Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: kavezi...

  1. #1

    Uobičajeno kavezi...

    kako doci do jeftinijih kaveza nego sto su inace u pet shop-ovima? za zivotinjice se mozemo snaci preko odgajivaca ili ako ih je neko razmnozavao, cesto su i duplo jeftinije... ali da li postoji neko kod nas ko pravi kaveze, pa da i njih uzimamo iz prve ruke?

  2. #2
    Član aqua-zoo'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Apatin
    Postova
    47

    Uobičajeno Odg: kavezi...

    Kavez je širok pojam, približnije je da se kaže za koje životinje, veličina itd
    možda se nešto i nađe
    More je sigurno napravila žena.Preslano je!

  3. #3

    Uobičajeno Odg: kavezi...

    pa u principu za koju god... ako hoces konkretnije za feretku.. manji kavez za hrcka se moze naci i za 600 dinara, sto nije strasno, ali sam sa drugom u pet centru kavez za feretku, cinimi se dovoljno veliki i interesantan za nju platili 9500! sto jeste mnogo...

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja JecaDJ'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zemun
    Postova
    189

    Uobičajeno Odgovor

    Auuu,sta vam bi da date tolike pare!Hajde,nisam sigurna koliko je sad,ali kavez koji sam ja uzela prosle godine 60x60,visina 85,nisam sigurna,ali mislim da je bio oko 40-50€.Pa to je vissse nego duplo jeftinije!Jedino da ti posaljem broj gde bi mogao da pitas za tacnu cenu!

  5. #5

    Uobičajeno Odg: kavezi...

    znam da je mnogo, ali ostali su se cinili premali.. ovaj je otpeilike 80x50x90.. sa sve policama, tunelom , lezaljkom da joj ne bude dosadno kad je u njemu...

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja JecaDJ'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zemun
    Postova
    189

    Uobičajeno Odg: kavezi...

    |Ok ovo jese klot kavez,ali mislim da sve to ne vredi 50e.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •