Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 46 od 46

Tema: Gušter kao hrana - Split iz: Psalmopoeus cambridgei - život jednog legla

  1. #41

    Uobičajeno Odg: Gušter kao hrana - Split iz: Psalmopoeus cambridgei - život jednog legla

    Zaboravih da kažem da sam čitao neke postove o domaćim zmijama, i bio sam iznenađen kako je to lepo odrađeno, svaka čast Kizi i ostalima, iskreno ja nemam toliko znanja. Mogao bih da prepisujem iz raznih izvora, ali jednostavno nemam vremena trenutno, pošto pišem diplomski. A i vi ste to lepo odradili kod zmija.
    Ja sam skroman čovek i koliko god da znam mislim da je to malo. Tek treba u narednom periodu da se posvetim držanju zmija i to domaćih, evo baš juče sam nabavio malog eskulapovog smuka, baš trenutno davi jednog guštera, a pre dva sata je već pojeo jednog. Možete me ponovo osuđivati što držim domaće zmije, ali više mi ne smeta, već sam oguglao na vaše uvrede. Ja nisam lično ubio ni jednu zmiju, i one koje sam držao sam pustio nazad u prirodu, jednoj sam čak davao veštačko disanje jer je bila 90% mrtva, ali je oživela i pustio sam je nazad. Mnogi od vas imaju više iskustva od mene, priznajem.
    Jednostavno, kada se upoznamo, kada budem imao više vremena, razmenićemo iskustva i rešiti sve razmirice, evo sledeće godine ko bude dolazio u Novi Sad preko leta može doći do mene da se upoznamo, prošetamo prirodom, Fruškom gorom, pa ćemo se bolje upoznati. Nema razloga za svađu zbog nekih guštera. Svi mi volimo životinje. Čak verujem i više od ljudi.

  2. #42
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Gušter kao hrana - Split iz: Psalmopoeus cambridgei - život jednog legla

    Cekaj malo, moje vredjanje je bilo u formi zezanja, da ne mislis da sam bio ozbiljan kad sam rekao da bih nahranio zmije vama? to je bilo zezanje,
    to je bar ocigledno. Ti si od prvog posta vredjao ljude ozbiljno. Pricao si da pricamo gluposti da ovde ima puno budala i slicno. Posle toga si slicne
    stvari nastavio da radis. Da li si se izvinio svaki put kad si nekog uvredio? Da li si se nekad nekom na ovom forumu izvinio? Ja se nesto ne secam.
    E, zato ti "nije oprosteno". I jos si rekao da ja tebe ne poznajem i da te napadam bez razloga. A zar nisi bas ti to na ovom forumu radio, i radis
    i dalje. Pregledaj jos jednom sta si pisao do sada, ono sto ti nije obrisano.
    I da ne duzim vise, nisam ni ja za svadju, nema potrebe za tim. Zato je najbolje da svi spustimo loptu.

  3. #43

    Uobičajeno Odg: Gušter kao hrana - Split iz: Psalmopoeus cambridgei - život jednog legla

    Čoveče ti baš nećeš da se smiriš. Ne tražim ja oproštaj od tebe. I ne možeš da se sećaš dobro pošto su brisali postove ili ih nisi pročitao, ja se dobro sećam da jesam. A što se tiče mojih ranijih konstatacija ja i dalje stojim iza njih.

    Žao mi je, ali više nemam vremena da se prepirem s određenim ljudima. Bolje da se sam povučem, pametniji popušta, ... ostaje. Ovo je moj poslednji post.
    Pozdrav svima.

  4. #44
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Gušter kao hrana - Split iz: Psalmopoeus cambridgei - život jednog legla

    nebi se štel mešat,al dečki nemojte se svađat bezveze,to su obične gluposti....zakopajte tu sjekiru....

  5. #45
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Gušter kao hrana - Split iz: Psalmopoeus cambridgei - život jednog legla

    Ja sam trazio da se spuste lopte, a ne svadju. Pitao si me zasto se meni oprosti kad nekog uvredim, a tebi ne, ja sam ti odgovorio, a onda si se
    naljutio sto sam ti odgovorio. Mislim da ce takav histerichni stav retko kome ovde nedostajati. A jos kazes da stojis iza svojih ranijih konstatacija, sto
    bi verovatno znacilo da i dalje mislis da smo budale koje pisu gluposti. Onda pozdrav i tebi "pametniji covece", nemam ja sta vise sa tobom da pricam.

  6. #46
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: Gušter kao hrana - Split iz: Psalmopoeus cambridgei - život jednog legla

    OK, ovo je prevršilo svaku meru. Vidim da ovde neće biti smirivanja strasti pa se ovo zaključava.

    miksajlons, svaku temu koju si započeo si završio tako što si direktno vređao ljude. Gore sam izvukao par primera. I dalje milsiš da te ljudi napadaju zbog stavova a ne zato što im u lice kažeš da su budale? OK. Pošto nikakav komentar neće uticati na to da shvatiš da nije problem tvoj stav već ton i vređanje, onda je možda i najbolje da ovo bude tvoj poslednji post na ovom forumu.
    Potpis u pripremi!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •