Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Tema: Pinceta 30cm

  1. #1
    Član Petar'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    31

    Uobičajeno Pinceta 30cm

    Evo da vam javim da sam nasao u ponudi i uzeo pincetu od 30cm. Visokog su kvaliteta i mogu se naci u "Pet-Centru" u Beogradu. Cena im je oko 1100 din.
    Meni je vec itekako pomogla da mi ruka ne bude izbodena kod moje divlje tarantule.

  2. #2
    Član Petar'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    31

    Uobičajeno Odg: Pinceta 30cm

    Evo i slike same pincete da vidite o cemu se radi. Uzmite, necete se pokajati.



    JBL AquaTerra Tool P1 (30cm)

  3. #3
    Ljubitelj egzotičnih životinja Neca'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Novi Sad , Srbija
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Pinceta 30cm

    Pa ja mislim da je to preskupo ...
    U novom sadu na jednoj pijaci je neki cova koji prodaje medicinski pribor prodavao od 45 cm za hiljadu dinara , a od 55 za 1000 i nesto i cinilo mi se dosta skupo , ali sad kad sam video da u Pet-Centru ta od 30 cm kosta 1100 , stvarno sam se potresao ...

    Pozdrav ..

  4. #4
    Član Petar'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    31

    Uobičajeno Odg: Pinceta 30cm

    Citat Prvobitno napisao Neca Pogledaj post
    Pa ja mislim da je to preskupo ...
    U novom sadu na jednoj pijaci je neki cova koji prodaje medicinski pribor prodavao od 45 cm za hiljadu dinara , a od 55 za 1000 i nesto i cinilo mi se dosta skupo , ali sad kad sam video da u Pet-Centru ta od 30 cm kosta 1100 , stvarno sam se potresao ...

    Pozdrav ..
    Slazem se, ali ni na pamet mi nije palo da neki cova u Novom Sadu, na pijaci prodaje duge pincete za 1000 din.
    Takodje, sve koje sam pitao, nisu znali gde mogu da se nabave pincete duze od 15cm.
    Iz tog razloga sam uzeo ovu cim sam je video u prodavnici. Evo opet apel svima koji mogu da nabave dugacke pincete i prodaju ih ljudima sa foruma.

  5. #5

    Uobičajeno Odg: Pinceta 30cm

    Raspitala sam se kod nekih ovlašćenih dilera medicinske opreme... Imaju pincete u Bg od 18cm i 20 cm za 700 dinara. Dakle dodati 319 dinara za 10 cm dužu... U pet Centru, iako cena ove pincete stoji napisana 1150 dinara, kad očitaju barkod na kasi naplate 1019din. Gde li su pogrešili?

    I ostala je samo još jedna, pa kome treba...

  6. #6
    Moderator Stufy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    354

    Uobičajeno Odg: Pinceta 30cm

    Ja sam nalazio pincete pre 3 - 4 godine na auto pijaci subotom. Neki likovi su prodavali brdo medicinske opreme sa rashoda iz Rusije ako se dobro secam.

  7. #7
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Pinceta 30cm

    Ima ih i dalje. Na glavnom delu odmah do prolaza. Kod onih pljeskavičara. Ne znam cene ali ima svega. I verujem da su jače od većine ovih stvari po pet centrima.

    Te velike su skupe jer ne može da se napravi od lima kao male. Mora da bude čelik i to dobar. Da se ne savija.
    Potpis u pripremi!

  8. #8

    Uobičajeno Odg: Pinceta 30cm

    Da. Ove iz PCa su masivne i jake - čelik.

  9. #9
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Pinceta 30cm

    ja ima pincetu on tacno 30 cm, delili na sajmu u ns-u, neki lik uzeo 20ak i ja ga pitao za jednu i dao mi
    pinceta je drvena , ali bas je jaka tj nije neka supacka nago bas, bas dobra...

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •