Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 54

Tema: Presvlačenje T.

  1. #1
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno

    haha evo upravo mi se presvlači B.smithi....prvi put od kad imam T.vidim kako se okreče na leđa i počinje sa presvlačenjem hehe baš sam sretan...kasnije kad završi stavljam slike....

    da se ne otvara stalno nova tema presvlačenje...možete ovdje stavljati sve i svašta ako hočete...

    Marko bio si u pravu,regenerirale su mu se one dvije nogice šta su mu bile stradale...nekako su blede i malo tanje nego ove druge.al mislim da če se i to popravit s vremenom

    tj.skroz su bele hehe a ove druge ljepe crne sa crvenim...

  2. #2
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    Citat Prvobitno napisao toncek Pogledaj post
    prvi put od kad imam T.vidim kako se okreče na leđa
    e to ja cekam da vidim.......samo kako se okrene.........bas me zanima.......

    moja treba da se presvuce skoro.....proslo je 15 dana od kako ne jede i stvarno je crna
    Poslednji izmenio marko; 13.05.09. u 12:54. Razlog: Ispravljen tag za citat

  3. #3
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    a nemam ja snimak kako se okrenula jer se to dogodilo u trenutku,nekako cudno.ona je plela mrežu i samo je stala i ja gledam u nju i najednom ona jednu stranu podbaci pod sebe i samo se okrene i onda je tako mirovla dosta dugo i onda se počela izvlačit...čudno mi je zašto te nogice sada ne potamne nego su još uvjek bele....a prošlo je več par sati...

  4. #4
    Ljubitelj egzotičnih životinja Borko'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Stara Pazova
    Postova
    273

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    biće iste sa sledećim presvlačenjem...

  5. #5
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    evo i slika...

    evo tu se tek preokrenula na leđa...


















    evo to je cijelo presvlačenje...dobro se vide alien nogice hehe ma več sa sljedečim presvlačenjem se neče više ništa razlikovati...
    Poslednji izmenio marko; 13.05.09. u 12:55. Razlog: Spojene uzastopne poruke

  6. #6
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    super je .................
    jedno pitanje- Kada tarantula napravi krevetac da li ona odma leze na njega (okrece se) i presvlaci se ili isplete krevetac pa onda malo posle kad joj se cevne legne i pocne da se presvlaci..........

  7. #7
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    uskoro slijedi presvlačenje cambridgeia,geniculate,ornate,rosee,seemanni...oni neče da jedu odbijaju hranu pa po tom zaključujem da je uskoro presvlačenje...

    ja sam svoju gledao kako radi krevetac i na njemu je bila jedno pola minute-minut i okrenula se na leđa...nekako se nagle preokrene,baš me iznenadilo hehe...

    Zadnje presvlačenje bilo je 10.10.2008 i danas 17.12.2008
    Poslednji izmenio marko; 17.12.08. u 23:18.

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja x3m.Marco'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Cuprija...
    Postova
    329

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    i eto nogica belih

  9. #9
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    i tankih haha kako mi je čudno kad pogledam...koda je degenerik...al sretan sam jer sam lako mogao ostat bez nje...bit če da je borac

  10. #10
    Ljubitelj egzotičnih životinja Malacrass'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Orahovica [HR]
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    Krevetac je znak prsvlaćenja a i ujedino da pod njima bude mekano kako ne bi došlo do ozljeda. To svi znamo.
    Kad napravi krevetac može leć odma ili u kraćem vremenu. Kad se presvuće dosta vremena, govorim u satima a može i danima, noge i zubi budu bijeli, sa vremenom pigmentacija dođe na svoje i eto ti ljepe tarantule.

    Par dana tarantula tad odbija hranu i kad prođe koji dan ona je ko nova spreman za nove pobjde =)

  11. #11
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    evo nogice su potamnile,dobile su crnu i malo crvene boje,al ne u potpunosti i na očigled su znatno tanje i kržljavije od ostalih nogica...nadam se da če kroz sljedečih par presvlačenj bit sve kako treba...

  12. #12
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    Mislim da bi već kod sledećeg presvlačenja trebale da budu normalne. Već kod ovoga je dosta regenerisano, a ona je još mala, tako da očekuj već kod sledećeg presvlačenja bilateralno simetričnu T.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  13. #13
    Ljubitelj egzotičnih životinja Malacrass'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Orahovica [HR]
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    Pa ako bude proždrljiva i stalno gladna možda se potpuno obnove već sad, ako joj dopusti kova kože naravno.

  14. #14
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    a hoče al skroz malo.strpit ču se do sljedečeg presvlačenja pa čemo vidit

    evo još jedno presvlačenje jedne moje T. moja mala G.rosea se upravo okrenula na leđa...e sad ovako brine me jer je legla na čepič s vodom,naravno u čepiču je vata natopljena vodom i to sam jučer vlažio i bilo je poprilično navlaženo.pa me zanima da li če joj to šta smetati?
    Poslednji izmenio marko; 19.12.08. u 15:32. Razlog: Spojene uzastopne poruke

  15. #15
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    Zar misliš da bi se ona okrenula tu zarad presvlačenja da ne "misli" da su uslovi idealni? Ništa ne diraj.
    There's no place like 127.0.0.1

  16. #16
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    Citat Prvobitno napisao marko Pogledaj post
    Zar misliš da bi se ona okrenula tu zarad presvlačenja da ne "misli" da su uslovi idealni? Ništa ne diraj.
    pa špricao sam i treset,vidi se da je vlažan...misliš da nisu dobri uslovi u kojima je držim ili?

    oko tog čepiča je nap.mrežu...

  17. #17
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    Trenutno joj najviše odgovara vlažnost na tom mestu, pa se zato tu presvlači.

    Nakači slike presvlačenja.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  18. #18
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    evo završila je i okrenula se.sve je u redu prošlo...

  19. #19
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    Jutros sam zatekao moju ornatu presvučenu. Samo sam na vrhu gomile treseta i paučine zatekao mrežu. Baš me je prijatno iznenadila. Očekivao sa da će se presvući tek negde krajem meseca, ali eto... Zadnji obrok joj je bio u utorak, a juče je odbila cvrčka, pa sam predpostavio da do presvlačenja ima barem još nedelju dana.

    Nisam ništa slikao. Cela posuda/terarijum je obmotan mrežom, a neki delovi još umuljani i sa tresetom pa ju ne mogu nikako uslikati. Pokušaću za par dana da ju izvučem i uslikam pored košuljice.

    Ima li neko sliku spermateke kod ove vrste T ili sliku košuljice mužjaka?
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  20. #20
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Presvlačenje T.

    Kod njih su prilično očigledne razlike u spljašnjem izgledu ako su već i primerci. Znači ne moraju biti polno zreli već će da se prepozna mužijak tj. ženka. Koje je veličine sada? Možda već sada može po izgledu da se odredi.
    There's no place like 127.0.0.1

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •