Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 41 do 57 od 57

Tema: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

  1. #41
    Moderator marko'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    1.844

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Citat Prvobitno napisao Futurist Pogledaj post
    Za sada mi je osnova da ih lepo smestim i pokupim savete da budu zivi zdravi i debeli dok ne stignu terarijumi(par dana)
    Pa ne znam da li da smeštaš roseu u terarijum, stvarno je pitanje koliko mu je vremena ostalo u životu. Možda jednu do dve godine maksimalno a možda par meseci. Taj mužijak se više neće presvlačiti (postoji jako mala šansa jednaka dobitku sedmice na loto), što znači da je sa rastom završio. Ti brže bolje u sekciju ponuda, napiši da imaš zrelog mužijaka rcf pa će se već neko javiti za parenje. Od parenja (nadamo se uspešnog) po nepisanom pravilu imaš 50% mališana i eto ti radosti Ako se dobro sećam, samo Kimi ima ženku rcf koja bi mogla da se pari.


    Citat Prvobitno napisao stefan Pogledaj post
    e sad ja bas nisam razumeo dali je ovo muzjak
    Jeste mužijak i to odrastao, piše na par mesta.
    There's no place like 127.0.0.1

  2. #42
    Član stefan'ov Avatar
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    BEOGRAD.Rakovica.
    Postova
    87

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    imm i ja zenku samo nznam dal je dovoljno velika
    Volim tarantule

  3. #43
    Ljubitelj egzotičnih životinja silwert'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    petrovaradin
    Postova
    275

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    osecam da ce biti neko parenje skoro sa ovim dasom

  4. #44
    Član Futurist'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Bgd
    Postova
    58

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Moj Zdravko Colic prima ponude...

  5. #45
    Član Futurist'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Bgd
    Postova
    58

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Negooooo niko ne kaze nista za ovog drugog dasu(ili damu) ?
    Okurazio sam se i skinuo poklopac-sad su (bar mi se tako cini) znatno jasnije slike .Po slobodnoj proceni -dasa ili gospoja ?
    Slike Slike

  6. #46
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Ova je gospođa Javi se za randevu :P

  7. #47
    Član Futurist'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Bgd
    Postova
    58

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Jeeeel' ?
    Ajd....dogovoricemo se .Imas dasu za nju ?

  8. #48
    VIP član kimo'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Postova
    3.281
    Oglasa
    7

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Me ne za nju, nego za njega, nesećaš se da smo pričali A porteri jedino ako je neko uzeo od Joce isto...

  9. #49
    Član Futurist'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Bgd
    Postova
    58

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Secam se bre,nego sam pomislio da (i)za nju imas dasu.

  10. #50
    Član joca011'ov Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    12

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Ono jeste muzjak i prilicno je tolerantan ali i jako plasljiv i kada (i ako)ga budes premestao samo polako jer zna da nepredvidjeno poleti (iz licnog iskustva), sto se tice dase za porteri ima nije problem (a i devojka za Zdravka Colica takodje nije problem)

  11. #51
    Član Futurist'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Bgd
    Postova
    58

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Opet ja sa pitanjima...
    Sutradan posto sam ih doneo dao sam im da klopaju.Ubacio sam po jednog''supercrva''(tako sam cuo da se vabe). Oba su se lagano uvukla u treset ,karakondzule ih nisu ni pogledale(ili primetile).
    Juce sam opet ubacio po jednog.Bukvalno sam bacio crva na tarantulu.Zenka je smotala crva i smazala ga za cirka 20 min. Muzjacic je pustio crva da se spusti sa njega i zaroni u treset.Inace je veoma zivahan,ali na crve gleda ko' na smrdljiv sir(ac).
    E sad...pitanje je... sta se desava sa crvima u tresetu ? Da li da ih''iskopavam''ili da ih ostavim da prave tunele ?
    Zasto muzjacic jos nece da klopa ? Koliko jos da sacekam dok mu ponovo ubacim nesto za klopu ?

  12. #52
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Pozdrav!
    I ja sam tek pocetnik, ali dok neko strucniji ne odgovori tu sam.

    Fobasi imaju prirodnu potrebu da kopaju pa su uvek na dnu. Ako nekad izadje T ce ga naci, ali ukoliko tarantula pocne da se presvlaci (okrene se na ledja i potpuno miruje jedno vreme) postoji mogucnost da crv izadje i pocne da je gricka i to moze biti fatalno. E sad, posto su ostali rekli da se muzjak nece presvlaciti tu nemas problema, ali sa zenkom da.
    Praksa je da se crvu zdrobi glava pre nego sto ga das tarantuli. Ja za to koristim pincetu. Tako ostane ziv dovoljno dugo da ga t. pojede, nece se ukopavati i nema straha da ce T stradati.

    Citat Prvobitno napisao Futurist Pogledaj post
    Zasto muzjacic jos nece da klopa ? Koliko jos da sacekam dok mu ponovo ubacim nesto za klopu ?
    Mozda je jos malo pod stresom pa ne reaguje odmah a crv pobegne. I moje T ponekad nece da jedu. Ne moz ih naterat. Bacim im fobasa pod nos i nista.. Ako vidis da je fobas izasao uhvati ga pa mu zdrobi glavu i tako ga daj. Ako ga T do sutra ne pojede, samo ga baci i posle par dana probaj opet..
    Meni su interesantnije bube. One trce tamo vamo i tacno vidis kada ih je T osetila i kako se sprema za napad. Ali bube nisu toliko hranjilve, pa ih hranim crvima uglavnom.

    To je samo moje misljenje, pa ako sam nesto lupio neka dobijem packu
    Poslednji izmenio marko; 13.02.09. u 18:30. Razlog: Spojene uzastopne poruke
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  13. #53
    Fanatik rassa'ov Avatar
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    NS
    Postova
    1.064

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    namoras da mu 'zdrobis' glavu, meni se desavalo da ga ubacim i on se zakopa pa onda ja mislim da ce izaci ali ne. u zemlji se i presvuko , pa sam nakraju sve zivo iskopo i naso ga... Ja sada kad ubacim crva i ako ga odma ne scepa (90% da oce) onda cim krene da se zakopa ja ga izvucem pincetom i ubacim ponovo i onda ga uvati.

  14. #54
    Ljubitelj egzotičnih životinja homer'ov Avatar
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postova
    276

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Sto se muzjaka tice,kada odrastu jako retko jedu,puno zavisi od uslova u kojim ga drzis..ima kada mesecima ne jedu.. tako da nemoj da te brine,nece uginuti od gladi...najbitnije da vodu ima uvek .
    Ti pokusaj nedeljno,a ako odmah ne uzme hranu slobodno je izvadi..jesce kada ogladni..

  15. #55
    Član Futurist'ov Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Lokacija
    Bgd
    Postova
    58

    Talking Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Ljudi dasa nije ni jedan put klopao od kada je u mom skromnom domu(a to je skoro mesec dana).Bukvalno bacim crva na njega,on ga pusti da ode(to traje nekad i po desetak sekundi ,crv laganeze odpuzi i zavuce se u treset). Inace,u terarijumu je velicine oko 25x25x25cm posut tresetom...vode uvek ima,cak je i prostor oko posude pofajtan(treset).Parce drveta(koren koji je bio dugo u akvarijumu ali opet otkuvan...).
    Cesto se krece,pentra po staklu,po tlu...ali na klopu gleda ko' na smrdljiv sir.Temperatura u sobi je oko 23 stepena.
    Sta se desava ? Nisam ga stavio u kliniku''Mejo''

  16. #56
    Fanatik Bifrost'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Vrbas
    Postova
    1.665

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Odrasli muzijaci jako slabo jedu...
    You ever noticed how people who believe in Creationism look really unevolved? You ever noticed that? "I believe God created me in one day" Yeah, looks liked He rushed it. - Bill Hicks

  17. #57
    Administrator Geni'ov Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    2.334

    Uobičajeno Odg: G.Rosea i G.Porteri a ja pocetnik

    Ili nikako... jedini zadatak koji oni imaju u životu je da nađu ženku i da je spare.
    Potpis u pripremi!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •