Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 48 od 48

Tema: pomoć(kako da uhvatim lateralise)?

  1. #41
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: pomoć(kako da uhvatim lateralise)?

    Ja bas obozavam rukom pincetu jedino koristim kad nesto vadim iz terarijuma...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  2. #42
    Član
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Smederevo
    Postova
    24

    Uobičajeno Odg: pomoć(kako da uhvatim lateralise)?

    @GEKON
    Pa pazi, ja te skroz razumem. Ja se i dan danas trzam dok se bakćem sa Lateralisima (uvek se tripujem da će da mi šturnu i razmile po kući). Što kažu ljudi, problem nastaje kad iz kolonije treba da izdvojiš posebnu veličinu. E sad, iz očiglednih razloga pinceta ne pije vodu, i zato sam ja razvio novi metod koji je u suštini kombinacija već navedenih. Jednostavno umesto pincete, koristim obićnu staru supenu kašiku i pomoćnu kutijicu u koju "vadim" jednog po jednog. Uslov je naravno, da glavna kutija bude četvratastog oblika radi lekšeg manervisanja.
    E da, i +1 za predlog sa kartonima od jaja, to je provereno dobro rešenje i uvek pali.
    P.S. Verovatno će neki ljudi misliti da je sve ovo što ja pišem smešno, al ko zna, možda i pomogne nekom

  3. #43
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: pomoć(kako da uhvatim lateralise)?

    pa najsladje je rukom
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  4. #44
    Ljubitelj egzotičnih životinja SxOne'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    304

    Uobičajeno Odg: pomoć(kako da uhvatim lateralise)?

    Citat Prvobitno napisao IV@N Pogledaj post
    .....onda sam uizmao bube u ruke i tako prevazisao strah,sad dubie isto hvatam rukama,nije mi problem,a ponekad sanjam kako su mi u jastuku,pa ih vadim u snu...
    "..........pa ih vadim u snu" AAAAAAAAAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
    AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
    JAO BRE, citam vec par sati po forumu, i nikako da odem u krevet, ali u 5 ujutru da se ovako nasmejem.... ne verujem... (suze), pa odmah i ovaj sledeci post..
    Citat Prvobitno napisao GEKON Pogledaj post
    a to kada spavam stalno se tripujem kad mešto šuška da nisu izašle bube?
    hahaha
    da jeste i ja posle vec vishe od pola godine imam isto takve tripove.......
    matora je tema, ali evo pod pitanja (off T)

    DA LI ce ovaj osecaj nestati i kada ? (haha ko doktora da pitam, tema je krajnje shaljiva pa evo josh jednog shaljivog pitanja)........

    odgovor je ? (shto vishe iskustava i odgovora to bolje)

  5. #45
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: pomoć(kako da uhvatim lateralise)?

    mozda bi mogla da se kupi ona stvarcica,ne znam kako se zove,ali kada povuces vazduh,ona usisa nesto,ali tebi ne ode to u usta,ostane u toj kutijici na pocetku,jel zna neko na sta mislim...

    nego S-One bilo je i gorih slucajeva
    http://www.teraristika.org/forum/sho...gzoticni+snovi

  6. #46
    Fanatik loshme10'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    1.454

    Uobičajeno Odg: pomoć(kako da uhvatim lateralise)?

    Ljudi znam da kasnim jedno 6 meseci, ali evo da i ja kazem kako akoro uvek uspem da je uhvatim! Hvatam ih pincetom, ali ne tako da im obuhvatim istom celo telo, nego podvucem pincetu ispod lateralisa, i samo ih capim za noge! Nema sanse da se izvuce, tako da im telo ni ne diras, a i nema sanse da ih ubijes tako sto ces im smrskati telo! Da li neko deli moje misljenje...? Pozz!

  7. #47
    Ljubitelj egzotičnih životinja Cold_Beer'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Pancevo
    Postova
    475

    Uobičajeno Odg: pomoć(kako da uhvatim lateralise)?

    Citat Prvobitno napisao loshme10 Pogledaj post
    Ljudi znam da kasnim jedno 6 meseci, ali evo da i ja kazem kako akoro uvek uspem da je uhvatim! Hvatam ih pincetom, ali ne tako da im obuhvatim istom celo telo, nego podvucem pincetu ispod lateralisa, i samo ih capim za noge! Nema sanse da se izvuce, tako da im telo ni ne diras, a i nema sanse da ih ubijes tako sto ces im smrskati telo! Da li neko deli moje misljenje...? Pozz!
    Pa tako i ja hvatam,pincetom za nogu,ali mi se cesto desi da mu se noga otkine cim ga uhvatim,jer pocne da se koprca brzo,pa je sam sebi otkine.

  8. #48
    Član
    Datum registracije
    Aug 2009
    Lokacija
    crna gora
    Postova
    63

    Uobičajeno Odg: pomoć(kako da uhvatim lateralise)?

    A da ih probate nahvatati na ljepljivu traku pa ih je odatle lako skinuti pincetom

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •