Prikaz rezultata 1 do 3 od 3

Tema: The deadly world of bugs, snakes, spiders, crocodiles and hundreds of other amazing r

  1. #1
    Ljubitelj egzotičnih životinja D@nijel'ov Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Centar nedodjije
    Postova
    385

    Uobičajeno The deadly world of bugs, snakes, spiders, crocodiles and hundreds of other amazing r

    Naleteh na ovu knjigu u Rodicu,ima dosta lepih slika i tekstova.Auutori knjige su Barbara Taylor, Jen Green, John Farndon.Nije ni skupa 770din kosta.Ima preko 500 strana i sve slike su u boji.Dodje nesto kao enciklopedija.Mislim da imaju jos par knjiga pa ako nekog interesuje neka poseti Rodic preko puta Airport city-ja.

  2. #2
    Zagriženi ljubitelj egzotičnih životinja StevaNS'ov Avatar
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Subotica Novi Sad
    Postova
    532

    Uobičajeno Odg: The deadly world of bugs, snakes, spiders, crocodiles and hundreds of other amaz

    Zvuci OK. jel mozes da napises poglavlja, da znamo malo detaljnije.. Ja sam bio u mega Rodicu u NS ali nemaju je.
    Life has meaning only in the struggle. Triumph or defeat is in the hands of the God's... So let us celebrate the struggle!

  3. #3
    Banned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postova
    411

    Uobičajeno Odg: The deadly world of bugs, snakes, spiders, crocodiles and hundreds of other amaz

    http://www.pickabook.co.uk/bookdetai...=9780754817819 krme pogledaj link to je ta knjiga mozda nadjes nesto zanimljivo!

Pravila postovanja

  • Vi ne možete da započinjete nove teme
  • Vi ne možete da odgovarate na postove
  • Vi ne možete da kačite priloge
  • Vi ne možete da menjate svoje postove
  •