Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 40 od 73

Tema: Banovanje

  1. #21
    Ljubitelj egzotičnih životinja Malacrass'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Orahovica [HR]
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    sam mal. dečko ima 14 ljeta ?
    tko njemu dade tipkovnicu da se igra ?

  2. #22
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Banovanje

    Pa nema veze što ima 14 godina. To je bre srednja škola. To su već pismeni ljudi i nema nikakvog razloga da se tako ponašaju. Nema to veze sa godinama, svi smo mi imali 14 godina i ima članova na ovom forumu koji imaju i manje od 14 godina pa se opet ne ponašaju tako. Ovo čudan slučaj i ne znam šta je uzrok onakvog ponašanja...
    Potpis u pripremi!

  3. #23
    Član boris89'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    16

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    na ovo moram i ja da kazem nesto...stvarno je decko pisao gluposti i krajnje nerazumne stvari (npr. da stiropor greje,na to sam umro od smejanja itd.) ali takvo ponasanje se stvarno ne moze tolerisati i ja mislim da je taj ban bio jedino resenje i podrzavam nenadovu odluku u vezi toga

  4. #24
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja spiderboy'ov Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    bečej
    Postova
    833

    Uobičajeno Odg: Re: Banovanje

    Citat Prvobitno napisao Geni Pogledaj post
    Pa nema veze što ima 14 godina. To je bre srednja škola. To su već pismeni ljudi i nema nikakvog razloga da se tako ponašaju. Nema to veze sa godinama, svi smo mi imali 14 godina i ima članova na ovom forumu koji imaju i manje od 14 godina pa se opet ne ponašaju tako. Ovo čudan slučaj i ne znam šta je uzrok onakvog ponašanja...
    totalno se slažem sa vama to nije nikakav izgovor,i reakcija moderatora je sasvim na mestu,dečko nema šta tu da traži

  5. #25
    Član stefan'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    BEOGRAD.Rakovica.
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: Re: Banovanje

    Citat Prvobitno napisao Geni Pogledaj post
    Pa nema veze što ima 14 godina. To je bre srednja škola. To su već pismeni ljudi i nema nikakvog razloga da se tako ponašaju. Nema to veze sa godinama, svi smo mi imali 14 godina i ima članova na ovom forumu koji imaju i manje od 14 godina pa se opet ne ponašaju tako. Ovo čudan slučaj i ne znam šta je uzrok onakvog ponašanja...
    Pa jeste da ima 14 godina ali on ide u sedmi razred zato sto se rodio tacno mesec dana posle nove godine .
    JA podrzavam ovaj ban zato sto je samo kvarijo izgled foruma .

    npr oo7 i ja smo mladji pa idalje nemamo nikakve bodove.

    I kolko ce njegov ban da traje
    Volim tarantule

  6. #26
    Ljubitelj egzotičnih životinja
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    361

    Uobičajeno Odg: Re: Banovanje

    Citat Prvobitno napisao Geni Pogledaj post
    Šteta i zbog ovog puta, stvarno se trudim da ovo bude otvoren i informativan forum i ne želim da stvaram neprijatelje. Ovde je bio očigledan slučaj iživljavanja od strane člana koji nikada nije ni imao nameru da konstruktivno učestvuje u radu foruma niti je imao bilo kakvu želju da nešto nauči o nekoj životinji. Ne verujem ni da je hteo da nabavi onu tarantulu.
    Prvo sto cu da kazem je da se taj trud vidi. Sve pohvale!!
    Ako on bude smatrao ljude sa ovog foruma za neprijatelje, onda stvarno nema ni malo pameti!! Pa i najtvrdoglavijoj osobi bi ovo bilo dovoljno za nauk i pokazatelj da ne sme tako da se ponasa. Mislim da taj ban treba da ostane stalan, jer ako kloki bude zeleo normalno da ucestvuje u forumu, naci ce nacina. Ako ne bude, ovo nek se smatra kao neslavni pokusaji.

  7. #27
    Ljubitelj egzotičnih životinja IV@N'ov Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Beograd Serbia
    Postova
    417

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    ----ja imam jednu ideju to je da postavim stiropor na dno terarijuma----
    ----Da ali sam mislio da stiropor moze da greje jel kad nesto stavis na njega on greje isto kao kad sednes na stiropor pa ti toplo na bulju----
    ----e sad imam novi izum "prelepite tarantulu lepljivom trakom i bice joj toplo" sta mislite o tome ?----

    Jeste da imam i ja 14 pa nikad nebi lupio ovo....ma ovo nije lupanje nego podjebavanje drugih i zelja za nekim"dokazivanjem" ma sve to bre ban.Lepo sam mu rekao kad sam bio ne cetu "da sam ja admin odmah jedan ban" nego on budala se hvali kako je rekao u temi "cime treba hraniti tarantulu" da je najbolja hrana za t cvarci jos nekim korisnicima na cetu bilo smesno.....cet je pre bio interesantniji bili su bif proka huana... ja sam ponekad bio al mislim da nikad nisam izvalio takve glupusti.Ja sam lepo vaspitan .
    LJUDI,NIJE VAM OVO KRSTARICA!
    Poslednji izmenio IV@N; 01.02.09. u 08:54. Razlog: zbog sira

  8. #28
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    nije to nista ivane
    nas sta je jos sve odvalio
    -da hrani T cvarcima
    -da je treba staviti u klompu da joj se uspori rast
    -da svoju drzi u plasticnoj crnoj kesi i ta ima rupe tj dobru ventilaciju
    -ima jos ali neznam dal je obrisano
    sta ako zeli ponovo da bude na forumu ALI normalno, jer ce mu trebati koji savet za
    atrantulu, oce li moci da se reg.

    Citat Prvobitno napisao Geni Pogledaj post
    Ma sve je lepo automatizovano... Moderatori daju određen broj kaznenih poena za svaku glupost. Kada se nakupi 10 ide ban.
    .
    e kako ja nemam bodove, imam 2 opomene!
    Poslednji izmenio rassa; 01.02.09. u 10:07.

  9. #29
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja Ig0r'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    537

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    Pozdravljam Nenadovu odluku i slažem se sa onim predlogom da se forum vrati na stanje pre Klokijevog pojavljivanja.
    I'm da Supavizza,
    Can I get a Taxi numba?

  10. #30
    Član StefanUndy'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Jagodina
    Postova
    55

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    da i ja se slazem sa tim bas je gluposti pisao ...

  11. #31
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    Citat Prvobitno napisao rassa Pogledaj post
    e kako ja nemam bodove, imam 2 opomene!
    Ne idu bodovi uz svaku opomenu. Moderator bira da li samo opominje, ili daje i bodove. Tebe je Marko opominjao, ali nije hteo da ti daje bodove. I ja sam Klokiju dao opomenu (četvrtu po redu), ali nisam hteo da mu dam bodove. Kad sam video da je otvorio novi nalog, odmah je dobio bodove za ban.

  12. #32
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    ok . . .
    'sta ako zeli ponovo da bude na forumu ALI normalno, jer ce mu trebati koji savet za tatrantulu, oce li moci da se reg.'

  13. #33
    Ljubitelj egzotičnih životinja Neca'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Novi Sad , Srbija
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    Naravno , i ja sam video nekoliko postova ovog korisnika ... Nisam hteo da reagujem , posto su ionako administratori bili u blizini , a oni su na srecu savesni i dobro rade svoj posao .
    Ova tema je jako dobra jer su se pojasnilie neko stvari , koje (makar ja) nisam znao , u vezi sa funkcionisanjem foruma .

    Ovakvo ponasanje koje je pokazao taj clan je svakako nedopustivo , ali ako je vec toliko lud , zar ne mislite da ga ni trajni ban nece spreciti da se ponovo louguje ? Ako je vec takav kakav je , zar ne mislite da mu nije nikakav problem da odradi neke stvari i ponovo se vrati da lupeta gluposti po sajtu ?
    Ne slazem se da je unisto ili unakazio forum , mislim da je poceo , ali je na vreme zaustavljen . Ne znam sta se desavalo i sta je pisao na chatu , ali verujem da ni tamo nije bio normalan .
    Samo da se ne pojavi opet ...

    Pozdrav ..

  14. #34
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    Bitno je da takvi ljudi nemaju podršku nijednog člana foruma. Ako se bude opet pojavio znaćemo da je on po IP adresi. Bila je ista za sve naloge koje je otvorio. Ako se uloguje sa drugog kompjutera, i počne da postavlja normalna pitanja, niko mu neće braniti ništa. Ali, mislim da ovakva osoba nije u stanju da se ponaša normalno, jer su njemu ovakvi debilizmi smešni, pa bi nastavio po starom. U tom slučaju, lako ćemo ga prepoznati i udaljiti. Mislim da je njemu dosadnije da se trudi, kad niko ne smatra da je smešan i zabavan, nego nama da ga banujemo.

  15. #35
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    zar se IP ne menja posele odredjenog perioda!?
    zavisi od njegovog provajdera, mozda mu se menja pri svakoj konekiju a mozda mesecno, sestomesecno . . .

    meni na mesec dana, koliko sam primetio

  16. #36
    Moderator nenad'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    3.801

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    Ništa ti ne brini, ima načina da ga uvek pronađemo A, čak i da ne možemo na taj način, pa, po pisanju ćemo otkriti o kome je reč. Dosad niko takve gluposti nije pisao.

  17. #37
    Ljubitelj egzotičnih životinja Neca'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Novi Sad , Srbija
    Postova
    116

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    Pa , ip se menja svakako kod svakog provajdera , provajder ima neki opseg i te ip vrti u krug . To stoji , ali ...
    Ip se moze promeniti samostalno , preko nekog programa ili jednostavnim zbunjivanjem racunara ...
    Nadam se da on to ne zna , a o ako zna , nadam se da ce makar normalno da se ponasa sa novim nalogom ...

    Pozdrav ..

  18. #38
    Ljubitelj egzotičnih životinja Malacrass'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Orahovica [HR]
    Postova
    196

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    vBulletin forum ima opciju kojom može trajno banati na IP bez obzira kako se mjenja, samo sam zaboravio kako i di se to radi.
    vBulletin zato i je najbolji i plaća se licenca...
    SMF i phpBB nemaju tu mogućnost life ban, al nije problem opet bannat a staru izbrisat.
    Ako se stara ostavi netko drugi sa tom ip ne može naforum ondak =\

  19. #39
    Ljubitelj egzotičnih životinja Soulfly'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    NBGD
    Postova
    246

    Uobičajeno Odg: Banovanje

    Permanent ban bez razmisljanja. Nema razloga da budemo u kontaktu sa tako duhovitom i pametnom osobom. Po meni je vec probio 3 granice tolerancije svih moderatora zajedno.
    Brain kills beer cells...

  20. #40
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Re: Banovanje

    Citat Prvobitno napisao Malacrass Pogledaj post
    vBulletin forum ima opciju kojom može trajno banati na IP bez obzira kako se mjenja, samo sam zaboravio kako i di se to radi.
    vBulletin zato i je najbolji i plaća se licenca...
    SMF i phpBB nemaju tu mogućnost life ban, al nije problem opet bannat a staru izbrisat.
    Ako se stara ostavi netko drugi sa tom ip ne može naforum ondak =\
    Imaj to i SMF. Ban po IP adresi je jedan od najčešće korišćenih alata protiv spambotova. Koristio sam ga mnogo puta na starom forumu.

    Nema nikakve potrebe da se unapred razmišlja kako da se on trajno banuje. Cela poenta je da nama bude 100 puta lakše da ga banujemo ponovo nego što je njemu da zaobiđe zaštitu i da piše na forumu.

    Ovaj ban će isteći i moći će ponovo da piše. Ako ponovi isto biće odmah banovan trajno i to je to. Ako onda pokuša sa drugog naloga i taj će se banovati. TO je sve jedan klik sa sve brisanjem poruka. Nema razloga unapred razmišljata "A šta ako dođe sa drugim nalogom?" Ako neko počne ovako da se ponaša, odmah leti i to je rešeno.
    Potpis u pripremi!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •