Prikaz rezultata 1 do 14 od 14

Tema: "Antworks"

  1. #1
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno "Antworks"


  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    722

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    E ovo je dobro ako se izvadi taj gel i ubaci recimo zemlja ili drvo zavisno od vrste rmava i doda amtica.

    U taj gel nikako ne treba stavljati maticu!
    Живјели: Петар || Петровић Нјегош, Никола Тесла, Јован Дучић, Достојевски, Толстој, Кафка, Гете и Бизмарк

  3. #3
    Fanatik Proka'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.238
    Oglasa
    1

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    ma shto se mene tice cista glupost.. nego mi je smeshna cena !
    i Dahaka pogledaj samo velicnu ... za te pare moze da se napravi ...

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    722

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    Tu si u pravi.

    Cak i bolje da bude.
    Живјели: Петар || Петровић Нјегош, Никола Тесла, Јован Дучић, Достојевски, Толстој, Кафка, Гете и Бизмарк

  5. #5

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    i sta ovo stvarno ne steti mravima nista.

  6. #6
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    722

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    Steti.

    Matica se niposto ne stavlja unutra.
    Живјели: Петар || Петровић Нјегош, Никола Тесла, Јован Дучић, Достојевски, Толстој, Кафка, Гете и Бизмарк

  7. #7

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    ja kupio to sranje...medjutim mravi nece da kopaju...Pa me interesuje da nema to nekakve veze sa njihovim bioloskim satom,mozda zimi ne kopaju...ako neko zna neka kaze

  8. #8
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    Ja mislim da nece da kopaju bez kraljice ovi domaci zato se za to uzimaju oni harvesting anst...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  9. #9

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    Ant farm www.kidstuff.com.au/images/4365-Antfarm.jpg je mnogo bolja stvar. Meni kupila devojka prilikom posete Kew Gardens-u u Londonu... nema lepše prilike, niti gotivnije stvari koju nekom možeš dati... samo što je moj malo updateovan i nešto malo veći od ovog na slici.

    poenta je da se bez imalo muke i prevelikih mravljh žrtava upoznate sa magijom mrava. Ne treba kraljica, samo recimo 20-30 mrava se nahvata (ume da bude teško, pogotovo ako živite u centralnom Londonu). oni uvate pa kopaju, i životare tako, super im je. Ima cevčica providna gumena koja se nakači na priključak koji se vidi sa strane, i ona vodi do posudice plastične providne, koja može da se otvori i služi kao lupa/hranilica/hvataljka.

    sve u svemu, savršeno za početak. I mravi žive i do 6 meseci. toplo preporučujem svakome koga imalo interesuju farme mrava.

  10. #10
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    www.kidstuff.com.au/images/4365-Antfarm.jpg - direktan link

    iskreno meni se bas i ne svidja, ako budem pravio formikarijum onda ce to da bude nekih vecih dimenzija i ceo bi bio od stakla! - moje misljenje
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  11. #11
    Član 007'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Karaburma
    Postova
    97

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    Meni je to cista glupost.
    I love exotics animals

  12. #12

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    pa dobro, vi ste većinom svi iskusni, gajite pitone, tarantule i čuda. Ja pričam o nekom ko nikada nije imao pravog dodira sa time. O deci od 4-12 godina... greota je uništiti celo leglo, dok se uči. 20-30 mrava je dovoljno da se uspostave svi njihovi socijalni odnosi i uči o tome kako funkcionišu, a za jedan zdrav mravinjak, ne znači ništa.

    U tom smislu samo.... eto.

  13. #13
    Član
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Rovinj
    Postova
    51

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    i ja mislim kao ToPa 12.02. jer brižni mravi krepaju a je i bolje za njih da ima i kraljice jer onda ti ne krepaju nikada(krepaju al ti ne skontaš jer ih ima sve više pa ih premjestiš u veći terariji)

  14. #14
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Dahaka'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Svigdje pomalo.
    Postova
    722

    Uobičajeno Odg: "Antworks"

    Citat Prvobitno napisao ldeusl Pogledaj post
    ja kupio to sranje...medjutim mravi nece da kopaju...Pa me interesuje da nema to nekakve veze sa njihovim bioloskim satom,mozda zimi ne kopaju...ako neko zna neka kaze
    Pa kolonija ako nema maticu, nema ni aktivnsoti, nema nista.
    Живјели: Петар || Петровић Нјегош, Никола Тесла, Јован Дучић, Достојевски, Толстој, Кафка, Гете и Бизмарк

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •