Strana 1 od 23 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 20 od 459

Tema: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, rast itd.)

  1. #1
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, rast itd.)

    Dakle, kao što naslov kaže,

    Ovde stavljajte sva obaveštenja o vašim tarantulama.
    Potpis u pripremi!

  2. #2
    Ljubitelj egzotičnih životinja acak'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Ugrinovci - Beograd
    Postova
    248

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    evo ja da prijavim najavu za presvlacenje, bar mislim da je tako, opistoma je skrzo na skroz crna, vec jedno 3 dana , nije bila takva ranije.. inace u pitanju je smithi od nekih 4-5cm, i nije jela jedno 20-25dana, nadam se danas sutra, pa da stavim neku fotku inace ovo je prvi put da se presvlaci kod mene, pa sam malo nervozan, vlaga i ostale gluposti koje umeju da me brinu...

  3. #3
    Član stefan'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    BEOGRAD.Rakovica.
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: odredjivanje pola kod brachypelme albopilosum


    e pa cim budem presvlacenje ili ga lepo slikam odozdo postavicu slike da kimo kaze pol
    Poslednji izmenio stefan; 16.01.09. u 01:27. Razlog: prevelika slika
    Volim tarantule

  4. #4
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: odredjivanje pola kod brachypelme albopilosum

    Na toj veličini se lako može odrediti pol i odozdo, samo ga stavi na neku providnu plastiku i uslikaj, jasno se vidi kod njih, ali moraš paziti na blic, jer su ionako crni i dlakavi, pa mora biti baš jasna slika ili da se gleda uživo

  5. #5
    Član stefan'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    BEOGRAD.Rakovica.
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: odredjivanje pola kod brachypelme albopilosum



    Naravno mora malo OFF.

    Sta mislite da ih pustim zajedno
    Volim tarantule

  6. #6
    Ljubitelj egzotičnih životinja acak'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Ugrinovci - Beograd
    Postova
    248

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    Citat Prvobitno napisao acak Pogledaj post
    evo ja da prijavim najavu za presvlacenje, bar mislim da je tako, opistoma je skrzo na skroz crna, vec jedno 3 dana , nije bila takva ranije.. inace u pitanju je smithi od nekih 4-5cm, i nije jela jedno 20-25dana, nadam se danas sutra, pa da stavim neku fotku inace ovo je prvi put da se presvlaci kod mene, pa sam malo nervozan, vlaga i ostale gluposti koje umeju da me brinu...
    citiram sebe ovako, smithi se presvukla jutros, negde oko 4-5 ujutro. evo snimka koji je napravila kamera sinoc, , inace to je snimak koji traje od 00-10h ujutro. i snimano je programom za video nadzor, tako da ima neki zeleni krstic koji prati pokrete, koji ja jos nisam provalio kako se gasi, pa zato ne zamerite. mene fascinira to gde se ona presvukla, obicno kad gledam snimke drugih, vidim da se presvlaci na otvorenom, kod mene se presvukla unutar same kucice, odnosno, nedge na pola samog ulaza i same kucice.... mislio sam da ce se tako zaglaviti, ipak ima tavanicu medjutim kolko vidim, sve noge su na broju, dupe se ofucalo , al to je valjda normalno, i so far so good a sad cu bacim i neku sliku..




  7. #7
    Ljubitelj egzotičnih životinja Soulfly'ov Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    NBGD
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    Super ti je smithi, ja imam nesto vecu boehmi koja treba da se presvuce a bas duuuugo ceka na to. Ako se uskoro ne presvuce ima da uzmem svajcarac da je oljustim
    Brain kills beer cells...

  8. #8
    Ljubitelj egzotičnih životinja acak'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Ugrinovci - Beograd
    Postova
    248

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    kod mene tacno mesec dana, ako se dobro secam, jela je poslednji put 17.12.08 a presvukla se jutros 17.01.09..

  9. #9
    Član stefan'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    BEOGRAD.Rakovica.
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    Evo da javim cisto da mi se brachypelma a presvlaci :d

    prevrtljiva neka t

    upravo se uspravila a uopste nisam pravio nikakve zvuke niti cackao ter ili bilo sta oko njega

    Poslednji izmenio marko; 17.01.09. u 23:37. Razlog: Spojene uzastopne poruke
    Volim tarantule

  10. #10
    Ljubitelj egzotičnih životinja Malacrass'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Orahovica [HR]
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    Već sam otovrio temu u tarantulama o mojoj parahybani.
    Al evo i ovdje. PRESVLAČI SE =)

  11. #11
    Član DJURA87'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zemun
    Postova
    26

    Uobičajeno Odg: Brachypelma vagans

    B.Vagans mi je ispod treseta od 20decembra i juce sam slucajno je pogledao i presvukla se ispod treseta

  12. #12
    Ljubitelj egzotičnih životinja acak'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Ugrinovci - Beograd
    Postova
    248

    Uobičajeno Odg: Brachypelma vagans

    jel imas neku sliku?

  13. #13
    Član DJURA87'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zemun
    Postova
    26

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    ok za premestaj,kad budem nabavio neki foto aparat uslikacu je posto imam na tel 2mpx i lose ispada slicica tako da ces pricekati koj dan

  14. #14
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: P.irminia

    evo sretan sam ko malo djete kupio sam danas i P.pulcher

    sad imam i irminiu i cambridge i pulcher ,to govori koliko mi se sviđa taj rod hehe al ipak irminia je nakako najljepša,al jednako draga T

  15. #15
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    Toncek, sećaš se ove teme, to je ona prava u kojoj treba da pišemo razna obaveštenja vezana za naše tarantule Nikako o pulcher-u da pišeš u temi koja nosi naziv P.irminia. Prebacio sam ti poruku.
    There's no place like 127.0.0.1

  16. #16
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    evo ima jos mesta u ciperu tako da ce ipak ostati jos tu

    Poslednji izmenio rassa; 31.01.09. u 22:16.

  17. #17
    Fanatik toncek'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Hrvatska-Ogulin
    Postova
    1.014

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    Citat Prvobitno napisao rassa Pogledaj post
    evo ima jos mesta u ciperu tako da ce ipak ostati jos tu

    kolko se vidi po ovoj slici ta kutija joj je na knap...mogao bi rec da joj je malo i tijesno tu...imaš tako ljep ter.zašto je ne prebaciš tamo? samo ga trebaš malo popunit sa nekim biljkicama...

    pozdrav

  18. #18
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    toncek, sad sam skroz drugacije namestio ter...a i ponovo cu drugacije, sad pravim neko sranje od gline...

  19. #19
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Ig0r'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    537

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    A šta ono beše ciper? Ja zaboravio.
    I'm da Supavizza,
    Can I get a Taxi numba?

  20. #20
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Tema za razna obaveštenja o vašim tarantulama (presvlačenja, klopanja, diplome i

    ### sad, slikovito da se izrazim
    pa zbunio sam se (vise puta jer sam mislio da se tako pise)

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •