Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 81 do 83 od 83

Tema: Đole i Diksi - Činčile

  1. #81
    Novajlija
    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    Kraljevo
    Postova
    1

    Uobičajeno Odg: Đole i Diksi - Činčile

    cao svima... ja imam cincilu vec mesec dana...stara je 4 meseca...i mnoooogo je nemirna...ne voli da se ceska...cim je pocesem iza uva,ona se nogom pocese na to mesto...kao da je golica cesanje... probao sam i ruku u kavez da joj stavljam ...dodje popenje se na nju i sidje skace kao nenormalan(divljak ) ...davao sam joj suvo grozdje ...i sad kad god ubacim ruku ona trazi po mojoj ruci hranu... MOZDA JE ON takav, ne voli da se mazi... a kad ga pustim po stanu...mogu samo da sanjam trenutak kada ce se vratiti u kavez... ...STA DA RADIM? kako da je smirim? KAKO DA JE PRIPITOMIM,JER SE PONASA KO DIVLJA ZIVOTINJA...SAV JE NEUKROTIV...

    pomagaj te DD!

  2. #82
    Član Djordje93'ov Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Cacak
    Postova
    44

    Uobičajeno Odg: Đole i Diksi - Činčile

    Cincile su ti takve zivotinje,ne vole mnogo da budu u rukama..moje su bile iste takve,ponekad se malcice maze i to je to..vise vole da skacu,istrazuju po sobi nego da se maze..inace,svaki put kad bih im davao s. grozdje dolazile bi pa iz ruke jele Srecno,ako mislis da ih pripitomis skroz..moguce je ali tesko

  3. #83
    Ljubitelj egzotičnih životinja _NEBOYSHA_'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zrenjanin
    Postova
    140

    Uobičajeno Odg: Đole i Diksi - Činčile

    Nema me dugo ovde..
    Pre 2 meseca Diksi je uspavana jer se mučila sa zubima.. :/ Imala je operaciju (brušenje i skraćivanje zuba) ali ipak nije počela da jede... Uspavana je jer se jako mučila Nažalost to je kod njih dosta čest nasledan problem i retko koja činča se izvuče.. Nema veze da li redovno troši zube ili ne to se dogodi...

    Ostali su Đole i Gizmo njihov sin koji će uskoro 3 god.
    Pre nekoliko dana uselili su se u novi kavez...
















Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •