod mikroskop...

    Ovo je Alekreova jedina T. i dosta je star sudeci po izgledu ne verujem da bi se odvoijo od njega, a ne verujem ni da bi imao nekog uspeha kod zenke... Mada je po meni humanije probati parenje pa makar ga i pojela... Gledo sam Goranovog muzijaka kako umire i nimalo prijatan osecaj cak mi je bilo krivo sto i posle tog drugog (postultimat) presvlacenja nisam probavo kod zenke dok ga ne pojede... bilo bi mi lakse to da gledam... izvini Gorane
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  14. #54
    Ljubitelj egzotičnih životinja huana'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    imagination land
    Postova
    330

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    ne verujem da te je gava prevario..verovatno nije znao kog je pola ili je i njemu neko rekao da je zenka..ja sam od gave kupila chetiri pauka i jednog dobila i za neke mi je rekao pol za neke nije..za one koje je rekao i bile su tog pola...stvarno mislim da nije imao mnameru da te slaze za pol ili shta vec...

  15. #55
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Pa jeste krivica prodavca ukoliko ga je prodao kao ženku, kako nije!?! Ako ti tvdiš da je ženka i ceniš je više od mužjaka i kupac to plati, a dobije mužjaka, to je greška prodavca...

    Inače kako je njemu noga sada?

    P.s. Šta je bilo sa Gustavovom aureostriatom? Ona je bila sparena još pre mnogo meseci?

  16. #56
    Ljubitelj egzotičnih životinja zokis'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    359

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Citat Prvobitno napisao zarko
    u glavnom posalji ga gustavu ima spremnu zenku za parenje !!1 i vec je pario tako da ima iskustva
    Pa imam i ja muzjaka kog treba iskoristiti. Ako si u kontaktu sa njim pitaj ga da li mu treba za parenje.
    sve u svemu nista pametno

  17. #57
    Ljubitelj egzotičnih životinja Alekre'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    131

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Evo ovako:
    Veoma nezno sam je uzeo u ruku (zbog noge) i vrhovima pipnuo kukicu. Pipnuo sam je, dakle postoji

    Od Gave sam je dobio 20. Avgusta, prvi molt kod mene 7. Decembara, 2007, posle toga je jos bio jedan, njega nisam zabelezio, ali mislim negde April - Maj, posle toga je sigurno dobio kuke i to je to sto se presvlacenja tice od kada je kod mene. Sledeci put cu morati da pravim malu evidenciju o tome.

    Noga je okej, hvala Bogu (naucio sam #####u lekciju )

    Sada imam dilemu i treba mi vasa pomoc cisto da rasudim sta cu i kako cu:
    Dakle nece vise biti molta (cim ima kukice) to sam ukapirao, trebalo bi da se pari i to sam ukapirao. Problem je psihicke prirode, tog pauka mnogo - mnogo volim . Da ga vidim kako ga jede zenka, pa ne znam, zaplakao bih momentalno Ne bih ga dao na parenje. Mada, ako je nehumano to sto radim, ja cu ga dati, jer sam ga pazio koliko sam znao i mogao ovih godinu dana i neka tako bude i zadnjih dana. Da mu udovoljim i to da se ne bi mucio
    Recite jeste li nekad videli vašljivog čoveka koji ide ulicom i viče: vašljiv sam!

  18. #58
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Gledaj to sa strane toga šta je priroda namenila. Njemu je jedina svrh postojanja sada da oplodi neku ženku. Ništa drugo ga ni ne interesuje. Zato i toliko šeta po terarijumu, jer pokušava da izađe. A i priroda je tako odredila, da spari jednu ili više ako je baš talenovan i da završi svoj životni put. Jadni su kada se približe kraju. Raspadaju se polako.
    Potpis u pripremi!

  19. #59
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Ako ga stvarno volis nabavi mu ono sto trazi - zenku. Mislim da ne bi bilo lose da mu nadjes da kupis zenku... Pa probas da ih paris na taj nacin ces imati bar jednog odraslog pauka kad njega vise ne bude i neces morati da se odvajas od njega dok vas smrt ne rastavi ...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  20. #60
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Grejmi je polomila zadnju nogu.

    Citat Prvobitno napisao Alekre
    ...
    Dakle nece vise biti molta (cim ima kukice) to sam ukapirao
    ....
    Da ga vidim kako ga jede zenka, pa ne znam, zaplakao bih momentalno...
    Ne mora da znači da neće biti više presvlačenja, postoji jako mala šansa da bude takozvanog post-ultimate molta, šanse su jaaako male, samo sam hteo da skrenem pažnju da sazrevanje ne podrazumeva kraj presvlačenja.

    S' obzirom da je aureostriata u pitanju čisto sumnjam da bi parenje bilo fatalno za mužijaka, bolje mu pruži šansu da odradi svoju ulogu, u slučaju uspešnog parenja imaćeš gomilu novih malih tarantula
    There's no place like 127.0.0.1

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •