Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: linkovi ka savetima za bradonje

  1. #1

    Uobičajeno linkovi ka savetima za bradonje

    sa nekog sajta odgajivačnice. Kapiram da je ok, i donekle drugačiji saveti od onoga što mi ovde pričamo, barem što se tiče nekih stvari. U svakom slučaju, ne može da škodi, ipak imaju stotine bradonja.

    my first dragon

    common mistakes

    care sheet

    eto tako.

  2. #2

    Uobičajeno Odg: linkovi ka savetima za bradonje

    ja ne menjam na 6 meseci ostalo je sve jasno
    ne vidim sta je drugacije?

  3. #3
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: linkovi ka savetima za bradonje

    Da, na 6 meseci. Oni uvek preteruju kad nešto pišu o teraristici. Ameri će uvek napisati da je za životinje NEOPHODAN veći terarijum nego što im je stvarno neophodan, da se UV lampa menja na 6 meseci, itd. To je samo zbog višeg standarda

  4. #4

    Uobičajeno Odg: linkovi ka savetima za bradonje

    pa meni bilo zanimljivo da pročitam da veliki procenat ishrane odraslog bradonje, prema njima, treba da bude zeleniš, na primer. I kupaju ih jednom nedeljno. To nisam ovde nigde pročitao, i ne bih se ni usudio na takav korak, da mi nije savetovano. samo u tom smislu, eto. Plus, da sam ja imao ovakav spisak onu noć, mnogo bih bio manje pod stresom...

  5. #5
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: linkovi ka savetima za bradonje

    Pisali smo o sličnim stvarima. Moja agama mnogo više voli da jede insekte nego povrće, iako je odrasla. Moguće da će se to vremenom menjati, ali dosad se nije menjalo kad je ona u pitanju.

    Što se tiče kupanja, pričali smo da ih treba kupati, postoji tema Da li je zmaj plivač, http://www.teraristika.org/forum/sho...ght=zmaj+pliva ali je verovatno nisi pronašao zbog nepreciznog naslova. Jedno od pravila foruma je da naslov bude precizan, da bi budući korisnici mogli da nađu šta ih zanima. ali se to, nažalost, ne poštuje tako često.

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •