Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: B.smithi neće da jede - Split iz: Prebacivanje tarantula

  1. #1

    Uobičajeno B.smithi neće da jede - Split iz: Prebacivanje tarantula

    Imam jedno pitanje!Ima vec 5dana kad je mojoj B.Smithi promenjenja kutijica i evo vec 5 dana nista ne jede...Da li je to normalno?A ni pre toga mu nisam par dana davao da jede!

  2. #2
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Prebacivanje tarantula

    Jeste normalno je, treba joj malo vremena da se navikne na okolinu, da se adaptira.
    Mada ne mora da znači da se još uvek privikava na okolinu, možda jednostavno nije gladna.
    Koliki je smithi? Znaš li kada se poslednji put presvukao? Možda je u premoltu.
    Ako je mali onda znaj da inače retko jede.
    There's no place like 127.0.0.1

  3. #3
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: Prebacivanje tarantula

    Nije da baš retko jede, nego nema potrebe da se brineš, koliki god da je, pauci ne jedu kada mi hoćemo nego kada su gladni, a to može da bude i svakih mesec dana Naravno da uvek postoji mogućnost da će da se presvlači uskoro.

  4. #4
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: Prebacivanje tarantula

    Citat Prvobitno napisao pauk_pocetnik
    Imam jedno pitanje!Ima vec 5dana kad je mojoj B.Smithi promenjenja kutijica i evo vec 5 dana nista ne jede...Da li je to normalno?A ni pre toga mu nisam par dana davao da jede!
    i ja sam se u pocetku kad sam kupio prvog pauka isko tako uplasio
    npr.jao sto nejede...hoce li uginuti od gladi...mozda mu se ne svidja hrana koju mu dajem i slicno...
    a kad sam naisao na ovaj forum on mi je pomogao da saznam sve o tarantulama i ostalim zivotinjama...i da ne treba da se brinem kad pauk ne jede...
    u tvom slucaju je moguce da se presvlaci (ako se nije vec dugo) samo malo povecaj vlaznost i to je to...
    i sve ce biti u redu...
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

  5. #5

    Uobičajeno Odg: Prebacivanje tarantula

    Mali je jos...odkad sam ga dobio nije se presvlacio,znaci jedno 2 meseca se nije presvlacio

  6. #6
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja ToPa 12.02.'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    860

    Uobičajeno Odg: Prebacivanje tarantula

    Citat Prvobitno napisao pauk_pocetnik
    Mali je jos...odkad sam ga dobio nije se presvlacio,znaci jedno 2 meseca se nije presvlacio
    onda budi siguran da je presvlacenje...ako je "mali"...samo malo povecaj vlaznost i to je to...nemoj mu nuditi hranu dok se ne presvuce...a kad se presvuce najmanje mu ne moj davati jos nekih 7 dana...
    (javi kad se presvuce i da li je sve dobro proslo)
    pozz
    We Are Born To Kill Time, But At The End Time Kills Us... -------------------------ॐ A Psykotropic Trip Through Tribedelic Transcapes ॐ
    http://utopialov.deviantart.com/

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •