Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 21 do 29 od 29

Tema: Cyaneopubescens - pitanje u vezii stanishta (njegovog ponashanja)

  1. #21
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Cyaneopubescens - pitanje u vezii stanishta (njegovog ponashanja)

    Citat Prvobitno napisao StefanovaPomajka Pogledaj post
    A rupice na poklopcu JA CYAN BRE? Simpatično!
    hehe pa kad vec bushim rupice, reko malo da se poigram (a opet da budu kratke reci haha, malo je bzvz sklop reci al ne mari to njemu

    Citat Prvobitno napisao Miroslav Pogledaj post
    Nisam video tu sliku. Malkice pročačkaj te rupice da izvadiš ostatke plastike iz njih. Ako nećeš da povećavaš njihov broj (s obzirom da si ispisao sa njima poklopac) onda bi ih mogao možda malkice povećati...
    procackao sam lepo svaku rupicu i isshmirglao videcu da poneku povecam...
    da, stavicu zemlje onoliko kolko ce biti dovoljno da drzi grancice, mada sam vec isplanirao da povezem grancice lepo kanapom (tankim) da se ne raspadne slucajno...

    nego sad stigoh kuci i evo sad je napokon sishao dole valjda se umorio od visenja

    mozda je off al evo adrese mog bloga pa mozete da vidite kako izgleda malisha fotke su super ispale
    http://sxone.blogspot.com
    nikako da napravim album ovde na forumu... uskoro

  2. #22
    Ljubitelj egzotičnih životinja x3m.Marco'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Cuprija...
    Postova
    329

    Uobičajeno Odg: Cyaneopubescens - pitanje u vezii stanishta (njegovog ponashanja)

    evo pogledaj kako je moj malisa ispleo... tunel, tu joj je i zaklon koji je sama napravila... preslvaci se uskoro, sada ima oko 4,3cm...
    ne moras da vezujes, slobodno stavi mali vise podloge ako je potrebno i to e to....


  3. #23
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: Cyaneopubescens - pitanje u vezii stanishta (njegovog ponashanja)

    @S-One : Ovako debela, reklo bi se da je ženka, ali videće se vremenom,

    Moram malo off. Smanji malo količinu jabuka kod lateralisa. Mogu ti se zapatiti grinje ili da se ubuđaju ti komadi. Bolje ti je da obacuješ i svaki dan po jedan (mada ni toliko ne treba) nego ova gomila. Obično stavljaš toliko , koliko mogu pojesti za dva-tri dana.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  4. #24
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Cyaneopubescens - pitanje u vezii stanishta (njegovog ponashanja)

    a uuu marko kolko je tvoja splela.moja je u manjoj posudici i isto je sve prekriveno paučinom.vjerojatno bi onda i moja više plela da ima više mesta ili?

  5. #25
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: Cyaneopubescens - pitanje u vezii stanishta (njegovog ponashanja)

    Pa ako ti je cela posuda u paučini, onda bi sigurno plela više da ima više prostora.
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja x3m.Marco'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Cuprija...
    Postova
    329

    Uobičajeno Odg: Cyaneopubescens - pitanje u vezii stanishta (njegovog ponashanja)

    Posuda u kojoj bleji je 14cm precnika... tako da vidi da li je tvoja manja... Mada nije ni bitno...Kada preraste prebacices je u vecu i to e to Ovo je isplela za 2noci...

  7. #27
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Cyaneopubescens - pitanje u vezii stanishta (njegovog ponashanja)

    da jako brzo pletu mrežu...moja posudica je 10cm od ruba do ruba okrugla je i u visinu je 5cm

  8. #28
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: Cyaneopubescens - pitanje u vezii stanishta (njegovog ponashanja)

    Citat Prvobitno napisao x3m.Marco Pogledaj post
    ...ne moras da vezujes, slobodno stavi mali vise podloge ako je potrebno i to e to....
    hm pa dosta su tanke grane oko mozda 1cm malo manje, mislio sam umesto vezivanja da ih prilepim super lepkom da sve savrsheno stoji u posudi za to vreme dok pripremim da pauk bleji u drugoj posudi... naravno ostavio bih neko vreme da izvetri miris lepka, eventualno ako neko ima iskustva sa lepkom dal sme ili ne sme ? da ne pojede btw odlicne su fotke ))

    Citat Prvobitno napisao Miroslav Pogledaj post
    Moram malo off. Smanji malo količinu jabuka kod lateralisa. Mogu ti se zapatiti grinje ili da se ubuđaju ti komadi. Bolje ti je da obacuješ i svaki dan po jedan (mada ni toliko ne treba) nego ova gomila. Obično stavljaš toliko , koliko mogu pojesti za dva-tri dana.
    da da znam
    na tim slikama sam im prvi put dao, pa sam josh i zurio iz kuce pa sam im natrpao...
    ostavio dan, i izvadio........ sad stavljam po dva-tri komada
    a vetrim im "redovno" kad se zamahli da se ne stvori budj i ostalo...
    jedino sad razmishljam da stavim ciniju na neku krpu da im bude toplije, poshto ne vidim da se razmnozavaju... (mada ih i nemam preterano dugo)

  9. #29
    Fanatik Miroslav'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd Bezanijska Kosa
    Postova
    1.392

    Uobičajeno Odg: Cyaneopubescens - pitanje u vezii stanishta (njegovog ponashanja)

    Ne držim lateralise, pa ti ne mogu puno pomoći. Znam da im je potrebna visoka temperatura. Evo ti o njima na Kimovom sajtu www.nsexotics.net/serbian/blateralis_tekst.php
    I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

Tagovi za ovu temu

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •